• Splinter

    Prostě mě to napadlo..

    Tak kdo jede semnou? Ráno vlakem do Pardubic a pak cestou přes Svratku a Jimramov..

    U Víru vyzvednem Páju a hurá na Brno…

    Uvítám i někoho kdo by jel třeba kousek z Pardubic:)

    Anketa: Tak co?

    2x
    33%
    2x
    33%
    0 0
    • roud  

      Omg přeju hezkou cestu kdybys napsal dřív jel bych s tebou z pardubek až po svratku :O(

      0 0
      • Splinter  

        škoda..

        Nemám vůbec odhad kolik to bude km.. Když málo tak budu stavět v cukrárnách a příště to bude Brno-Pce-Brno :-)

        0 0
        • roud  

          z hradce do svratky je to 70–75 z pardubek tak o 20 míň takže kolem 50–55 po svratku…

          0 0
          • Splinter  

            už sem to naklikal do mapy.cz.. Cca až domů něco přes 150km.. Kopce tam moc nebudou, takže by to šlo i tam a zpět za den.. ale to nechám raději na jindy

            0 0
            • roud  

              Jestli pojedete na biku určo to vemte buď v proseči na maštale nebo někde v okolí svratky do lesa např na karlštejn v okolí je opravdu nadherna příroda :O) http://www.bike-forum.cz/…il-7544.html

              0 0
              • Splinter  

                Ne, pojedu na silničce.. Maštale znám a o Karlštejnu sem už slyšel. Ale dík:)

                0 0
                • roud  

                  Karlštejn je po cestě je to jen jeden malej kopeček navíc :O) otázkou je zda se vam tam bude chtít jinak pokud přez něj pojedete zavolejte mi otočim se za váma :O)

                  0 0
            • kámen úrazu1  

              Kopce tam moc nebudou, ale bacha na to, že pokud pojedete Železnými přímo od severu k jihu, pojedete 80% jen do kopce (sice mírnýho, ale…).

              0 0
    • jecnak  

      Trasa je to pekna. Hned bych jel. Nechame to na pristi vikend. Naplanuj podobnou „hovadinu“ a jedem. A nebo tu viden protahnem na dva dny?

      0 0
      • Medunka  

        tak jedte i pristi vikend, ja te v sobotu hodin do Pardubic. Z Brna si to pak muzes par kilaku natahnout a ja te pockam doma ;-)

        0 0
        • Polka  

          Pravda, takova mala treninkova vyjizdka :-DD

          0 0
        • jecnak  

          Kdyz bude Viden v nedeli, tak jo.

          0 0
    • Splinter  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Polka  

      Me laka spis ta Javorina a vcil me zase chytl bike. Silnicky mam uz celkem dost, bo kazdej den na ni do prace :-)

      0 0
      • brantec  

        Jo, Javorina me taky laka..a pak jeste Lysa, ale na tu bych potreboval silnicku jako znamej z Vysocan:)

         
        0 0
        • Polka  

          Husty :DD Takhle zrasovat se asi nemusim, Javorinka (nebo nakej obdobnej vrchol) by mi fakt stacila :-)

          0 0
        • Paja  

          To je drsny, ale z Brna by to bylo skoro 450 km:-P

          0 0
        • Běžec  

          WTF!? To teda respekt!

          Javořinu z Brna jsem dal loni, ale na zpáteční cestě mě chytla šílená průtrž, takže to bylo pouze Brno – Javořina – Kyjov.

          0 0
        • Paja  

          K Javorine mam jedno vylepseni oproti predlonske trase, kdy jsme jeli vicemene tam i zpet stejnou cestou. Tam na Hodonin a Nove Mesto nad Vahom – kdyz ted bezi v kinech Bathory – Cachticky hrad;-) – Javorina ze Slovenske strany po silnici, terenni sjezd na ceskou stranu – Veseli, Kyjov, Brno.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Zdar, jak bys jel do jedné nejmenované díry před Kyjovem a ne po silnici ? Nebo někdo jinej ?

            0 0
            • Paja  

              Nevim jakou diru mas na mysli, ale timhle smerem jsem snad nikdy nejel jinak nez po silnici.

              0 0
        • Běžec  

          Ještě – pro extrémisty se nabízí ještě tento mezinárodní masakr velkou pilou ( + 9 km na kopec :-)).

          0 0
          • Běžec  

            Hm, tak odkaz nevyšel jak měl…no měla to být Králova hoľa.

            0 0
          • Jaroslávek  

            Cos tím chtěl řéct ?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Aha, okamžitá náprava. To teď může chrtit Karoš.

