• jecnak

    Letosni jubilejni 20. rocnik Ötztaler Radmarathon, kultovni klasiky v Alpach, se bude konat 29.8.2009. Od 1. unora je mozne se prihlasovat s tim, ze se klasicky prihlasite, zaplatite 5EUR a cekate, zda vas vylosuji.

    Nejake info z minula:

    http://www.bike-forum.cz/…arathon.html#…

    Foto od Pebeho:

    http://pebe.rajce.idnes.cz/…en_Otztaler/

    Profil a moje tepy dva roky zpet:

    http://www.bajk.cz/…p/solden.jpg

    Report od Medunky:

    http://www.ondrej-vojtechovsky.cz/mytreneek/…

    Fakebook:

    http://www.facebook.com/profile.php…

    Podle podminek pro prihlasovani, respektive pro nasledne losovani je zvyhodnen mensi team. Takze otazka zni, kdo chce jet v teamu?

    Myslim, ze bliz popisovat zavod a vse kolem netreba, linky vyse jsou dostatecne. Snad jen ze pokud by se zde nasel majitel veterana starsiho 1985 ma start jisty (pripadne pokud mi nekdo nabidne slusne kolo schopne vydrzet tech 230km v Alpach muzu to na nem zkusit :-).

    Anketa: Jedu?

    Ne
    3x
    14%
    Ano
    6x
    27%
    13x
    59%
    0 0
    • jecnak  

      Jsem jeste o rok zpet, Otztaler bude 29.8.2010…

      0 0
      • jecnak  

        Aktualne jsme tri. Pojedem z Prahy jednim autem, tak pokud byste mel nekdo chut se pridat, napiste mi na mail. O vikendu budu resit prihlasky.

        0 0
      • Zerocool  

        jsem se překlikl, nejedu, držím palce

        0 0
    • Bulda  

      majitel by se našel, ale asi už má v plánu něco jiného

      tech 5E asi nebude konecnych, pokud te vylosuji, ze?

      0 0
      • jecnak  

        5EUR je jen za to, ze te zaradi do losovani. 77EUR startovne, pak jeste pojisteni, doprava, ubytovani…

        0 0
    • biker007  

      ja se chci spolu s pritelkyni taky hlasit:) zatim jsem uvazovali o dvojici. kolik lidi je ten mensi team?

      0 0
      • jecnak  

        LIMITED NUMBER OF STARTING PLACES

        The first drawing for the Ötztaler Cycle Marathon 2010 includes a total of 5,000 starting places: 4,500 places will be drawn from all registrations and probortionally divided into the following classes – single registrations (45 %), small groups of 2 to 4 persons (25 %) and groups of 5+ persons (30 %). The organizing committee of the Ötztaler Cycle Marathon reserves the right to give away further 500 starting places (media, sponsors, etc.) which are not part of the official drawing.

        There is a maximum number of 4,000 cyclists allowed to participate in the Ötztaler Cycling Marathon 2010. This means that in the course of postponed drawings of starting places a smaller number of starters will have the chance to take part in the drawing. Already in the first drawing more than the limited number of participants will be taken and cancellations do not happen very frequently.

        0 0
    • Karlos009  

      Psal jsem ti do mailu, že bych se přidal k výpravě. Žádná reakce. Skončil můj mail někde ve spamu, nebo cizáky neberete? :-)

      0 0
      • jecnak  

        Cau, hledam tvuj mail, ale marne. Ani ve spamu ani v poste nic nevidim. Tak nevim. Je ale mozny, ze to slo uplne nekam do kopru, protoze ten mail v profilu se ted presmerovaval spolu s domenou, menil se hosting atd. Skoda. Uz jsme prihlaseni. Muzes poslat mail na me jmeno.prijmeni@gmail.com

        0 0
    • martin7  

      já jedu, teď jsem se přihlásil, ale zaplatil jsem jen 2,5 Euro.

      0 0
    • biker007  

      i kdyz jsem na stopro klikal na ANO, tak jsem uvedenej jako ze nejedu. divny:)ale v kazdym pripade chceme ject:)

      0 0
      • jecnak  

        Vy jste jeli i loni, vid?

        0 0
        • biker007  

          ne ne, nikdy jsme to jeste nejeli. ale chceme:) ze zahranicnich zavodu jsme zatim dali jen Glocknerkonig a ten letos hodlam zopakovat.

          0 0
    • jecnak  

      Hallo Tomas !

      Dein Traum kann am Sonntag, den 29.8.2010 in Erfüllung gehen… Bei der Ziehung wurde Dir einer der 5000 Startplätze zugelost.

      Bis zum 26.3. muss Dein Nenngeld eingegangen sein, dann steht dem Erlebnis – 30. Ötztaler Radmarathon 2010 – nichts mehr im Wege.

      Pokud jste vylosovani dojde vam asi behem dneska mail.

      Prehled vylosovanych (stale je doplnovan):

      http://services.datasport.com/…o/oetztaler/#…

      0 0
      • jecnak  

        Tak jsme tam vsichni :-)

        0 0
        • biker007  

          supeeeeer:)! mohl bych te pls poprosit o tip na ubytovani? mete neco osvedceneho z lonska?

          0 0
          • martin7  

            supéééééééééééééér jsem tam. Gratuluju všem, kdo měli taky podobnou kliku.

            0 0
          • jecnak  

            Klidne vam to zabookuju take. Staci tam zavolat, o dva vic uz neni problem. Ono je to tak zastrcene, ze ani pri zavode neni penzion plny.

            0 0
            • karliner  

              Hlavně aby měli točené pivo.

              0 0
            • biker007  

              psal jsem te na icq ohledne ubytovani, neztratilo se to nekde po ceste:)?

              0 0
              • jecnak  

                Jsem od nedele v Londyne, takze jedine mail a nebo telefon. Zitra ti zkusim odpovedet, ale radsi minpls jeste posli mail.

                0 0
        • karliner  

          Tak to abych se snad občas projel…

          0 0
      • heretik  

        Bezva, už se těším (a děsím).

        Jak je to s placením? Vlezu na ten link, kliknu na to za 87 éček (pojištění nechci a platbu v CHF taky ne), pak na Bezahlen, vyberu platební kanál (vidím to na Paypal), pak kliknu Weiter, a vyplním info Paypalu, potvrdím a budu se těšit, že se to časem objeví na stránkách, že jim to došlo?

