• Aleon

    Ahoj,

    chtel bych se zeptat, zda by jste nekdo nedoporucil outdoorovou kameru do 3.000,–

    Nasel jsem v podstate tohle:

    http://www.alza.cz/…-d436695.htm

    http://www.alza.cz/…-d436696.htm

    Pokud mate jine reference, tak dejte vedet.

    0 0
    • Milan.B1  

      nezkousel jsem ale vypada to dobre http://www.looxcie.com/

      0 0
    • RacerX  

      Myslím, že za 3000,– bude nejlepší moje Gopro HD (2), které mám na prodej… :o) (použito asi ca. 4h)

      Pořídil jsem Gopro black edition.

      0 0
    • Aleon  

      Tak to se mozna domluvime, je na tebe nejaky kontakt jako treba mail?

      Nevim, jak a jestli vubec se zde daji psat PM

      0 0
      • RacerX  

        V profilu.

        0 0
      • Olinek8  

        tri tisice za to sezenes moc kamer, ale hlavne hledej takovou ktera ma stabilizaci a slusny cip.

        0 0
        • Eoweihar  

          Myslím, že za těch 5 let si už kameru koupil. :D Ale jinak souhlasím, hlavně ta stabilizace dělá hodně a dneska už je celkem dostupná.

          0 0
    • Radek CV  

      Evolve mám doma a nic moc. Raději to GoPro, ale spíše bych trošku připlatil

      0 0
      • metr-x  

        Ty máš tu X3? Na takové to domácí točení nevypadá zle a navíc cena je skoro třetinová proti GoPro.

        Máš nějaké video, abychom mohli zhodnotit obraz?

        0 0
    • ptth  

      Za ty prachy nejlepší kamera

      http://digitalni-kamery.heureka.cz/…ego-full-hd/

      jen nemá držáky a je potřeba je sehnat z aukra/decathlonu a trochu popilovat :P

      0 0
    • metr-x  

      Trochu to tu oživím.

      Nějakou dobu si pohrávám s myšlenkou pořídit si kameru na kolo a jiné aktivity. Dospěl jsem k názoru, že za 2 tisíce to bude o ničem, bohužel 10 tisíc na GoPro HD3+ black taky nemám, takže chci jít nějakou zlatou střední cestou.

      V podstatě mě napadly tyhle varianty:

      1. Sony HDR-AS15 http://www.megapixel.cz/…5-action-cam

      Pokud jí někdo zdejší má a chtěl by se podělit o zkušenosti, budu jedině rád.

      2. Koupit něco staršího (napadá mě Gopro HD2, Drift HD)

      Kdyby se někdo chtěl zbavit své kamery, tak bychom se taky mohli nějak domluvit.

      Prosím o Vaše rady nebo doporučení jiné kamery za rozumné peníze.

      Díky.

      0 0
      • umpalumpa  

        Sehnat starší gopro, tyhle levné šmejdy se kvalitou(jak už záběrů, tak i samotné kamery) gopru nemají šanci vyrovnat.

        0 0
      • Fran-tic  

        Mám Drift 720, už ho nepoužívám – firma mi „koupila“ GoPro 7, takže bych ti ho přenechal za hodněmálopeněz (třeba 700 nebo pro tebe zajímavou cenu – s ovladačem, je lepší než aby ležel na poličce :) )

        0 0
        • Olinek8  

          Kupuj kvalitni, ja si koupil bez stabilizace a uz bych takovou chybu neudelal.

          0 0
    • aristo  

      Ahoj, zkusím oživit téma :-)

      Máte vyzkoušené nějaké levné akční outdoorové kamery které by jste doporučili? Docela se mi líbí Rollei ActionCam 530, má stabilizaci (prý gyroskopickou?!), až 4Kvideo (stačilo by bohatě fullhd), dvě baterie s kapacitou 1.050 mAh za cenu kolem 2tis.

      To vše by bylo fajn, ale jediné co mě zaráží je výdrž kamery, při nahrávání na fullhd vydrží jen 40 minut. Jiné kamery i s menší kapacitou baterie (950 mAh) vydrží nahrávat dle popisu výrobce 70–90 min. v závislosti na modelu.

      Levných akčních kamer je na trhu takřka nepřeberné množství, a tak budu rád za každý konstruktivní příspěvek. Podmínkou je stabilizace obrazu a FullHD 60fps.

      0 0
      • Weadon  

        Zdravím, cena maximálně do těch 3000Kč nebo máš jiný limit?

