• Farrarr

    Zdar lidi, nastal čas na novej bajk a tak budu prodávat svůj Specialized Pitch comp 2009 v Lku

    Napadlo mne se vás tady zeptat kolik by byla realná prodejní cena. Vím, je to deset let starej dědek ale starám se o něj dobře navíc vůči stocku jsem tam dokupovat tlumič (původní X – Fusion byl dost crazy) a sedlovku. Nepočítám samozřejmě spotřebák..

    Nynější spec:

    Kola 26" DT SWISS 445 D

    Pláště maxxis

    Pohon 3×9 SRAM x7 + šaltr x5

    Brzdy slx 180/203 i e

    Vidlátor RS Pike 327 120–140mm

    Tlumič RS Monarch plus RC3 150mm

    Sedlovka RS Reverb

    Nejsem magor ale chci ho prodat za reálnou cenou. Výhoda by mohla být že rám má na dnešní dobu celkem „moderní geo“ (můj názor) a má samozřejmě doživotní záruku.

    Vzhled kola odpovídá stáří 10let-tzn oděrky a škrábance tam opravdu jsou.

    Můj osobní názor je ± 20k CZK není úplně mimo.

    Díky za vaše názory

    F.

    Anketa: Kolik za něj?

    10x
    100%
    0 0
    • -b-n-x-  

      Ja myslim ze tak 15

      0 0
    • plysovykozisek  

      Budeš rád jestli to vůbec někdo koupí. Je to 10let starý kolo, kdo ví, kdy tam může prasknout zadní stavba. Podle mě to za 15000 neprodáš ani náhodou.

      0 0
    • McBlacky  

      vždyť to kolo nový stálo ± 45000kč ne?

      doživotní záruka je samozřejmě nesmysl – to je myšleno jinak než si vykládáš-, natož pro druhýho majitele.

      0 0
      • Farrarr  

        Ok beru, jak si to mám teda vyložit? Klidně se nechám poučit co to v reálu znamená Lifetime warranty? A možná nebudu sám..

        Nevztahuje se na zadní stavbu – to je jasný.

        Ale před tímto kolem jsem měl třeba Specialized Hardrock kde mi po 4 letech rupla hlavovka a prodejce mi bez mrknutí oka vybavil nový rám o rok novější model.

        0 0
        • milan.v  

          Jelikož jsi byl prokazatelně první majitel, ne až další v řadě… Řeší se to tu několikrát do roka…

          0 0
        • kycis  

          Mysli se lifetime ramu, nikoliv majitele. Vetsinou to v klidu uznavaj tak 5 let. Pohledej, dost se to tu resilo. Jinak taky odhaduju cca 15k, je to spešl, na to lidi slysi…

          0 0
        • McBlacky  

          reklamují to jen prvnímu majiteli.

          druhá věc je, že tím je myšleno doživotí výrobku, ne majitele. Takže po určité době, ti to otočí na běžné opotřebení a nedostaneš nic. Ta doba se liší a záleží na dost věcech, abys dostal po deseti letech novej rám na obouchaný AM/EN kolo to by byl fakt zázrak, už 5 let je v reálu problém.

          Platí to samo jen na hlavní trojúhelník.

          cena nevím, pro mě neprodejnej šrot. XC kola takhle starý neprodáš za 20, byť PC byla přes 100. Obouchany AM/EN na tom nebude líp.

          0 0
          • -b-n-x-  

            Hele, zase to ber tak: Je plno mladochu, co by si radi poridili nejake AM/EN kolo. Jenzee nove je pro mnoho totalni scifi (60+). No a 10–15 jeste celkem dost kluku tak nejak da. No a pak uz spise zalezi na stavu toho konkretniho bazaroveho kousku. Muzee to byt uplna vrazda, anebo taky celkem ok. A pak taky jestli se najde rekneme „neinformovany“ kupec :-)

            Podle me by to asi dokazal dobre ocenit zde oblibeny KuciDH :-)

            0 0
            • McBlacky  

              Kuci by nabídl 7 na výkup, dal tam vydřenou vidli a mrtvej teleskop a prodal za 14 ;)

              0 0
    • mr.antik  

      Cokoliv nad deset ber jako úspěch. Aby se z toho dalo udělat jakžtakž moderní kolo je tam moc investic, takže spíš někomu kdo to vezme jak jak to je postavený nebo má doma třeba kupu dílů a vyrobí z toho kolo pro ženu či dítě

      0 0
      • Farrarr  

        Hele tak dík všem za čas a za názory. Až se vrátím z dovči zkusím ho poslat za 15.

        F.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.