nove stare kolo Amulet 9.200 model 2008

15 nepřečtených
  • Kockinsz

    Ahoj,

    schanim nove kolo a narazil jsem na tenhle stroj:

    http://atombike.cz/…-p-2364.html

    Je to Amulet 9.200 model 2008. To znamena vlastne 5 let stary kolo. Otazka je co s kolem takovy dlouhy lezeni na krame udela. Urcite bych vymenil plaste, ty FF jsou stejne k nicemu. Ale co treba naboje, stred, vidle, nebude to zatuhly? Mozna i bowdeny a lanka, budou na vymenu. No, trochu se toho bojim…

    Nemate nekdo zkusenosti s koupi takhle staryho kola?

    Urcite uvitam i nazor na tohle kolo, idealne od nekoho kdo ho jezdil.

    Diky,

    Kockinsz

    0 0
    • Azmir  

      Starý amulet, na hliníkovém rámu a včkách za 40 tis. sorry, ale jestli o tom za tuhle cenu vůbec uvažuješ, tak mi to nepřijde normální.

      0 0
    • Jamin  

      Je to atombike a moje zkušenost je takové že na svoje stránky z vysoka serou. Vsadim pytlík pistácií že už ho dááávno nemaj.

      0 0
      • Kockinsz  

        To je mozny. Sem jim vcera psal, tak uvidime co mi odpovedi.

        0 0
      • Kockinsz  

        Tak mi odpovedeli ze ho maj. Kam se muzu stavit pro ten pytlik pistacii? :-)

        0 0
        • Jamin  

          neskutečný, takhle prohrát pistácie. V pondělí na andělu, pokud nejseš z prahy pošlu poštou

          0 0
        • Jamin  

          neskutečný, takhle prohrát pistácie. V pondělí na andělu, pokud nejseš z prahy pošlu poštou

          0 0
        • Azmir  

          Tak to je bohužel že ho mají, protože jestli ho koupíš, uděláš podle mě chybu, ale kdo chce kam…

          0 0
    • Jamin  

      Třeba ten amulet 11.400 SH co maj stále v nabídce neměli už před rokem a půl :-)

      0 0
    • Team6  

      Zatuhlosti bych se nebal. Na druhou stranu je to pomerne dobre osazeny i na dnesni dobu. Az teda na ten ram, to je takovej krysopes. A Slrka s keramikou a k tomu avidy sl. Proc ne? Sam sem ty avidy jezdil a byly to super brzdy. Zadnej hnusnej vykovek. Perfektne zpracovany a funkcni. Do jiste miry je tahle kombinace historicka kultovka. Jestli ty penize do toho chce dat a vi jake jsou dnesni moznosti…

      0 0
    • pstasek  

      5 let stojícího kola bych se nebál. Na druhou stranu 40k za tohle je maso.

      0 0
    • maajkee  

      Tohle nebrat!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.