        0 0
        • aristo  

          Po důkladném výzkumu, jsem pořídil Niceboy Vega 5 POP. Stabilizace optická i softwarová a zatím velká spokojenost. :-)

          0 0
          • kyl  

            Jen ten nahraný zvuk je dost mizerný.Zlepšil se ale když jsem dírku pro mikrofon zvětšil na 4mm.

            0 0
            • aristo  

              Nahrávám videa bez zvuku, takže to jsem zatím neřešil… Svoje v tom udělá určitě i podvodní pouzdro, když tam nemůže voda, zvuk dovnitř prostupuje taky špatně :)

              0 0
              • kyl  

                Tak u pouzdra je to jasné ale tam to bylo mizerné u víc kamer.Já ji použiji i bez pouzdra a tam,pokud byl zvuk víc do basů,už byl problém.

                0 0
      • Olinek8  

        Nevím zda s touhle cenou sezenes stabilizaci :O

        0 0
      • ememem1  

        Jiné kamery i s menší kapacitou baterie (950 mAh) vydrží nahrávat dle popisu výrobce 70–90 min. v závislosti na modelu. – dle popisu…realita je povacsine tych 30–40 minut na jednu baterku obzvlast v zime.

        0 0
        • novas752  

          V mrazu mi levná kamera (Lamax X8) vydržela nahrávat s trochou štěstí 10 minut. V létě to bylo okolo hodiny na jednu baterku.

          0 0
          • Weadon  

            V mraze ti nevydrží skoro žádná baterie.

            0 0
            • mattew1  

              Sranda byla, kdyz sem na sjezdovce v –35°C vyndal telefon abych se podival kolik je hodin a za 5 vterin telefon z 90% vypnutej. Kamera sotva vydrzela pripevnena na helme jeden sjezd. Pote sup s ni do tepla, primo na telo aby se zahrala. Na hore zas vyndat. Takhle to byla otrava, ale dalo se neco nahrat.

              0 0
              • Weadon  

                Taky jsem si jednou dal mobil do přesní kapsy bundy když bylo mínus. Ještě jak jsem jezdil a foukal na něj ten studenej vítr, tak jsem přišel během chvilky o 85 procent baterky. Zajímavý, že když jsem ho pak dal v hospodě na stůl, tak se postupně z těch 15 zvedla baterka na 35 :D

                0 0
                • Olinek8  

                  Já mám kameru v tužce a je to dobrý :D ale na kolo používám taky a bez stabilizace to nejde

                  0 0
            • novas752  

              Gopro mi pri stejne teplote vydrzi pres pul hodiny…

              0 0
              • mattew1  

                Jen bych rad vedel, kde jsi prisel k takovyhle teplote :D

                0 0
                • novas752  

                  K jake teplote? :)

                  Proste v zime v teplotach kousek pod nulou (-5–0°C) mi na kole Lamax (pul roku starej) zdechnul po 5–10 minutach nahravani fullhd30fps. Gopro (2 mesice stary) pri stejnych podminkach vydrzi nahravat mnohem dyl a to nahrava 2,7k30fps.

                  V lete je to tak na stejno, akorat Lamax nemel zadnou stabilizaci a opet nahraval v mensim rozliseni.

                  0 0
                  • Weadon  

                    Taky musíš brát, že cena těch kamer je dost rozdílná. Já měl dřív taky lamax a kromě extrémní zimy vydržel vždycky v pohodě.

                    0 0
          • Olinek8  

            Takový ceny nevím, kolem 3000 kvalitní kamera je těžké sehnat.

            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0
    • andydas  

      Bacha na to 4K.

      U nekterych kamer je pouze interpolovane.

      Ja jsem zkusil Sencor a jsem spokojenej. Ma wifi, ovladac na ruku, 170° uhel.

      Pouzivam ho primarne v aute, mel jsem ho v bazenu i na prkne.

      0 0
      • mattew1  

        4k neinterpoluje. Yi 4k muzu jen doporucit, neskutecna kvalita videa. Odkaz na me video:

        https://youtu.be/cVQDAQp12_I

        0 0
        • kyl  

          A co máš za kameru??

          0 0
          • mattew1  

            Dyt pisi YI 4k

            0 0
            • kyl  

              Oni to 4K píšou na kdejaké.Já to na jedné od číňana mám taky a obraz je tragédije.

              0 0
              • mattew1  

                Tak ja nevim jestli si rozumime. 4k je jen zkratka pro rozliseni. YI 4K je nazev kamery. Samotne rozliseni o kvalite obrazu moc nepovi. Zalezi na spouste parametru. YI 4K ted stoji okolo 3500,–. A za tu cenu nema konkurenci. Kvalita obrazu videa je neskutecna, na urovni a mozna i lepsi, nez nasobne drazsi gopro.