              0 0
            • Běžec  

              Ale to jen tak, kdyby někdo hledal nový výzvy…do 1946 m.n.m. je to z Brna 350 km…no nic, končím s offtopicem ve Splinťově threadu :-)

              0 0
              • Splinter  

                no už sem to chtěl napsat.. je to tu náramně přehledný… :-)

                0 0
    • Bafoon  

      to se mi na bajkerech líbí, že maj takový prdlý nápady a za sebou masu stoupenců :-D

      ať vám vyjde počasi

      0 0
    • Splinter  

      Tak takle nějak HODNĚ přibližně by to mohlo vypadat…

      0 0
    • Splinter  

      Tož: ČD dobrý, dráty spadly až po nás:) Zážitek mám z cyklostezek v Pardubicích, tak nesmyslnou síť sem eště neviděl..

      No, na to, že sem trasu plánoval bez jakékoli znalosti toho kudy vede myslím, že se povedla…

      Jednoznačně zatím moje nejlepší silniční akce, škoda jen toho věčnýho protivětru.

      Díky moc Brantecovi, že jel po té jeho sobotě semnou a dík Kankrlíčkovi, kterej je ještě víc ukecanej než já za to že jel část s náma:)

      Po občersvovačce na Sulkovci to byl mazec:) Ale Páju sem uvisel :o))

      Ale na fazole sem ho v Bitýšce neukecal:(

      Hodilo mi to 183,33km, průměr rovných 29..

      0 0
      • Paja  

        Vtipne…

        …manekyn pod Virem:-P

        0 0
        • Polka  

          :-D A zase ten vaznej vyraz :)

          0 0
        • mastihuba  

          má to kosmetickej defekt. Ta červená se tluče s tou žlutou a modrou. Chtělo by to ještě zapracovat na barvičkách. :)

          0 0
          • Splinter  

            ty bys zas potřeboval zapracovat na životosprávě a taky ti do teho nekecám :-P

            0 0
            • mastihuba  

              na té pracuju pernamentně. :)

              0 0
              • Jaroslávek  

                A propos Fanóšu, koňáček chutnal ?-) Za ty prachy viď? -)

                0 0
            • pepek  

              Karel zase pije?

              0 0
          • Polka  

            NIC se nebije voe :-DD

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ale no tak chlapci, vy jste po víkendu nějak zhrubli.-) 

              0 0
            • mastihuba  

              ale ten papouch nejezdí na červenožlutým kole kolego :)

              0 0
            • mastihuba  

              tomu papouchovi by sedlo todle :)

              0 0
      • kankrlicek  

        Jak ukecanej! :)

        Bylo to moc pěkné, jelo se hezky a konečně jsem mohl jet trochu rychlejc, než když se ploužím sám.

        1. v háčku zkopce to odsejpalo :)
        2. Brantec a webkamera ve Svratce
        3. Další manekýn pod Buchťákem
        0 0
      • brantec  

        Trasa byla vazne dobra, vetsinou hezky asfaltky, ale bez vyraznyho provozu. Ze zacatku rovina na rozjeti, pak se to zacalo mirne vlnit nahoru dolu, horska premie byla v Jimramove a pak uz sesup dolu:) Pocasi by bylo dokonaly nebyt toho protivetru. Ten jsem poradne okusil az poslednich 60km, kdy jsme se po vynikajici obcerstvovacce (ach ta malinovka..) v Sulkovci rozdelili. Celkem po korekci 155km/25avg a chodit nemuzu jeste ted (ale to je spis diky sobote).

        Kankrlicek je vazne rozenej vypravec:-) Za fotku ve Svratce dik:)

        0 0
    • Splinter  

      Todle musí na bajku jít:) Jel to už někdo?:)

      0 0
      • MlokCZ  

        A to myslíš tu hlavní stěnu nebo ty schody a směrem dolu nebo směrem nahoru? Pokud to někdo dá směrem nahoru, tak by to směrem dolu ani nemělo cenu zkoušet, že :-)

        0 0
        • Splinter  

          no a tu stěnu.. Kaviárový tousty:-D

          0 0
          • pepek  

            Na tý stěně prý Čemba vytyčí klikatý  trailík, aby nedocházelo k erozi přehradní hráze nadměrným bržděním.

            0 0
            • Splinter  

              aspoň to nezaroste jak ty tvoje objevy:o)

              0 0
              • pepek  

                Noo…

                0 0
              • Jaroslávek  

                LOL

                0 0
                • pepek  

                  Kdybyste tam bývali pravidelně jezdili, tak by ty moje objevy bývaly nezarostly, soudruzi. Já sám to všechno vyjezdit nezvládnu, že?