        A pak se chci ještě zeptat, pokud jde o cestu a ubytování, jestli je pro mě někde místo, a co pro to mám dále udělat :-)

        0 0
        • jecnak  

          S placenim je to jak pises a co se tyce dopravy, doufam ze se nejak rozumne dohodnem a nakupime se do co nejmin aut.

          0 0
    • jecnak  

      Jen pripominam, ze deadline pro platbu je 26.3.2010.

      0 0
      • jecnak  

        Coz je dnes.

        0 0
        • karliner  

          A kdo neposlal nebo dnes love nepošle, tak se nepojede za svých 90 éček v srpnu zmrtvit do Alp :-)

          0 0
          • heretik  

            Nestraš mě, já se nejedu zmrtvit, já jedu na výlet :-)

            Dá se někde ověřit, jestli jim to došlo ok? Seznam startujících jsem našel, informaci o platbě ne. Platbu jsem zadal přes PP, z účtu odešla, tak snad bude vše ok.

            0 0
            • karliner  

              Mě přišel mail, který se dá vytisknout a slouží jako doklad o platbě. Platil jsem tedy z karty a mail přišel během minuty.

              Respektive link, na kterém je doklad o platbě.

              0 0
      • Karlos009  

        Jenom pro jistotu: Je potřeba sebou brát stvrzenku?

        0 0
    • martin7  

      Chci se zeptat zkušených s jakými převody jste to jeli?

      0 0
      • Pebe  

        50/34 a kazeta 11–25

        0 0
      • jecnak  

        53/39×12/25. Pocitej ale, ze s takovymi prevody to na konci hodne boli.

        0 0
        • martin7  

          díky, mám tu samou. Uvidíme, musím trénovat, abych tam neumřel.

          0 0
        • biker007  

          ahoj, mohl bys mi pls poslat podrobnejsi info k tomu ubytovani? jsou to apartmany s kychunkou nebo jen pokoje se snidani? dik moc.

          0 0
          • karliner  

            Tak to je celkem fuk, hlavně aby v dochozí vzdálenosti byla hospoda s Bier vom Fass…

            0 0
          • jecnak  

            Pokoje se snidani, ubytovani v soukromi, takova jako horska chalupa. Na pokoji je sprcha.

            0 0
    • jecnak  

      Jeste dobre video ilustrujici atmosferu.

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • jecnak  

      Takze majitele ubytovani si udelali novy web: http://members.aon.at/schmiedhof35/

      Rezervaci bych udelal az nekdy v cervenci. Minule to bylo poloprazdne. Netreba myslim zvlast spechat.

      0 0
      • biker007  

        supr vypada to pekne:) az to budes zamlouvat, pocitej prosim pro nas s jednim dvouluzakem:)

        0 0
      • heretik  

        Zdá se mi to pozdě, kdykoli hledám ubytování okolo závodu, tak už je půl roku před startem plno, třeba na Salzce je volno nejblíž v Gosau… ale věřím tvému úsudku a tomu, že bydlet někde budem.

        0 0
      • jecnak  

        Nejak jsem se nedovolal, takze jsem poslal mail na 2× dvouluzak a 1× triluzak. Jeste tam budu zkouset volat.

        0 0
        • karliner  

          Ono to nějak dopadne, díky za aktivitu :-)

          0 0
        • jecnak  

          Panove a damy, ubytovani je zarezervovane. Prosim jeste vsechny, aby pro poradek pod tento prispevek napsali kolik lidi od nich pojede a od kdy do kdy.

          Zaroven nabizim dve mista v aute – odjezd v patek cca ve 14:30 z Prahy navrat v pondeli pozde vecer.

          Dear Thomas

          We like to confirm your reserevation/bo­oking:

          Arrival/from: 27.08.2010

          Departure/to: 29.08.2010+30­.08.2010

          1×: a one double-room with shower/toilet= per day/ = Euro 44,00 ---->(30.08.2010)

          1×: a one double-room with shower = per day/ = Euro 40,00

          1×: a one 3-bed-room with shower = per day/ = Euro 60,00

          .) local tax = per day/per person = Euro 1,50 = is not included in the amount

          .) room prices = breakfast is included

          .) please note that credit cards are not accepted

          .) check in: 16,00 – check out: 10,00

          Kind regards

          look forwad to see you

          Hermann Wolfgang

          0 0
          • biker007  

            supr, dik moc za zamluveni. potvrzuji dve osoby (t.j. jeden dvouluzak).

            PS: vcera jsme si dali prvni kopec zavodu a tech 38 stupnu dole v Oetzu bylo vrazednych (v pet odpoledne ve stinu).snad na zavod bude chladneji:).

            0 0
            • biker007  

              a jeste k terminu prijezdu – bylo by mozne zamluvit ten nas pokoj jiz od stredy? tedy 25.8. az 30.8. pro pripadne zajemce nabizim jedno misto v aute z Plzne (kola uvnitr)

              0 0
              • jecnak  

                Jo to neni problem, stejne tam jeste budu psat kvuli jednomu cloveku navic.

                0 0
                • jecnak  

                  Tak ted nevim, jeslti jsem ti to potvrzoval mailem anebo ne. Jestli ne, napis mi prosimte na mail, predam ti kontakt na majitele, dohodni si to primo.

                  0 0
    • jecnak  

      Tak soudruzi dohodneme se na rozmistenim lidi v autech. Ja muzu nabidnout misto v aute s tim, ze bysme vyrazili v patek ve 12 z Prahy a nebo pokud by nekdo vzal Karlinera, tak dve mista a odjezd v patek rano z Prahy s tim, ze bysme se jeste v patek jeli projet po okoli.

      0 0
      • heretik  

        Hlásím se o místo, vyrazit můžu kdykoli, klidně už ráno.

        0 0
        • jecnak  

          Fajn, tak az bude Threatt zpet v CR, tak to rozlousknem. Ja bych radeji vyrazil brzo rano z Prahy a odpoledne se tam projel na kole.

          0 0
          • karliner  

            Počítám, že vůz č. 2 ve složení Kuba, treatt a já pojede tedy večer.

