• Jay-D

    Myslíte,že je to dobrá volba?

    http://www.ivelo.cz/…/plaste/mtb/?…

    0 0
    • Tomcat  

      dobrá volba, ale na co?

      0 0
      • Jay-D  

        Chtěl bych je na ježdění po lese,po asfaltu taky,ale jen trochu a taky na menší FR.Chtěl bych je na přední i zadní kola.

         
        0 0
    • Smazaný účet  

      do terenu mi prisly v 2.35'' fajn. ale maji asi tunu

      0 0
      • Tomcat  

        že jsou do terénu si pochopí každý :-)

        Já jsem se ho ptal na co, protože…

        nenapsal jsetli to má na

        • DH , FR , Trial, 4×
        • jesli to má na přední nebo zadní kolo
        • nenapsal jaké tratě bude jezdit kameny , kořeny , hlýna atd…

        Vono taky můžou stát za kulové.

        0 0
      • Jay-D  

        Ještě bych se chtěl zeptat,když mám ráfky 19 mm,jestli mi to nebude dělat takový hřib a jestli to nebude vadit.

        0 0
    • marapara  

      Když už kup si kevlarové. Drátové jsou fakt hodně těžké, jeden bude vážit tak 3/4 kila

      0 0
    • marapara  

      Jinak nejedou zas tak špatně ani po asfaltu, kvůli tvarování těch prostředních špuntů a v terénu jsou to fakt držáky

      0 0
      • MlokCZ  

        Dle měření jedou na tvrdém povrchu opravdu bídně. Vlastně se ani neví, jak přesně, naměřili jim v bike magazinu přes 45W potřebných pro překonání valivého odporu. A přesně se to neví proto, protože přes 45W jim to jejich zařízení už neměří, to je limit.

        Pro srování další hodnoty dalších plášťů byly v threadu o RR.

        0 0
    • assassin  

      no vzhledem k tomu ze nevegalu je asi milion typu… tak nejde hodnotit tak nejak obecne…

      obyc s dratem vs kevlar a mam dojem ze snad nektere ty lepsi jsou dvousmesovy – na tom uz se pojede lip

      ale jinak na naky hobby „sjezdovani“ (na zavodni DH asi neni dost odolnej) je to celkem OK plast…

      0 0
    • Hejdik  

      Mám s nimi čerstvou zkušenost.

      Protože bylo blatíčko a já jezdím normálně na H. pythonech,tak jsem chtěl pořídit něco na čem bych mohl vyjet i do těžkého terénu.

      Shodou okolností je měli v obchodě ze slevou za 160 kč /1ks,tak jsem je vzal.

      A zkušenost: V blátě drželi skvěle stopu a vyjel jsem s nimi i prudší blátivé kopečky,na mokrých šutrech na ně byl spoleh ,ale trošku se zanášely a bordel z nich lítal až při rychlosti cca 30km/h.

      Na silnici nepopřeli svůj vzorek a při rozjezdu se mi zdálo,že jedu s cca o 4kg těžším strojem.čili na nějaké lítaní po silnici to rozhodně není.

      Takže do těžšího terénu určitě ano,na ježdění po asvaltu určitě jen z nurnosti.

      samočištění spíše průměr

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.