Osazení Snímano deore + rockshox vidle do 20.000

37 nepřečtených
  • Smoothcriminal

    Zdravím, přiznám se, že jsem trošku zoufalý, snažím se sehnat MTB 27,5 osazené alespoň deorkem(alivio a acera mi nepřijde moc kvalitní) se základní vidlici rock shox recon třeba, bohužel jsem omezen rozpočtem a to částkou 20.000 czk. Poprosil bych o radu stavitele, jenže borec v Brně zakázky momentálně nebere a scalar je daleko nejblíže asi toto https://www.koloshop.cz/…ke-kolo.html?… Nicméně bohužel opravdu nemůžu dát víc než 20.000, dík za každou radu

    0 0
    • Namtos  

      Tak asi hledáš špatně http://www.ramala-silhavy.cz/…30-l-21-2017

      0 0
    • novas752  

      Na sériovku to jde. Ale i tak bych hledal dál, zkus kouknout po Kellysech 2017. (edit: např. viz výše. :) Já už bych měl vybráno)

      Alivio řazení je funkčně ok, akorát je jen 3×9.

      0 0
      • Smoothcriminal  

        Jen malá připomínka, to deore je 2×10 nebude ten převod vepředu chybět 

        0 0
        • novas752  

          Nemel by, vzadu je vetsi kazeta a jde vymenit za jeste vetsi 11–42z. Zalezi jak s tim chces jezdit.

          Obe moznosti si muzes porovnat na gears.mtbcros­scountry.com , naklikas si kola a zuby, dole ti to vyhodi tabulky min a max rychlosti v zavislosti na otackach klik – pro normalni jizdu uvazuj 70–90, v kratkodobych extremech 50–110rpm. Na tom 2×10 bude nejvyssi rychlost na prevodu 38–11 nad 50km/h a nejnizsi na 26–36 tipuju okolo 8, s tou vetsi kazetou (26–42) to bude okolo 6km/h. To by melo byt naproato dostatecne.

          0 0
    • Kouba_2005  

      Teď jsem od Scalara jedno takový kolo bral a to že je daleko je přece úplně jedno, ne? Vše pořešíš mejlem nebo po telefonu a pak jen čekáš na kurýra. Jako vždy jsem maximálně spokojen.

      0 0
      • maros.77  

        A mi třeba na posledního maily ani neodpověděl:-(

        0 0
        • Kouba_2005  

          Tento týden má dovolenou, tak vydrž.

          0 0
        • scalar  

          Naše komunikace byla ukončena v listopadu z Tvojí strany, když jsi přestal odpovídat na maily.

          0 0
          • maros.77  

            Tak to si mě s někým pleteš, ale to už je jedno, kolo bylo nakonec objednáno jinde.

            0 0
            • scalar  

              Pletu si Tě s někým, kdo má stejnou e-mailovou adresu, jato Ty nick tady na BF.

              0 0
              • Vilém  

                Nahoda, svet je malej.

                0 0
              • maros.77  

                Ano, řešili jsme spolu kola v listopadu, ale určitě jsem neukončil komunikaci, vlastně ukončil, ale jasnou odpovědí. Naposledy jsem ti psal 18.4. s dotazem na jiné kolo a to zůstalo bez odpovědi, možná ti ten email nedošel, skončil ve spamu? Nebo tě naštvalo, že nebylo nic z těch kol v listopadu? Jen pro jistotu, nic osobního v tom není.

                0 0
                • scalar  

                  V listopadu jsi komunikaci neukončil, neodpověděl jsi ani na nabídku ani na další e-mail. V dubnu už šel Tvůj e-mail do spamu.

                  0 0
                  • maros.77  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                    0 0
              • Smoothcriminal  

                Zdravím Scalare, měl bych prosbu, což takhle složit kolo do 20 tis s osazenim deore a vidlí rock shox, šlo by? 181cm 95 kg, chtěl jsem zainvestovat do toho kellyse výše, nicméně, než jsem vybral velikost rámu, bohužel ho o 3 tis zdražili

                0 0
                • scalar  

                  Postavit by to šlo, ale v červnu.

                  0 0
                  • Smoothcriminal  

                    Ok, díky za info, poohlídnu se zatím po sériovkách, pokud by mě nic neoslovilo, na konci měsíce se ozvu

                    0 0
                    • palo7  

                      Předpokládám, že když se Scalarovi ozveš za měsíc, tak se termín dodání také prodlouží o měsíc

                      0 0
    • plysovykozisek  

      Nevím, kolik měříš, ale dovolil bych si nabídnout svoje MRX z profilu rám 19,5” najeto dob1000Km, výbava Shimano SLX, vidlice Suntour Epixon zamykání z řidítek. Stejně si zachvíli podám inzerát.

      https://www.bike-forum.cz/…il/41291-mrx

      0 0
      • Smoothcriminal  

        Mám 181 cm 95 kg, kolik by sis za něj představoval? 

        0 0
        • plysovykozisek  

          19,5” MRX je do 185–186cm, to by ti mohlo být. Jsou tam půl roku staré pedály a gripy. Cena tak 20 000–21 000Kč, ale pouze osobní předání. Cena je pevná.

          0 0
          • Vilém  

            To jsem zvedav, jak se ti to za tu cenu bude prodavat.

            0 0
            • plysovykozisek  

              Přece to nebudu prodávat za 16000Kč

              0 0
              • palo7  

                Tak jestli to chceš prodat, tak teď ta cena už je blízko.

                Sorry, ale se skládačkou na rámu který je pro spoustu lidí neznámý a velikost 27,5 většina lidí nad 180cm taky u UZ už nechce .....

                Ale přeji hodně štěstí

                0 0
              • Vilém  

                Uvidis, treba najdes nejakou kafku.

                Ale precijen netapered ram, rychloupinaky, to uz dnes moc lidi nenalaka, pokud neni patricna cena.

                0 0
          • Smazaný účet  

            To jsem přesně čekal. Jako za 8 let staryho spesla. Hodně štěstí :D :D

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.