• Black knives

    Mám takový dotaz. Pohybuje se tu množství lidí,kteří tohle budou vědět prakticky. Můj dotaz je o kategorii AM-cca. 120mm zdvih a další kategorie ve zdvihu cca.140mm. Pokud někdo přidá i zkušenost s vidlicemi ve zdvihu 160mm-EN kategorie, budu rád. Ztratil jsem přehled, co už nedělám delší čas servis kol. Tedy, nerozebírám je, a neznám jejich mouchy a klady. Je tady dost lidí s praktickou zkušeností, tedy ptám se, co by jste doporučili. Cenu beru nad 10000 jako startovní, a přes 20000 to není až tak žádoucí. Já jezdím nyní starší Mařenu, krásně oranžovou, ve zdvihu 150mm. Velká spokojenost. Ovšem, nevím, jak si stojí „M“ nyní s jakostí. Slyšel jsem kritiku.

    0 0
    • Black knives  

      Připadám si, jako bych se zeptal hloupě, ale prostě každý má své oblíbené, ale přesto se časem ví, co drží, a co se přidrhává, co se kazí..

      Ví někdo jak se chová tahle Mařena? 44 Micro Ti QR15, zdvih 140 mm.

      0 0
      • Mr.Duck  

        Kámoš vozí na SS/FR kole 55 ATA (120–160) a zdá se celkem ok, původně jí jezdil tušim Kubajz Vencl, takže předpokládám že zabrat dostala ) NEmám nic aktuálního z první ruky, moje mařena je 2006, ale ze všech stran slyšim, že 08 ty maruny stály za prd – nechodilo to a bylo o poruchový, 09 „prej“ ok, ale to povídá kámoš, kterej vozí starej Dirt Jumper 2 překuchanej na vzduch a tvrdší jak pevná vidlice, ale o 2010 sem zatim nenašel nikoho, kdo by měl dost zkušeností ;(

        Vim že sem ti víceméně nic neřek, ale zjednodušeně to vidim tak, že maruny před 08 by měly držet dost, chod dovedu posoudit asi jenom u vyšších vidlic, a tam se mi 888 líbila víc, než Boxxer, což ti ale taky moc neřekne o 44, a moje zkušenosti sou dost omezený )

        0 0
        • Black knives  

          Vycházím z toho, že je tady hodně servisáků a prodavačů, a vědí. A když nejsou v práci, můžou napsat i co si myslí, ne za co je v práci platí. Totiž, aby prodali, co šéf přivezl…

          0 0
      • PatrikL  

        hmm ak stojí tých 15000kč (2010 model, v jednom obchode) tak si nájde len veľmi málo kupcov – aj keby mala dobrý chod :)

        0 0
    • kesu  

      pokud ti mohu doporucit vezmi budto RS RVL v nejake vyssi verzi s HS expanzi a nebo Foxe 32.

      Po prechodu z 66 ATA na RS totem je opravdu znat rozdil v pokrocilosti tlumeni.

      Za me rozhodne M , konkurence ma vyrazne lepsi tlumice nemluve o chodu a zpracování.

      0 0
      • kesu  

        za me rozhodne NE marzocchi pochopitelne:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já jsem si říkal :0) Jinak na to jeho RB bych RVL nedával, ta marzoccha bude dost vysoká a jestli je zvyklej na geo tak bych tam šoupnul něco se 160mm, VANa nebo Lyrika

          Jinak to RVL je za hezkou cenu tady – verze Team

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.