Ocenění - Specialized Epic FSR Full model 2006

32 nepřečtených
  • Leon24

    Ahoj, snad jsem trefil vlákno. Za kolik se dá nabídnout toto kolo?

    Unikátních 26 palců a z doby, kdy se ještě vyráběla kola co něco vydrží :-)

    Má vyměněná kola s minimálním nájezdem, karbonová řidítka, zbytek je originál. Celkově najeto maximálně několik tisíc km.

    Díky.

    0 0
    • Člověk a jeho svět  

      No, je to prostě veterán se vším všudy. Jsem sám zvědavý, za kolik to odhadnou místní, já bych to viděl na 12 až 14 tis.

      0 0
    • onuce  

      Moc bych chtěl okusit 26" fulla, to musí být paráda.

      0 0
      • Člověk a jeho svět  

        Tak hodně dlouho nic jiného nebylo, takže nechápu smysl.

        0 0
        • onuce  

          Ale bylo. A bylo smysluplně. Totiž trekingová kola na 28" pro cestování a 26" kola do terénu. Teď se vše smíchalo a je po radosti. 29" kola MTB, s kterými nelze ani se vyhnout výmolu v cestě, vše se musí převálcovat, přičemž si všichni libují, jak skvěle to ty výmoly žehlí…

          0 0
    • Petulda  

      To kolo je koncepcne za zenitem. Krome zapletu je ve stavu pred generalni opravou, pricemz treba na vidlici vzhledem ke stari uz neexistuji ofiko nahradni dily jako patrona (tesneni je asi stejny).

      Taky zalezi na stavu a funkcnosti brainu, na stavu a vulich zadni stavby.

      Za me to ma cenu 10–15 tis. Tech 15 pokud by vse bylo uplne cajk (coz nebude).

      0 0
      • Vilém  

        Na tu generalni opravu jsi dosel jak?

        0 0
        • Petulda  

          Odhadem stavu 12 let stareho kola s „nekolika tisici km“, tedy neznamym najezdem, ktere napisledy videli servis pred 8 lety.

          A hlavne si myslim, ze nelze zodpovedne urcit cenu kola z fotky a s takhle vagnim popisem.

          A generalka proto, ze kdyby se takhle stary kolo ve v podstate neznamym stavu dostalo ke mne, prvni vec by byla komplet rozborka pro zjisteni skutecnyho stavu.

          0 0
          • Vilém  

            Tak rozebrani a zjisteni stavu, proc ne, ale tomu nerikam generalka.

            Podle toho co vidim, bych rekl, ze to je temer nejety kolo, staci kouknout na prevodniky, z kterejch jeste nestacil slezt elox a to byly v te dobe pekne srackovy revodniky, ktery mizely pred ocima, kliky neodrbany, saltr jak novej atd.

            0 0
      • Leon24  

        Kolo bylo servisovaný v Krab Cycles včetně vidlice a brainu, cca 2010, pak jsme zajel 1× Trans Brdy a pak jsem na něj prakticky nešáhl. Stav by měl být velmi dobrý, nicméně je skutečně za zenitem. Ale třeba je někdo nostalgik.

        0 0
    • adam1  

      Budeš rád když dostaneš 5–6 max.

      0 0
      • Člověk a jeho svět  

        Ale to snad ne…

        0 0
      • rb  

        Nedávno sem prodal Giant NRS r.2005 za 9k.

        Pravda ,měl nové gumy,což podstatně zvyšovalo cenu,ale myslím,že za tohle by majitel mohl v poho chtít 12k.

        Ovšem těžko to koupí někdo,kdo do toho vidí…

        0 0
    • jIrI___  

      Tipuju to kolem 15 tis Kč.

      0 0
    • BB  

      asi za odvoz

      0 0
    • Leon24  

      Děkuji všem za názory a komentáře. Zkusím nabídnout za 14. Srdce krvácí, ale co se dá dělat… Na půdu si ho neschovám…

      0 0
      • Člověk a jeho svět  

        Máš asi něco nového? Jsem řešil před lety něco podobného, zda prodat neprodat celkem top Treka. Nakonec jsem si to nechal na šmrdlání se synem a jsem spokojený. Ty peníze mě nevytrhnou. Ale pokud máš nové mtb, tak to nemá cenu (a to já třeba mtb nejezdím, jen silnici).

        0 0
        • Leon24  

          Mám Canyon Nerve Al 9.9 29 palců. Tento EPIC mně akorát zabírá místo v garáži, synové mně dorůstají, takže taky půjdou na 29 palcové kolo. Je mně ho líto, počítat kolik mně stál, včetně upgradů se mně ani nechce. Uvidíme, třeba se někdo ozve…

          0 0
      • pepek  

        Zkus to vyměnit s uživatelem Onuce za zánovní 29"Kellys se stavitelným řízením, nákladním prostorem a zvukovým indikátorem pružení.

        0 0
      • ememem1  

        uprimne – si optimista. mam daco podobne a imho je to dnes nepredatelna vec. dojazdit do rozpadu, predat na diely co sa da a je po funuse.

        problem neni ani ta 26 jako skor absolutna nedostupnost akehokolvek nahradneho dielu na podstatne casti a to system pruzenia ci uz vpredu alebo vzadu. do toho moze ist len blazon, sorry. a dalsia vec je, ze aj ked to nepochybne jazdi a na xc je to furt super, tak je to z dnesneho pohladu koncepne zufalo zastarale, uz aj smiesny bike za 300e z decathlonu co som kupil na rok synovi kym z neho do dalsej jari vyrastie je na dnesne jazdenie lepsi.

        0 0
    • jonti  

      To není kolo na prodej, nedostanes za nej skoro nic. Ideální ho dát třeba rodičům, nebo někomu, kdo ho využije. Málo jeté, ale hodně staré kolo.

      Btw ten rám jsem měl a bylo to jedno z nej kol co jsem vlastnil.

      Podobné kolo jsem asi v roce 2009 prodal za 25000.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.