            0 0
            •  

              Ahoj lidi tak vam teda držím palce, nečwkal jsem že by tem jel i někdo z CZ,já bydlím kousek od Söeldenu a beru si celý víkend volno a příjedu se podívat, třeba se potkáme a mohli bychom zajít na to pivko :-)

              0 0
              • jecnak  

                Ahoj, napis mi kdyztak na mail telefon, poslu ti pak v Soldenu telefon. Budem tam od patku od vecera – jizni cast Soldenu.

                0 0
            • treatt  

              Potvrzuji

              0 0
          • treatt  

            Hlásím, jsem zpět..ale tak snad zas až taková hrozba nejsem ;)

            0 0
        • jecnak  

          Jo a vlastne na cem pojedes?

          0 0
    • martin7  

      Zdravím všechny kdo jede, přeji všem šťastnou cestu do Rakous. Uvidíme se na startu a doufám i v cíli -)) Takže stylově : ALLES GUTE

      0 0
    • biker007  

      Tak mam sbaleno a brzo rano zitra vyrazime:) podle predpovedi to zatim vypada na „zimni“ zavod.. v udolich kolem 12ti stupnu a na sedlech pod nulou:) viz http://www.bergfex.at/soelden/wetter/ . ale predpoved pro italskou polovonu vypada nadejneji:) http://www.provinz.bz.it/…uedtirol.htm

      0 0
      • jecnak  

        Brenner dost casto reze pocasi na pul, v It pekne v Rak hnusne a nebo opacne. Kazdopadne aspon hlasi trochu slunicka. Blatnicky si ale bereme.

        0 0
        • treatt  

          Blatníčky? Sakra, to nemám..jaký jsou dobrý? Že bych ještě na rychlo někde pořídil?

          0 0
    • jecnak  

      Tak predpoved se nam oproti vcerejsku trochu vylepsila, ale presto vezmete si vsichni s sebou dost tepleho obleceni. Zadna sauna to urcite nebude.

      0 0
      • Medunka  

        :-) balíš si sám jo

        0 0
        •  

          Ahoj, dneska tu je ku podivu pěkně. Ráno byla mlha ale ted je slunečno a teploučko. Zítra hlásí hnusně bouřky a tak. Přes víkend se má ochladit a neděle je tak na půl s deštěm ale teplo asi nebude.

          0 0
          • jecnak  

            Jo a jak ta doprava, nejak jsi se mi pak neozval…

            0 0
            •  

              No ta doprava to se omlouvám ale úplně mi to vypadlo, mám tu ted hodně práce a nic neztíhám. Tu dopravu jsem vyřešil k vám by se to nenacpalo ale i tak dík. Kolo budu mít sice později ale to nějak přežiju.

              0 0
              •  

                Jo a co to pivko slezem se??? Rád bych si zas s někým pokecal česky. Moc často tu možnost nemám :-(

                0 0
                • jecnak  

                  Urcite, ozvu se ti bud zitra vecer a nebo v sobotu.

                  0 0
                  •  

                    V sobotu bych se rád podíval na bike-expo v Söldenu, budu tam kolem dvou bo do dvanácti budu dělat. Kyby jste měli chut mohli by jste se dopoledne stavit ke mě na hotel na dobré kafčo

                    0 0
    • karliner  

      Sněží od 2.000 výše, pro jistotu přibalím i nějaké vosky…

      0 0
      •  

        jj lyže tu má a mám jich dost a sjezdovku jen pár kroků…

        0 0
        • karliner  

          to je dobré vědět :-)

          0 0
          •  

            Jo ale stejně u mě tady nesněžilo a to bydlím na 2150 m.n.m. Jinak je ale hnusně a kosa.

            0 0
            • martin7  

              doufám, že před náma pojede aspoň róba, aby prohrnovala.

              0 0
              •  

                Ti na to serou, jak tu napadne v zimě pul matra sněhu najednou tak to tu uzavřou a máte smůlu :-) Někteří se k nám ani nedostanou…

                0 0
                • jecnak  

                  Ahoj, skoda ze nam to nevyslo, meli jsme popravde sami dost starosti s pocasim, organizaci, nakupy atd. Snad nekdy jindy.

                  0 0
    • jecnak  

      Tak gratuluju vsem co dojeli, zavodili, nevzdavali a uzili si pekelne kopce. Zaroven dik za spolecnost a super atmosferu, ktera znacne vylepsovala pochmurny pohled z okna den pred zavodem.

      No a mam-li shrnout svuj vykon, tak to byl po lehke otrave houbami tyden predem a blicim intermezzu noc pred zavodem opravdu spis zavod sama se sebou a silou vule. Nohy byly slaboucky a zaludek jak na vode. Kuhtai silou vule cca za stejne jak loni, Brenner uz hur, temer jsem vypad z baliku, Jaufen trapeni a uvazovani zda kdyz se napiju, tak to vybliju a Timmelsjoch uz na moral. Cas 1.5h horsi jak loni vypovida za vse…

      Presto ale na to nevzpominam ve zlem, sjezdy jsem si uzil a cerstve snehem zabilene ledovce vybizely ke kochani se. Uzasna atmosfera, skvela organizace i obcerstvovacky, co dodat.

      0 0
      • teepeex  

        zkouska vule se ceni, congrats vsem co dojeli(y)

        a heretik neskutecnej ziletkar:)

        ja si rikal, co se deje kurniksopa?, kdyz mel na kozakove suchy triko a pritom nejvetsi vzadu 23:)

        0 0
        • heretik  

          Nech si toho s tím žiletkařením :-P

          Jako bylo to fajn, výhledy pěkný, ale já si ty sjezdy tak neužívám, protože mám strach, a tak to pro mě teď moc kouzla nemá.

          Jinak s výsledkem jsem nehorázně spokojenej, čekal jsem to mnohem horší. Hlavně poslední kopec (30km, 1800 výškových metrů) jsem jel v dobrý pohodě a super tempu (průměr 15,6 km/h) a předjel přes 40 % z těch, co byli tou dobou přede mnou, a to už některý byli skoro v cíli :-)

          Půjčenou silničku vrátím a zpátky na bajk…

          0 0
      • McBlacky  

        koukal jsem už v sobotu na výsledky a docela se divil. Jsem měl strach jestli jsi neměl pád. Houby nic moc teda. Pěkne sis musel naložit, znám tyhle jízdy na morál…

        dej se brzo do kupy.