                0 0
                • kyl  

                  Rozumíme.Já jen že to 4K je na kameře kolikrát napsané ale obraz je jak z 10 let starého mobilu.

                  0 0
                • kyl  

                  Jak ta kamerka zvládá přechod od normálního světla k náhle ostrému?Musím v práci zdokumentovat výrobní proces na cnc.Tam kde je normální broušení,je to v pohodě ale jakmile kotouč fest zabere a je z toho ohňostroj,tak je obraz skoro černý.Je to podobné jako samostmívací kukla na svařování.Normálně vidíš a jak blikneš,hned se ztmavý.

                  0 0
                  • novas752  

                    Na tohle je dobrý jakýkoliv GoPro black s ProTune – nastavíš manuálně shutter speed, min/max iso a expozici tak jak chceš.

                    0 0
                    • kyl  

                      Koukal jsem i na videa Niceboy Vega 5 a při záběru ze stínu skoro proti slunci se zdá že to kamerka ustojí a obraz netmavne.Nechci do toho vrážet zbytečně penize,,kamerka nebude moc využitá.

                      0 0
              • novas752  

                A taky to je kolikrát 4k 10 nebo 15fps což je taky úplně k ničemu. Navíc kdo má doma 4k televizi/monitor aby si to mohl přehrát… Úplně stačí fullHD 30 nebo 60fps.

                0 0
                • Olinek8  

                  Ja premyslim o koupi kamery, ale chtel bych i nejakou skrytou treba v propisce..

                  0 0
    • petaRides  

      Zdravím, potřebu poradit. Vybírám sice v jiné cenové relaci a to konkrétně do 15set, kameru moc využívat nebudu. Bude sloužit pouze k uchování vzpomínek ze zážitku – žádné filmy apod. Koukal jsem se. Co byste doporučili vy? Počítám s tím ze kvalita bude odpovídat ceně. Favorité zde : https://www.decathlon.cz/…8387341.html?…

      https://m.alza.cz/…d5492836.htm

      0 0
    • Jurajkukuraj  

      Dobrý den, jakou si mám koupit kameru do 3000 Kč? Líbí se mi Forever SC-420 která stojí ještě míň. Máte s ní někdo nějakou reálnou zkušenost?

      Děkuji.

      0 0
    • meecrob  

      Koukni na SJCAM SJ5000× elite.

      Málo peněz za hodně muziky.

      Jinak asi jetý gopro..nebo starší model.

      0 0
      • MnemonicJ  

        Máš s tou SJCAM SJ5000× elite osobní zkušenost? Případně neměl bys z toho nějaký video? Já jezdím tužku, takže to asi ani natáčet nepotřebuju, ale možná bych si dokumentoval našeho malýho a přidělávat foťák na řidítka se mi nechce :) Díky

        0 0
        • meecrob  

          Na jutubu je toho spousta. Stačí napsat SJCAM5000X vs (třeba niceboy vega) a ukážou se ti dvě okna a můžeš přímo porovnávat záznamy ze dvou různejch kamer.

          Mám jí koupenou. Ale jako u většiny takovejhle kamer nedostaneš na kole dobrej záběr, dokud si nepořídíš stabilizátor.

          https://www.youtube.com/watch?… třeba tady versus gopro.

          Ale to je video z roku 2016. A výrobce kamery neustále updatuje firmware..

          0 0
          • MnemonicJ  

            Jo, na youtube jsou spousty záběrů, ale neměl jsem trpělivost hledat něco, kde to člověk použije v akci. Nějakej barák nebo bazén natočím víceméně čímkoliv. Střídání světla a stínu (všeobecně horší světelné podmínky v lese) a k tomu klidně i nějaký relativně jemný drncání v terénu, to už je o něčem jiným (když pojedu za malým na kole). Na záběrech vlnek v moři toho z reálnýho použití moc nepoznám. Vybavuju si, jak mě kamarádka přesvědčovala o tom, jak skvěle koupila nějakou levnou kameru. Ona skvěle fungovala na uhlazený sjezdovce, kam praží sluníčko, ale když jí vzal kamarád na kolo, tak už to bylo hodně velký utrpení a z obrazu nebylo vidět vlastně nic.

            0 0
            • Olinek8  

              Podle youtubka nic moc nepoznas, ja si takhle koupit kameru a zadna slava..

              0 0
    • Petr1212  

      Tady mají několik recenzí na Niceboy VEGA, tak se můžeš podívat na info, fotky a videa https://www.testado.cz/…vnich-kamer/

      0 0
    • Smazaný účet  
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.