• Winston Smith

  Zdravím,

  mohl by mě prosím někdo zkusit odhadnout cenu tohoto kola? Je to poměrně starý rám, tuším 2012, ale se super komponenty, vidlicí a tlumičem. Za případné komentáře díky.

  Canyon ROCK FS 30

  hliníkový rám alloy 6160 handmade

  vidlice FOX TALAS RL 32 zdvih 140mm – stavitelný

  zadní tlumič DT SWISS XM 180 zdvih 140mm

  přední náboj Shimano XT

  zadní náboj Shimano SLX

  ráfky DT SWISS 26

  pláště 2× Continental Mountain King 2,4 kevlar – nové

  kliky Shimano Deore

  převodníky Shimano Dyna SYS 36–26 zubů

  řazení Shimano XT/Sunrace 2×10

  přehazovačka Shimano XT

  brzdy Shimano XT – nové destičky a vyměněný olej

  řidítka Truvativ 680mm

  sedlo Wittkop

  • kubad  

   mám obavu že o to kolo prostě nebude zájem, a cena bude velice velice nízká, aby o to měl vůbec někdo zájem

   a asi ji nechceš slyšet :(

  • Tomas_82  

   Myslím že by asi bylo výhodnější to rozprodat na díly.

  • Winston Smith  

   No a jak nízká myslíte? Samozřejmě bych rád prodal jako celek

  • Dubys  

   Mě to pak rve srdce, prodat relativně za pár kaček kola, se kterejma člověk něco zažil a hlavně do nich narval i dost peněz, akorát se to pak začně doma hromadit:)

  • Davidakta  

   Asi budeš muset otestovat trh. Nasaď na to cenu podle své představy a když nebude zájem, tak budeš zlevňovat. Maximálně se dostaneš do Inzerátů na kola k smíchu, ale to ti nijak neublíží ;)

  • Tydlii  

   Bohužel morální zastaralost 8-letýho fulla už je velká… Systémy přepákování a uchycení tlumiče se od tý doby na tolik změnily, že každej laik co se na to podívá si řekne že je to nějaká historie, že takhle dnes fully nevypadají. Při nákupu jetýho fulla bych asi uvažoval podobně, přitom ani já, natožpak někdo kdo se o techniku kol nezajímá, nemůžeme tušit, jak tahle věc reálně funguje. Kdybys měl HT z tý doby na těhle komponentech, tak ho prodáš mnohem líp (z hlediska poměru užitná hodnota:tržní cena)

   • MlokCZ  

    Ani ne, skoro spíš naopak. Horstlink je pořád podobný a neustále se jen posouvá pár mm sem a zase pár mm tam. A více se to spíš liší značka od značky než během let.

    Co se zásadně změnilo je geometrie a velikost kol, takže to opravdu za moc neprodá. Samotného systému odpružení bych se ale nebál vůbec. A pak se ještě změnily dost tlumiče a i vidlice. V podstatě už se vše dělá jen s velkou negativkou a současně velkou pozitivkou. Vliv tlumiče s velkou negativkou oproti tlumiči s malou negativkou je násobně větší než pár mm změn u horstlinku. A ještě k tomu tam je starý Talas, tzn. super extrém ohledně negativky (na max zdvihu super malá negativka).

  • ladias  

   Takhle bych si to představoval jako super kolo na lítání pro nějakýho 12–13 letýho floutka.Tahle myšlenka mě vždycky napadne když vidím nějakou pěknou 26 ve větších velikostech. Otázka je jak by to bylo dlouhý, ale je fakt, že posledn dobou se ty geo spíš natahujou.

  • palo7  

   Kdyby to bylo S, tak je to možná ještě rozumně prodejný. Ve větší velikosti si myslím, že strop ceny je 20tis. A i za to asi nebude zájem.

  • JachymP  

   Myslím že to klidně může být i model 2010. Je zajímavý, jak se za těch pár let kola posunuly. U endura je blbý, že když se na tom jezdí, tak dostává zabrat, takže kdo si to koupí, může mít problém s dílama, co už dnes nejsou standard. To kolo je moc hezký, ale začíná to už být spíš pro sběratele. Možná ještě pár let počkat?

   Ale souhlasím že dokud to nezkusíš, tak nevíš jaká je cena. Mě 20K taky připadá moc. Jestli ty bys 20K bral, tak to zkus a uvidíš.

  • roman 3D  

   10–12 max.

  • Gwaihir  

   Jaká je to velikost? Pro děcka super.

  • Winston Smith  

   Diky všem za názory! Velikost je M. Bohužel musím se vším souhlasit. S tím jak se geometrie a vše změnilo za poslední léta a taky s tím, že mě je to líto prodat za 10k, protože do toho člověk narval děsně atd. Bohužel na veterána si ho nechat nemůžu :) nemám na druhý kolo místo, takže musí do světa. Uvidíme.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.