        0 0
        • jecnak  

          Byl jsem od padu par centaku daleko. Ten za mnou uz se krave nevyhnul a ve sjedu ji vzal. Jeli jsme odhadem 70.

          0 0
          • martin7  

            Gratulace všem. Když jsem přijížděl v sobotu a viděl jsem to počasí, tak jsem si říkal, že to bude pěkný maso. Svůj výkon nehodnotím, protože jezdím jen že mě to baví, ale osobně jsem spokojenej. V pondělí ráno jsem jen na skok do Itálie a na Timmelsjochu bylo 5 cm sněhu na silnici a – 4°C. Měli jsem velkou kliku, že se to vůbec jelo.

            0 0
            •  

              Taky se přidávám ke gratulacím a s obdivem. Jen škoda že to nevyšlo moc jsem se těšil že si s někým z BF pokecám naživo a tak, škoda.

              Jé a dneska nám tu celkem hodně nasněžilo, přiložím aji foto, tak jste měli štěstí.

              Jo a ten v tom klobouku, to jsem já…

              0 0
              • McBlacky  

                peklo :)

                0 0
              • kolda  

                slusny, podzim tam asi neznate :)

                0 0
              • biker007  

                kua, to jsme tedy meli stesti…tohle bych na silnicce asi nedal:)

                0 0
                •  

                  Mám pocit že aji s autem by tu někteří měli problém hlavně na letních pneu, my se jistíme celoročně zimnímy páč letní se tu moc nevyužijou :)))

                  0 0
              • Medunka  

                já měla tendence se zastavit při závodě na čaj, docela jsem v tom posledním sjezdu promrzla a říkala jsem si, že já vůl si neobjednala čaj u tebe :-D

                Ty včerejší pocukrované kopečky naznačovaly, že toho připadne víc, ale tolik …

                0 0
                •  

                  To byla chyba, čajík s rumíkem by tě zahřál :)

                  0 0
      • treatt  

        Tomášovi a Jitce ještě jednou moc díky za to, že mě do tohodle podniku namočili (i když Jitka „jen“ pasivně tím, že to už minulý rok dokázala objet :), za organizaci a fajn společnost. S počasím jsme měli z p****e kliku teda, nakonec vyšlo na jedničku, panoramata jako z letáků..

        Ta Tomášova kráva, stejně jako ošetřovaní nebo odvážení sanitou, co jsem cestou viděl, mě nakonec po závodu přivedli k tomu, že největší radost a úlevu mám z toho, že jsme všichni ve zdraví dojeli zpátky na penzion!

        Závod je to opravdu nádherný, organizace perfektní, počasí objednali neuvěřitelně, výhledy, krávy, louky, prostě pohádka. A kdyby nic jiného, stojí to za ty sjezdy, kdy se to dá pustit, jako nikdy jindy, kolikrát v životě si člověk může vychutnat serpentýny projížděné stopou, jakou si vybere a dokáže vykroužit a v klidu celou v protisměru :)

        Jinak za mě veliké nadšení, přijel jsem s jediným cílem a to bylo splnit si ten všude zmiňovaný traum (pro ty, co jako já neumí německy, to není trauma, ale sen :), tedy dovézt si finisher dres. To se mi povedlo, tak nemůžu nebýt nadšený :) I když jsem udělal spoustu začátečnických chyb, které mě stály dost času, to je mi teď ale úplně jedno. Vystartovali jsme až na konci celého toho stáda, takže do Öetzu jsem se jen prokousával vpřed, pak překvapivě v pohodě na Kühtai (krom chodící vložky, přetlak lidí vytvořil na zúžení špunt a zafungoval stádní efekt), potom střemhlav dolů, už tady sjezd v naprosté euforii, předjeto podle časomíry asi 350 lidí, cestou dolů mi to obecně opravdu jelo, akorát v tom nejprudším místě jsem si nesplnil ještě jeden malý sen, dostat se přes kilo – ale bohužel tam bylo zrovna opravdu hodně lidí, jeli výrazně pomaleji a celkem se tam nějak motali, dost foukal vítr, tak jsem zvolil jízdu na jistotu místo bezhlavé honby za rychlostním rekordem. Maximálka tedy 97,1. Na Brenner byla smůla, že jsem jel víc vzadu, kde se pořádně nejelo, vždycky jsem si docvak větší skupinu, ta se ale během chvíle rozpadala, tak jsem tam nechal poměrně dost sil. Jaufenpass je parádní kopec, překvapivě dobře se mi jelo, akorát poslední třetina už byla nějak moc dlouhá, ovšem vynahradil to sjezd. Naprostá extáze, v serpentýnách jsem řval nadšením, uzavřená silnice, co dodat..

        Akorát hned dole mě dostihla Moctezumova pomsta, dojet to na občerstvovačku v půlce kopce bylo čiré utrpení, cestou prostě všechny chaty zavřené. Kdyby bylo nějaké příště, rozhodně imodium a espumisan do kapsy, boj o záchod byl docela drsný a stál mě strašného času. Dolů už spíš na jistotu, i když pořád nádherný sjezd, ale měl jsem strach z únavy (i tak jsem ale celý den ve sjezdu bez vyjímky jen předjížděl). Pitomý pád 100 metrů před cílem (bez vážnějších následků) mi zkazil dojezd, ale asi jen tak na minutu :) Sprcha, co byla jako znovuzrození a pak už pro dres, vrchol blaha..

        Celkově taky skvělý dojem z lidí, co jeli – nikdo neprasil, nedělal nějaké vylomeniny (co jsem zažil já), dost jsem se toho bál, hlavně ve sjezdech, ale drtivá většina lidí se držela vpravo, takže to šlo prát bez jakéhokoli přibrždění vlevo, takže taky jen pozitivní dojmy, ještě jednou děkuju!

        0 0
        • McBlacky  

          dobrej román :)

          no ty jsi z kopce známá firma. Mě to stačilo v Dolomitech, jezdit s tebou tak jsem mrtvej. A to ještě na ACčkách…

          0 0
        • kolda  

          zni to pekne, uplne me to laka jet :)

          0 0
          • treatt  

            No Marek říkal, že příští rok jede rozhodně zas..

