Noční Javorníkování 14.9.2013

57 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Ahoj,

    tak je to tady, termín této oblíbené noční vyjížďky je dán, večer v sobotu 14.9.2013.

    Srazy si můžete domluvit ze všech okolních měst, kromě srazu v Kopřivnici (a cestou Štramberk, Lichnov, Bordovice a Veřovice),

    tak minulý rok se jelo taky z Frenštátu, z Rožnova a jeli i bajekři ze Zubřího nebo Zašové.

    Prostě jsme se ze všech směru sjeli nahoře, kolem 23.hodiny a tak to bude myslím i letos.

    Chata nahoře bude opět otevřená jen pro nás.

    A letos je tam navíc nově i otevřená

    Letos bude navíc novinka, kolem půlnoci bude pro všechny přítomné tombola.

    (samozřejmě zdarma)

    Více info k akci je tady

    http://www.drticbike.cz/…nikovani.htm

    popř. na stránce našeho bajkubu

    http://www.drticbike.cz/bikeklub/

    Anketa: kdo jede?

    2x
    100%
    0 0
    • ROMAN_BIKE  

      chyba v textu:

      A letos je tam navíc nově i otevřená … chtěl jsem naspat, že letos je tam navíc nově i otevřená rozhledna (bystřejší pochopili ;-) takže pokud bude zase dobrý výhled, bude o zajímavost navíc!

      0 0
    • jIrI___  

      Popotáhnu to kousek nahoru :). Jedete někdo ze směru od Rožnova?

      0 0
    • PoBo TEAM  

      Už ať to je:)

      0 0
    • Ralan  

      Pokud bude přijatelné počasí, pár nás jede z Rožnova. Tak kdyby by se chtěl někdo přidat…

      0 0
      • jIrI___  

        V kolik zhruba hodin, jakou cestou a odkud vyrážíte?

        0 0
        • Ralan  

          Cca o půl deváté z rožnova. Sraz může být prakticky kdekoliv, nahoru asi klasika po asfaltu.

          0 0
          • jIrI___  

            Nějak brzy ne? Za hoďku jsi nahoře a než přijedou ostatní ze strany od Frenu, tak už se budeš napitý válet pod stolem :D

            0 0
            • Ralan  

              Pravda! :D Sem se mrknul na web kdy jedou z druhé strany až potom co jsem to napsal.

              Tak nevím, můžem to posunout, třeba kolem 21:30 – 22:00…Já s nějakým extra tempem nahoru nepočítám, proto ta rezerva :D

              Pokud bys jel, tak můžeme někde domluvit sraz.

              0 0
              • jIrI___  

                Já uvidím podle počasí, v případě hrozícího deště se nikam neplahočím :)

                0 0
    • nooski  

      počas zatím vypadá nedobře :-(

      0 0
    • plevka  

      zatím předpověď žádná sláva

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      ahoj všem, tak bohužel i my pořadatelé akce reagujeme to počasí :-(

      takže

      POZOR ! POZOR ! POZOR !

      dnes se do 15 hod. rozmyslíme, jestli se akce koná nebo jestli se přesune na jiný termín.

      Nejpozději to dnes do 15 hod. napíšeme na těchto stránkách

      http://www.drticbike.cz/bikeklub/

      http://www.drticbike.cz/…nikovani.htm

      PS:

      zatím prší a předpověď je taková že má pršet celý den a přestat má podle různých předpovědí ve 20 nebo až v 02 hodin (po půlnoci), což je bohužel právě ten náš čas :-(

      0 0
    • plevka  

      včera povedená taškařice :) mé fotky zde

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      ahoj, tady jsou fotky

      http://www.drticbike.cz/…nikovani.htm

      a pár ohlasů (i o tom zranění) si můžete přečíst na stránce klubu,

      ve sloupci vpravo

      http://www.drticbike.cz/bikeklub/

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      ahoj, čekal jsem, že napíšete tady jak jste kdo dojeli domů… a jak se vám akce líbila?

      tak aspoň jak jste dojeli?

      a odkud a kudyma jste jeli?

      0 0
      • antt  

        ..tošku se zpožděním, Valmez-Javorník-Valmez

        vyjížďka super, počasí nakonec taky, čepovaný Birel na Javorníku bezkonkurenční, osazenstvo taky v pohodě, ve dvě v noci jsme dojeli živí, zdráví domů, na rok jedeme zas :)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          vidím že jste to měli o něco delší :-)

          je fajn si tu přečíst, že se vám to líbilo :-)

          0 0
        • antt  

          tak po roce… Nepřídá se někdo z Valmezu či okolí? Všichni známí už mají jiné plány a samotnému se mi nechce.

          Teď v sobotu.

          Odkaz

          0 0
          • Ralan  

            Možná bych i jel, ještě ale nevím, do večera bych dal vědět…

            0 0
            • antt  

              ok, ještě přemýšlím o cestě z nj směr kopr. Zítra upřesníme

              0 0
              • Ralan  

                Fuha, kudy bys tak přibližně chtěl jet? Takovou štreku by se mi asi nechtělo, nejraději bych asi bral cestu po Vojenské a na Javorník. No dej vědět a uvidím…

                0 0
                • antt  

                  no přímo z nj, z valmezu po domluvě. Mrkni na mapku výš, z valmezu bych jel takto, ze zašové pak na kopec, jak píšeš a dál, ale je to tam brutálně podmáčené na přejezdech, volil bych raději cestu nad mořkovem z druhé strany kopce

                  0 0
                • antt  

                  takže třeba sraz ve valmezu a pak směr bynina. Po cestě zpět by ses odpojil v zašové. Chtělo by to ale ještě někoho přibrat, jen ve dvou to je naprd, kor po tmě :) já už své zdroje vyčerpal, tak píšu tady

                  0 0
                  • Ralan  

                    No nic, tak dlabu na to, sice se udělalo hezky, ale celé naokolo se mi to objíždět po dnešku nechce. Zítra pojedu na Radhošť, tak aby zbylo sil :)

                    0 0
                    • antt  

                      ono to neni zase taková hrůza.

                      Nakonec jsem ještě zlanařil jiného kamaráda, tak se už chystám a valíme

                      0 0
          • jIrI___  

            Kdyby venku bylo o takových 15°C tepleji, vůbec by mi to nevadilo :D

            0 0
      • plevka  

        akce se mi moc líbila, byl jsem podruhé, teď už to mám blízko z domu, tak snad budu jezdit pravidelně. Jel jsem z Frénu sám a po vrstevnici sjel do Padolí, kde jsem potkal nějaké bajkery, ale do kopce mi to nejelo, tak mě předjelo asi 20 lidí :)

        Nahoře atmosféra v chatě pohodová, dokonce jsem vyhrál v tombole, za což děkuji. Akorát příští rok bych měl omezit přísun pivisek, jelikož jsem pak ukecaný a nevím, kdy přestat, když se rozpiju, a proto jsem dom dorazil ve 4:15 místo ve 2, jak jsem slíbil mé milované :) Naštěstí měla pochopení.

        Jediná negativní věc byl Tomášův úraz, ikdyž to vypadalo vcelku nevinně, přeji mu, ať se dá brzy do kupy..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.