Barefoot boty - soutěž (prosba o hlas)

9 nepřečtených
 • alo

  Vážení a milí kolegové, chtěl bych vás poprosit (jak už tu bývá na fóru dobrým zvykem) o pomoc při hlasování v soutěži o barefootové botičky pro syna. Prosím o olajkování odkazu.

  Chápu, že požadavky tohoto typu na fóru jsou vcelku otravné, ale sám jsem tady odklikal dost podobných věcí, žádostí o pomoc při diplomce atd.

  https://www.facebook.com/…01823815894/?…

  Díky předem a krásný koloplný léto

  PS: dítě běžně jezdí na odrážedle v helmě

  • Petr L2  

   Nechápu co kdo v Barefoot vidí, další z nesmyslných pokusů o návrat k přírodě, noha není pro chůzi na tvrdém podkladu stavěná a trpí, např. pro chůzi ve městě je to naprostý nesmysl a trpí nejen noha. Pokud tedy vůbec, tak pouze v přírodě a to speciálně děti můžou klidně naboso.

   • alo  

    dle vlastních zkušeností nesouhlasím, nicméně do debaty na tohle téma bych se tady nepouštěl..

    každopádně na podzim a v zimě lepší barefootové botka než běžné kopyto,

    • Drobeczech  

     A to proč je lepší?

     • alo  

      neničí to nohy-)

      • Petr L2  

       Každý jak chce, ale čím ta boty neničí nohy, když je ani páteř nechrání před otřesy a nerovnostmi je mi záhadou.

       Po čtyřicítce z takových experimentů může člověk mít spíš plochou nohu a ostruhy na patě, než nádherná chodidla, ale každý jak myslí, jsou to jeho nohy.

       Pouze si dovolím malou poznámku, vše co tělo za život dokáže ustát je až neuvěřitelné, ovšem jak to ve třetí třetině, někomu již za polovinou života, pěkně člověku dá sežrat, pochopí každý až k tomu tím časem dojde :-)

       • 321910336  

        v barefoot botech se chodí špička-pata což mnohem lépe tlumí otřesy.mám merrell vapor glove II, pohodlnější a prodyšnější boty jsem nikdy neměl, dobře se v nich i plave a řídí auto. jsou v podstatě placka takže v báglu nezabírají místo když člověk jede na kole a pak potřebuje někde pochodit

      • Drobeczech  

       Aha tak to jo :D Tak to jsou asi jako každé druhé boty akorát jsou dvakrát tak drahé.

       • mr.antik  

        2× méně materiálu a 2× větší cena :-)

        Nicméně chodí a běhá se v nich parádně, ale na asfalt či beton nic moc… ale to ti noha řekne hned, narozdíl od jiných bot.

       • 321910336  

        moje barefoot merrelly byli o 300 levnější než trekovky stejného výrobce které jsem nosil předtím a teď je mám už jen do terénu a na zimu :ú

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.