            Já zatím neříkám nic – v první půlce Timmelsjochu jsem si říkal „*****, na co jsem se to dal za sport?!“ (prosím o prominutí prohřešku vůči desateru:) a na nějakém 22.km stoupání „no dobře no, tak tohle teda ještě dojedu, ale pak už na to kolo v životě nesednu“ :)))

            0 0
            • Pebe  

              nikdy nezapomenu, jak jsem se na poslední občerstvovačce ládoval toustama a kouknul přes to údolíčko naproti do stěny a viděl tamy ty barevný mravenečky jak kličkujou vzhůru serpentýnama :-)

              0 0
              • karliner  

                Mě letos všechny toasty sežrali :-(

                Ale mravenečky jsem viděl taky…

                0 0
        • biker007  

          pekny pocteni. takze jsi dalsi clovek, ktereho tenhle zavod chytnul a nepusti:)tak pristi rok!

          0 0
        • Bulda  

          já vim, že Na samotě u lesa nedávno dávali, ale stejně – jak se to o Jitce vyjadřuješ, hulváte :)))?

          0 0
          •  

            Co to meleš, to je jako na mě????

            0 0
            • treatt  

              V klidu, to je na mě ;) Vzniklo tady kouzlo nechtěného, ze kterého jsem asi zcela bez šance se vykecat, i když budu stokrát psát, že jsem myslel to několikametrákové zvíře, kterému se naštěstí Tomáš vyhnul a že to nemá s jeho přítelkyní nic společného, což by u mě jako u gentlemana ani nemohlo, ale nebude mi to nic platné, jak tydle kumpány tak znám :)

              0 0
              • heretik  

                Mno, my, co jsme tam byli, jsme to četli taky, a nepřišlo nám to divný… takže je vlastně za hulváta Bulda, že ho vůbec napadl tak zhůvěřilý význam inkrominovaného slovního spojení :-P

                0 0
              •  

                Aha já myslel že to má něco společného s tím čaje a rumem, že bych jí chtě třeba opít nebo něco asi jsem to nepochopil ale proč to bylo podemnou????

                A jsem trochu nervejs nedávno jsem přestal kouřit…

                0 0
                • heretik  

                  Je to zařazený dobře, asi ses jen přehlídnul…

                  Lze ověřit kliknutím na šipku nahoru u příslušného příspěvku, je vždy prolinkovaná na původní příspěvek, na který je reagováno, protože ten je někdy mnoho obrazovek daleko.

                  0 0
                  •  

                    Tak zas vím něco nového děkuju a Buldovi so omluvám

                    0 0
          • jecnak  

            Myslil jsi nejspis „Leto s kovbojem“. Ja vim, skleroza je desna.

            0 0
    • biker007  

      super akce, dekuju moc jecnakovi a ostanim za tip na ubytovani a rady do zavodu:)pristi rok urcite zkusime stesti ve slosovani znovu, a snad to bude v mem pripade pod devet hodin,v pripade Lucky bez namotaneho saltru:( u jecnaka a medunky bez zaludecnich problemu.jeste jednou dik vsem a zase nekdy se budem tesit!

      0 0
      • Medunka  

        Díky za společnost, bylo to moc fajn, tak doufám, že se zase někde sejdem :-D

        Neuvěřitelně vyšlo počasí na závod. Horší s mou hlavou :-) Na Brenneru cvak a konečná. Ale aspoň jsem si skvěle vychutnala výhledy, litovala jsem, že ten můj zatracenej telefon má tak mizerný foťák :-D

        Takže můj výsledek naprostá mizérie

        Sranda, že můj trenér si ze mě dělá srandu, že to, co se mu nepodařilo za celý rok se tchýni povedlo za jeden večer :-)

        0 0
        • McBlacky  

          takže je to jasný je třeba trénovat hlavu.

          a není to lehký…

          0 0
          • HROOLI  

            Gratuluju všem… Jsou už někde výsledky ?

            0 0
            • biker007  

              tady ams link na cechy a cesky: http://services.datasport.com/…r/LANDCZ.HTM

              0 0
            • treatt  

              Výsledky byly dokonce průběžné z každého mezičasu online, asi s 20ti minutovým zpožděním – mají to prostě parádně zmáknuté..

              0 0
              • Sharka1  

                jj, koukali jsme na to prave v nedeli vecer, a docela nas to matlo, vypadalo to, ze dost lidi nedojelo, nedoslo nam hned, ze pro nektery to je 12h sichta, takze zatim, co jsme vecereli, jeste makali na trati… Cimzto smekam prede vsemi, co to absolovali, ja se mam uz dneska na takovyhle prasarny prilis rada :-D

                0 0
                • treatt  

                  Jo jo, není to zadarmo :)

                  Viděli jsme dojet posledního, ten dojíždí se sirénama (mimochodem, to musí být docela zvláštní pocit, být vezen takovou eskortou), několik policejních aut s dálkovkama, motorky..docela show. Ale lidi, co jedou kousek před ním, už dávaj ten sjezd za tmy. Já se přehoupl přes vrchol Timmelsjochu v 17h30 a to už jsem solidně klepal kosu v těch nejvyšších pasážích..

                  A mimochodem Ty bys to dala určitě pod deset na dvě dírky :)

                  0 0
                  • martin7  

                    jo to jsem viděl. Vítěze jsem sice neviděl, ale tenhle chlápek měl aplaus taky slušnej. Za ním jela nasvícená X6 , pak policajti, dodávka a autobus. Jinak to tu již padlo vícekrát. Ortganizace super. Já měl výsledek v SMSce cca 20 minut po závodu, v průběhu mi chodili pravidelně SMSky s časem. Po dojetí mi žena říkala jedeš příští rok znova? Říkám nevím, ale druhej den ráno u snídaně jsem už byl pevně rozhodnutej že jedu. Jinak jel jsem ze zadu (a v zadu i zůstal). Co jsem viděl, tak nejhorší (co se kolizí týče) nejsou sjezdy z kopců, ale úplně tem první nechci říkat sjezd ale dojezd pod Kühthal. Na tom kousku z Oetzu jsem napočítal tři sanitky, které ošetřovali.

                    0 0
                    • karliner  

                      Jak říkáš – organizace a lidi super, nezaznamenal jsem, že by někdo někomu třeba zakazoval používat camelbak, jak vykoumali na UACu :-)))

                      Jestli mne vylosují, určitě si ten závod nenechám příští rok ujít…

                      0 0
    • Medunka  

      fotky sou už na webu, tady jsou moje

      0 0
    • biker007  

      pekny video..kravy bych cekal, ale kone v tunelu sou uz moc:)) http://iptv.cdn.tv1.de/…p/index.html

      0 0
      • treatt  

        No beželi správným směrem, akorát neměli čísla, tak se jim to nebude počítat, řekl bych :)

        0 0
        • biker007  

          no potkat je smerem do kopce tak bych moc rad presedlal a svezl se:) technicky nemuze bejt tak slozity tu vec ridit:)

          0 0
          • treatt  

            Mno, technicky ne, ale nějaký cvik to chce. Osobně bych se zatím nechtěl pouštět na neznámého koně, tuplem bez sedla a ohlávky.. :)

            0 0
            • martin7  

              nejlepší je ten se Schwalbe Ultremo R1 podkovama, sedlem od Fizika, uzda od Ritchey, a ostruhama od looku. Akorád nevim, jestli je lepší ho osadit Shiamanem nabo Campou

              0 0
    • treatt  

      Mimochodem, kde že je u Soldenu ta možnost vyjet na silničce snad až do dvou osm?

      0 0
      • karliner  

        Cestou ze Söldenu směrem na Timmesjoch bys musel uhnout na „Gletscher strasse“, která končí u ledovce Tiefenbach.

        0 0
      • biker007  

        jak pise karliner. je to 13km dlouhe stoupani co ma stale 12–13%, pri 39–25 celkem boli:) jeden ledovcovy lyzarsky areal je za tunelem a ma cca 2750, dalsi ma parkoviste s vyhlidkou az ve 2800. sme si to dali v Pa pred zavodem „na rozjeti“:)

        0 0
    • biker007  

      Tak konecne dorazilo DVD:) po shlednuti se tesim na pristi rok jeste vic!!

      sem hodil nemeckou verzi na net: http://videos.mtb-news.de/…view/10297/h

      0 0
      • treatt  

        Tak musím přiznat, DVD mě celkem zklamalo, připadá mi, že minulý rok to bylo o řád zajímavější..

        Nicméně, asi je to jisté. Příští rok dávám přihlášku zas. Karliner to má svatosvatě odpřísáhlé, tak s ním počítám..

        Co Tomáši, necháš se zlákat na další ročník? :) S Jitkou počítám napevno – takže, kdo ještě bude u nás v týmu?

        0 0
        • karliner  

          Zcela jistě se hlásím.

          0 0
        • jecnak  

          Urcite pojedu. Myslim ale, ze to DVD byl nejlepsi z roku 2008. Snad do ctvrtice se mi podari to dat bez problemu. Navic bych mel mit pristi rok adekvatne najeto, abych se konecne dostal tam kam chci.

          0 0
          • Medunka  

            hlavně to chce nějaký pořádný výsledky předem, třeba na 53×11 a požádat o první vlnu

            0 0
          • treatt  

            Tak minulý rok to byl splněný sen, teď už vím, že to umím dát, tak bych se chtěl vyvarovat chyb z letoška a zkusit si to objet v ještě větší pohodě a hlavně zezačátku víc vepředu. Myslím, že mě stálo hroznýho času se kousat dopředu cestou do Ötzu..a to je jenom otázka vykopat se včas z postele a z pokoje..

            P.S. A jestli bude klika na losování, tentokrát beru Imodium snad i preventivně :-D

            0 0
          • treatt  

            Jinak jsi mě potěšil, že chceš jet..a mimochodem, kde to tak zhruba je, kde chceš být? :)

            P.S. Chceš mít adekvátně najeto – nová tréninková předsevzetí nebo změna přípravy?

            0 0
          • biker007  

            a nechtel bys nahodou to dvd z 2008 nebo 2009 ripnout a nekam hodit? podival bych se:) treba do h.264 pomoci http://handbrake.fr/ je to chvilka:)

            0 0
        • Medunka  

          jitka bojkotuje

          0 0
          • treatt  

            To jsou takový ty ženský řeči, to chápu, budem Tě chvíli přesvědčovat, lámat, Ty se budeš zdráhat, známe tyhle tanečky :) prostě s Tebou počítáme :-P

            0 0
        • heretik  

          Já s tím na příští rok spíš nepočítám.

          0 0
          • karliner  

            Jedeš místo toho Tour de France?

            0 0
          • jecnak  

            A neco jineho v zahranici?

            0 0
            • karliner  

              Engadin nebo Alpenbrevet

              0 0
            • heretik  

              Jako silniční? Vůbec nevím, jestli si silničku koupím, tak bych možná něco zkusil, a radši jinýho, ať mám zas nějakou novou zkušenost…

              Trochu koketuju s myšlenkou dát nějakej triatlon, skoro radši terénní než silniční, ale mám obavy z plavání.

              0 0
              • karliner  

                Doporučuju tento

                Blbé ale na něm je, že koliduje se Salzkou…

                0 0
              • McBlacky  

                Šárka taky zvažuje, i u mě už je načase to zkusit. No plavání bude voser, ale pak zase ten pocit, až je budeš rubat na kole :)

                0 0
          • treatt  

            Cože to? Nenadchlo?

            0 0
            • heretik  

              Což o to, trasa je to pěkná, to jo.

              Ale mám zřejmě moc širokej záběr, kterej je trochu (a někdy víc) potřeba sladit s rodinou, která zatím tolik nejezdí, nehraje beach, bridž a tak… no a ta silničařina mi zas tak k srdci nepřirostla, abych to nemoh oželet. To mě třeba víc láká květnový Gardafestival na bajku.

              0 0
        • Bulda  

          předběžně :)

          0 0
        • martin7  

          loni jsem to jel poprvé. Příští rok to chci jet taky, takže se opět přihlásím.

          0 0
    • martin7  

      přihlášky na 2011 jsou od 1.2.2011

      0 0
      • biker007  

        Uz je to v kalendari cervene:)!se zas tesim, az si budu nadavat, ze jsem se prihlasoval:D

        0 0
        • Medunka  

          letos byla nějaká reportáž v TV, nějakej tenis zkončil dřív, tak tam vrzli todle :-)

          0 0
          • biker007  

            sem to sice nevidel, ale nebyl to ten film z DVD s ceskym dabingem? znamej, ktery to videl, povidal neco o cyklistovi v posteli na zacatku a holcine na konci. novasport to podle programu opakovala mnohokrat behem listopadu.

            0 0
            • Medunka  

              já to neviděla, někdo mě na to upozorňoval,

              docela překvapení .-)

              0 0
            • martin7  

              no mě to DVD přišlo domů. Sice je v němčině ale to mi nevadí

              0 0
              • biker007  

                jj, dvd snad dorazilo vsem:) sem mel na mysli to,ze jsem nevidel ten film v televizi (novasport)

                0 0
        • martin7  

          já se taky těším, jen to chce mít kliku a dostat se tam

          0 0
    • jecnak  

      Letos se jim tedy dres opravdu povedl.

      0 0
      • biker007  

        souhlas, uz loni mi libil vic ten retro navrh, co bohuzel nevyhral v hlasovani. sem rad ze je to letos bez hlasovani:)

        0 0
      • treatt  

        Slovo dres v kombinaci Sölden aktuálně nechci ani slyšet, nebo bych něco rozbil…

        Pro pobavení – můj dresík v kosti L byl na mém těle tak akorát, přes ruce a hrudník dost našponovaný, ale šlo to. Nefungoval ovšem zip. Tož jsem šel ještě dopoledne druhý den po závodě na výměnu. Holky neměly problém, vytáhly pytlík L, já zkusil zip a pohoda. Supr, s úsměvem jsem odjel. Doma jsem ovšem zjistil, že pytlík el skrýval dres velikosti M, do kterého se narvu už jen se zadrženým dechem. Tož jsem zkontaktoval Ötztaler turismus jako organizátora, jistá Vanessa Haid, kteréžto jsem tuto chybu popsal, mi mile odpověděla, že není problém, ať to pošlu a že mi pošlou obratem nový. Jak si řekli, tak učinili, poslal jsem asi za 130 Kč dres, holčina napsala, že ho dostala asi po dvou dnech, vyžádala si adresu a…nic…měsíc nic, dva měsíce nic. Po mailu pár slibů, že to dávno poslala a ať vydržím. Po 3 měsících slíbila, že ho posílá znovu. A včera skutečně dorazil! S nadšením jsem si ho přivezl dom, že ho konečně budu moct vytáhnout, doma rozdělám obálku, je tam! Paráda..pytlík se zaškrtlou velikostí L, super..otevřu pytlík…a na cedulce dresu velikost…em…

        0 0
        • Medunka  

          nj, musíš mít pořád něco extra

          napiš znova, že si jej osobně vyzvedněš

          0 0
        • karliner  

          Tak zhubni buřte.

          0 0
        • Mikikuba  

          :DD

          0 0
          • karliner  

            Teď skuhrá, ale vloni mne celou cestu do Söldenu mučil tím, že v CD přehrávači střídal Pink Floyd s nějakými francouzskými kolotočářskými odrhovačkami a do toho spekuloval, jestli si neměl objednat trikot M, když je tak vyrýsovanej, aby byl vidět six-pack…

            Letos jedeme mým autem :-)))

            0 0
        • Pebe  

          mám doma velikost L, zip funguje, jenom je to 2009, kdyby jsi chtěl, klidně vyměním ;-)

          0 0
          • jecnak  

            Neblbni, uz takhle se ztracis pred ocima. Nejdriv shodi fousy, ted tuky a nakonec i dres…

            0 0
            • Pebe  

              tuků mám pořád ještě na rozdávání :-)) a dres bych jenom vyměnil, to je jasné ;-)

              0 0
      • treatt  

        Mimochodem jsem to moc nepochopil s tím třicátým výročím – to prezentovali už minulej rok a letos zas..asi rádi slaví kulatý :)

        0 0
        • heretik  

          Loni byl třicátý ročník, letos maj třicátý výročí ;-)

          0 0
          • treatt  

            Tak to stále nechápu :)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Spíš to bude naopak, loni třicáté vyročí (od založení) a letos třicátý ročník (koná se potřicáté). :-)

              0 0
              • heretik  

                Těžko. Vysvětlení výše (teda, vzhledem ke způsobu řazení příspěvků bude asi níže).

                Připomnělo mi to tu slovní úlohu s dvojčaty, kdy to MLADŠÍ mělo narozeniny včera, a to STARŠÍ je má zítra – ale tahle úloha má regulérní řešení…

                0 0
            • heretik  

              Si to spočítej od jedničky, nebo si k tomu vem papír a tužku. Jednou, kdysi dávno, byl první ročník. Rok na to byl druhý ročník, a kolik let od založení (prvního ročníku)? Správně, jeden, ale to není tak zajímavý. Když byl loni třicátej ročník, bylo to 29 let od založení. Už je to lepší?

              0 0
    • karliner  

      Zweihundert.

      0 0
    • martin7  

      můžete prosím hodit nějakej typ na ubytování, loni jsem bydlel ve ventu. Nebylo to tam špatný, ale kdyby měl někdo lepší typ, tak se nebráním změně.

      0 0
      • jecnak  

        Napis mi na mail, pripadne kolik chces lidi a ja to nekdy v kvetnu zarezervuju a nebo poslu kontakt. Od cile je to 400m podel reky, cena 22–25EUR za osobu a noc se snidani. Sprcha na pokoji, wc na patre.

        0 0
    • treatt  

      Tak kdybyste si chtěli počíst, zavzpomínat, případně se nechat nalákat na nepoznané, tak tady je můj report z ročníku 2010

      Tímto děkuji Tomášovi za uveřejnění…

      0 0
      • McBlacky  

        pěknej report, skoro mě to nahlodává jet.

        Tvůj silniční downhilling nechápu – velká lehce byla loni v Dolomitech :) To co jezdíš už chce sakra koule a skill.

        škoda toho dojezdu, ten jsem ti přál :/

        0 0
        • treatt  

          Dík :)

          To je fajn, že jsem Tě nalomil, je to opravdu parádní závod a je celkem škoda, že tam je tak málo Čechů, dokonce nám ani nevisí v jídelně vlajka (a slovákům třeba jo)..

          K downhillu – jo, paráda největší, ale musim teda říct, po dojetí jsem byl ze všeho nejvíc rád, že jsme se všichni sešli v pořádku na večeři. Těch pár rozsekanejch lidí, co jsem viděl (a že to byly ***** vážný případy), kráva, kterou Tomáš na těsnačku minul…docela mi to ještě zpětně stáhlo žaludek..

          Jak jsem říkal už předtím, prostě cíl je jediný – dojet..a ten zůstává i na letošek :)

          0 0
          • martin7  

            nevím, jestli jsi loni zeregistroval tu malou žensku, která byla velká jak Krytinář a jela to na upravený 3/4. Tak ta vzala v kopci docela dost borců.

            0 0
            • jecnak  

              Copak malej Krytinar, ale mne furt nedaj spat ty selky :-D

              0 0
            • treatt  

              Píšu o ní i v reportu, potkal jsem ji na Kühtai, nehorázná, klobouk dolů před ní!

              0 0
      • teepeex  

        fajn cteni ty pozere:]

        0 0
      • bagr84  

        dlouuuuhy, ale pekny :)

        0 0
    • martin7  

      Zdar, chystá někdo potrénovat na Oetz tady na těchto závodech? Platinová štreka je docela maso.

      http://www.alpenbrevet.ch/2011/

      0 0
      • biker007  

        letos to asi neklapne, ale nekdy v pristich letech bych to zkusit chtel:) vikend, kdy se to letos jede, se budem vracet akorat z livigna. a to by nebyl ten pravy predzavodni tyden:)

        0 0
      • heretik  

        Safra, to vypadá pěkně! (Mluvím samozřejmě o dlouhý)

        Akorát mě na tom zaráží, že píšou, že se to jede za běžného provozu – je to spíš pravidlo, nebo spíš výjimka? Jel jsem vlastně akorát Ötztaler, a tam, pokud vím, auta nejezdila ani s námi ani proti nám…

        Uvažuju, že bych to jel příští rok, kdo se přidá?

        0 0
        • karliner  

          V rámci teoretických úvah (a že je to ještě ***** daleko) – já.

          Ale Silber, maximálně Gold…

          0 0
        • martin7  

          co jsem viděl video, ja to za provozu, ale co to jeli říkali, že to je v poho.

          0 0
    • martin7  

      napište, kde budete bydlet. Důvod proč septám je dojít swi na jedno, dvě… večer po závodě (nebo den předem)

      0 0
    • treatt  

      Přátelé, kamarádi Garmiňáci, tedy Tomáši a Máro, nemáte náhodou mapové podklady Soldenu do Garmina? Dostal jsem ho a zatím nebyl vůbec čas se zorientovat, tak bych uvítal pomoc..dík

      0 0
      • jecnak  

        Napis mi na mail.

        0 0
      • karliner  

        myslím, že je k stažení na tom jejich webu, ale nestahoval jsem, protože si nejsem jistý, jestli do cíle dohrabu dříve, než mi dojde baterka :-)))

        0 0
      • treatt  

        Hm, tak koukám, že si tam můžem za 7 éček nasypat data, jak si to tréninkově projel Jan Ullrich a pak si to s ním virtuálně rozdat v závodě :-D

        0 0
        • jecnak  

          Ahaa, ty chces trasu. Vecer se mrknu a poslu, ale vzdyt si ji muzes naklikat na bikemap.net a pak vyexportovat primo do Garmina.

          0 0
          • treatt  

            No, je vůbec trasa nutná? Jako já zatím nic neexportoval, ale asi to zkusím..

            Já nevím, jde něco následujícího: nahodím tam trasu Soldenu s body na trase – třeba úpatí a vrcholy kopce, abych až potom pojedu, se mohl podívat, kolik km a výškových metrů mi zbývá na kopec, ve kterém se budu trápit?

            0 0
            • karliner  

              Teď je otázka, jestli tě to nakopne nebo naopak. Ten pohled na displej a uvědomění si fyzického stavu :-)))

              0 0
              • treatt  

                No hele třeba na Jaufen minulej rok bylo jakýkoli rozptýlení v poslední třetině dobrý :) a na Rombu už stejně nebudu vnímat ani co ukazuje displej, tak je to jedno :D

                0 0
            • jecnak  

              Trasa nutna urcite neni, vzdyt jsi to jel a vis, ze neni kam uhnout a kdyz je, tak tam stoji poradatel. Zvazuju, ze nepovezu zadny budik na riditkach, na par poslednich zavodech se mi to osvedcilo.

              0 0
            • martin7  

              prostě pokud jedeš do kopce, tak jedeš správným směrem :-))

              0 0
    • martin7  

      Tak jsem ted panove na hrancich Nemecka se Svycvarskem, cca 250 km od Söldenu a behem 2 hodin se tady ochladilo o 15 stupnu, zatahlo se a chcije. No uvidime, co pocasi udela. Drzte palce, katolici sup do kostela a modlit:-))

      0 0
      •  

        Se teple oblečte, momentálně tu prší a jsou hlášené i vychřice ale zítra by se to mělo trošku zlepšit nemělo by pršet… ale léto to už taky nebude to včera skončilo.

        První fotka je směr Obergurgl a druhá směr Sölden.

        Ted je tu u mě 11stupnů nad nulou ve 2150m.n.m už topím v krbu a mám připravenou dobrou Italskou pálenku:) Kdyby náhodou nasněžilo…

        0 0
        • martin7  

          no taky jsem už byl pesimista, protože Timmelsjoch byl ješte v sobotu v pět odpoledne zavřenej kvůli sněhu. Ale jinak počasí vyšlo paráda. Výkon odpovídal tomu, jak jsem letos zanedbal tréning (10:43)

          0 0
          • biker007  

            Gratulace vsem co dojeli, pocasi nakonec bylo idealni. I kdyz ty necele 4 stupne rano byly krute..stejne jako navleky na kolena zapomenute doma:) atmosfera jako vzdy perfektni, to je vec, ktera mi do soldenu pritahne prosti rok znovu:)!zvlast kdyz letos nevysel cil dat to pod 9h. (9:09).

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.