                  0 0
                  • Polka  

                    Vzdyts dezertoval na vysocinu, tak neprndej…soudruhu :-P

                    0 0
                    • pepek  

                      Co? tam sem byl jen 3 dni. A kdo tady pomlouval moje trailíky? he? proto tam pak soudruzi nejezdí…

                      0 0
                      • Splinter  

                        Hoši sem běžte!

                         
                        0 0
                        • pepek  

                          Proč bysme Ti to tu trochu nezasvinili, že?

                          Btw: Jede dnes večer někdo na Buk? (myslím jako tak okolo 21.00)

                          0 0
                          • Polka  

                            Kua to BF uz neni co byvalo :( Mladi nas vyhanijo pryc, tak si asi budem muset jezdit poprndat uz jen na ten Buk ;-)

                            0 0
      • Medunka  

        Ty schody?

        0 0
    • Howgh  

      proč sis nedal beskydtour v sobotu. To byl zážitek !!

      0 0
    • Splinter  

      Tak jel by někdo zítra?

      Odjezd ranním vlakem z Brna, jenom když bude hezky..

      0 0
      • zichis  

        hezky bude, o tom žádná. Jen bych tam chtěl tentokrát trochu pobejt, a né jak minule, akorát prohlídka náměstí a hned zas zpátky. Takže tam hodlám být aspoň přes jednu noc.

        0 0
      • Karaya  

        V nedeli rano mam jinej program, ale jestli tak bych vam mozna po obede vyrazil naproti… Kudy pojedete do Brna?

        0 0
        • Splinter  

          stejně jak loni:)

          0 0
          • Paja  

            letos obcerstvovacka nefunguje…ikdyz, muzes zkusit tchana;)

            0 0
            • Splinter  

              Dobrý aji bez obžerstvovačky:) Loni 6:19 aji s cestou do šlapek a letos 5:32 ale humus protivětr a bez traktoru:(

              Pardubice opět humus vymotat se odtam..

              S Karošem sme se v Tišnově minuli, protože vypočtenej čas na trasu Vír – Tišnov sme zajeli trochu míň než za 2h:-D

              Super je že od Svratky směrem na NMNM je novej asfalt ;-)

              Na Sulkovci klasika, smrděl kravín, aspoň sem věděl, že už ten brdek z Jimramova skončí..

              Karkulce koupím dynamo a bude svítit celoročně:)

              Btw, jak je v horách?:-)

              0 0
              • pepek  

                A to eště možná nevíš, že je nová, hladká silnica bez aut z NmnM skoro až do D. Louček.

                0 0
              • Karaya  

                Nacasovany to mozna bylo docela dobre, akorat ze jsem pri prijezdu do Tisnova to vzal vrchem na Predklasteri.. No ale stejne bych se za vama honil, porad to jeste nejede…

                0 0
              • Paja  

                Na horach je krasne…;)

                0 0
              • Jaroslávek  

                Tak hlavně že vám to vyšlo.

                0 0
                • Polka  

                  Taky nepodporujes ČD? To jsem rad ;-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    sem tak nějak nechápal vo co de s tím časem 5:32 a voni se vozí vlakem! :)

                    0 0
                  • Splinter  

                    Za 150,– aji s kolem je to pohoda a navic v kupecku je 2× vic mista nez v tom vasem aute :-P

                    0 0
                    • Polka  

                      Tak to muzete jet s Janouchem do tech Rychleb, kdyz ste tedka mobilni :-P

                      0 0
                      • Karaya  

                        Já bych do Rychleb klidně zajel, mobilní jsem :-) Bychom mohli vypravit treba 2auta a 6 lidi, nadhod to, jestli budes ve ctvrtek na Smelcovne..

                        0 0
                • Karkulka  

                  A představ si, že jsme včera asi 10 minut hledali tvůj domeček.. Já už byla vyplivnutá, chtěla si utrhnout jedno hruškojabko z vaší zahrádky..a nic :-D

                  Máte vůbec jmenovku na dveřích?

                  0 0
                  • mastihuba  

                    ten úzkej vysokej :)

                    0 0
                    • Karkulka  

                      no, jsem si skoro na 99% jistá, že právě u tohodle domečku jsme nezaznamenali na štítku Maňáskovo příjmení ;-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Jestli jsi hledala jmenovku Maňásek, tak jste měli smůlu. Mám i občanské jméno :-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          nebo jseš tam trpěnej paní bytnou :)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Na bytnou mi nešahejte, přeju ti taky jednou takovýho anděla :-)

                            0 0
    • Plechovka  

      Nejedu, ukliknul jsem se :-)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce