Night TransBrdy pondělí 27.10.2008

170 nepřečtených
  • SNAIL

    Tak jsme se s Darksonem domluvili na termínu nočních TransBrd v pondělí 27.10. V úterý je státní svátek, takže bude čas se vyspat :-) Sraz bude v 18:00 hod. u sjezdu z cyklostezky přes Barrandovský most – na smíchovské straně (sraz jako obvyke). Další sraz bychom udělali v Letech u sokolovny (na stejném místě jako loni Night WTB) a to cca v 19:15 hod. Pak už hurá do tmy na Brdy. Vezměte sebou hlavně pořádná světla a s delší výdrží, není to výlet na 2 hodinky. Trasa TransBrd má z Let cca 70 km, takže s cestou do Let a zpět to bude přes 100 km, tak je s tím nutno počítat. Za nepříznivého počasí akci zrušíme, ale doufám, že to vyjde.

    0 0
    • Pebe  

      jelikož je v úterý závod, tak nejedu ;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      uvidím podle chuti. jelikož jsem tento rok lemra maximální, tak bych musel s odvozem a nějak nemam odvahu cestou zpět řídit, bo minule jsem solidně usínal za řidítkama. ;o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Já na to peču. Počasí na houno, malej je nastydlej a já unavenej. Škoda, mam už skoro hotovýho Little boye EVO II. Holt dám někdy večer červenou do Průhonic na test.

        0 0
    • Darkson  

      když nebude pršet, jedem:-)

      0 0
    • Twister  

      Když budu v Praze, jedu!

      0 0
    • André Vebr  

      No tak tomu říkám challemge! :)

      Já bych jel, světla mám dost, kuráže taky, akorát se obávám, že 100+ km asi s váma nedám… :(

      0 0
      • André Vebr  

        challenge, soy :)

        0 0
        • SNAIL  

          Pokud se necítíš na celou trasu, tak přijeď do Let. Tahle vyjížďka bude ale spíš náročná na světla než na kondičku :-))

          0 0
          • ajfel  

            Já budu v Letech na návsi – co by Dobřichovičák, tak tam přibrzděte. Světlo už zase, tedy stále svítí (klakson troubí a stěrače stírají … )

            0 0
      • Twister  

        André, zeptám se trochu offtopic: ty jezdíš kola Mavic Speedcity? Jsou v terénním nasazení bez problémů? Nejsou ráfky moc úzký pro 2.1 pláště? Pomalu koukám, po novejch ráfkách/kolech a stříbrnech zatim moc není. Díky

        0 0
        • André Vebr  

          Jo, ještě je mám, ale momentálně jsou na prodej i s kolem, přesedlal jsem do jinýho levelu :)

          Vozil jsem je asi 4 roky, naprosto bez problémů (pouze se 1× rozpadla kazeta=od Kastaru nová), jinak jsem je asi 2× lehce docentroval a dál nic. Bylo to obutý na 2,1", k tomu Notubes set a vzhledem k tomu, že mám přes 90 kg a nějak zvlášť jsem ty kola nešetřil, tak maximální spokojenost.

          Co se týče toho švihu, o světlo se nebojím, ale já bydlím v Řepích a nemám ani ánunk, jak by se večer dopravil do Let.

          Vlastně co to kecám, Lety jsou přeci nad Řevnicema a po silnici to mám celkem kousek. No uvidíme :)

           
          0 0
      • Darkson  

        myslim, že tempo bude přiměřené a jak píše Snail, neni problém vyrazit až z Let. energii samozřejmě doplníme v Halounech u Paviána:-) 

        0 0
    • teepeex  

      s tim svym blikatkem s vama popojedu alespon do let ke kamaradovi na presso a jedno maly a pak trada domu na zbraslav

      alespon uvidim ikony cyklistiky:)

      0 0
    • Jarousz  

      Ja pojedu urcite, pokud to pocasi trosku dovoli a nebudu muset v po brzo vstavat (termin v praci) Zacinam nabijet baterky :-)

      0 0
    • Krys  

      Hlavne to poriadne zfotodokumentujte.

      0 0
      • Darkson  

        to je výzva pro ty, co vlastní kvalitní fotografický přístroj a zároveň to mají v ruce. já nemám ani jedno:-)

        0 0
    • heretik  

      No jestli stihne dorazit nějaký světlo, tak bych jel rád. Ale na Sigmu to neodjedu, už na karlštejnským vejletě jsem ji vypínal kde se dalo, a přesto vypráskal ještě než jsem se dostal domů.

      0 0
      • Darkson  

        na cestu podél vody tam a zpět bude stačit bludička a naše světla. Sigma ti na Brdy snad vystačí 

        0 0
      • SNAIL  

        Dal jsem do inzerce na prodej Sigmu vč. všech baterií, tak pokud ji do té doby neprodám, tak ti klidně půjčím olověnou baterku 7 Ah a ta ti na 5W Sigmu vydrží dlouho – na ty TB určitě

        0 0
        • jecnak  

          No tim bych si pri stavajich nocnich teplotach nebyl tak jisty.

          0 0
          • SNAIL  

            Podle mého by to mělo min. 4 hodiny vydržet (ideálně přes 7) a za ty bychom to měli v pohodě objet

            0 0
            • heretik  

              Hehe, že bych si vzal kdyžtak náhradní olověnou baterku do kejmlu? ;-P

              0 0
            • kámen úrazu1  

              Mně vydržela míň. Respektivě – poslední hodinu svítila tak slabě, že jsem se obávala, že dojedu po tmě. První hodinu a půl s ní bylo vidět slušně.

              0 0
              • jecnak  

                Mam stejnou zkusenost. Nipack je o neco lepsi.

                0 0
                • SNAIL  

                  Jezdil jsem s tou 7,2Ah olověnou baterií na 12W halogenku a vydržela dlouho, takže obavy bych neměl.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Pb acu ma 3.2Ah, takze teoreticky by mel vydrzet do naprosteho vybiti 3.84h pri spotrebe 5W. V praxi to ale nenastane nikdy a max je tak 2.5 pri dobrem acu a teplote kolem 20C.

                    0 0
                    • SNAIL  

                      To jo, ale tahle má 7,2 Ah

                      0 0
                      • jecnak  

                        Takze nejaka neoriginalni?

                        0 0
                        • SNAIL  

                          Tuhle jsem koupil extra a vozil jí v kejmlu nebo brašně na suché zipy, do košíku by se nevešla :-)

                          0 0
                          • jecnak  

                            Jasne, ted uz to chapu. Prislo mi divny, ze by ta originalni mohla vydrzet vic jak 4h.

                            0 0
                          • pepek  

                            Mě se do košíku vleze, starý košík, naohýbat kleštěma a drží tam fest

                            0 0
                  • náčelník  

                    Prosím tě, jakou 12W halogenku jsi vozil s tou Pb aku? Byla na 12 voltů? Mohl bys to podrobněji popsat? Díky.

                    0 0
              • kámen úrazu1  

                Ti teda nechci odrazovat kupce. Kór, když bych se bez Tvé Sigmy nedostala ani do lesa. Musím Ti být vděčná za záchranu života. :-)

                0 0
                • SNAIL  

                  Jestli jí prodám nebo ne, je mi úplně jedno :-) ale ty jsi myslím měla tu malou taštičku s NiMH bateriemi, ne tu s olověnou baterií. Ale možná se mýlím.

                  0 0
    • jecnak  

      Vzhledem k tomu, ze bydlim na druhe strane Prahy, tak jedine ze bych jel autem. Ale i tak, prijde mi to jako zbytecne zabite volne utery spankem.

      0 0
      • Darkson  

        výmluvy, ve 2 jsi v posteli a v úterý odpoledne zas můžeš vyjet:-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          a hlavně ježděním na kole bych žádnej čas nenazýval zabitym:-))…a jestli vyměnim noční spaní za denní je už fuk

          0 0
          • jecnak  

            To netvrdim, ale kdyz muzu jezdit ve dne, budu radsi jezdit ve dne. V pondeli mam dovolenou.

            0 0
      • Krys  

        Zaobstaraj si dieťa. Potom sa ti nikdy nestane, že by si zabil deň spaním. Bez ohľadu na to, ako si strávil noc. :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Jestli pojedu, tak to vezmu autem. Jeden volnej držák included. Ale zatim nevim, uvidim jak budu hotovej po víkendu.

        0 0
    • Fenous  

      Aurora na me ceka na poste, tak pokud staci dorazit dalsi, pozdeji odeslany, balik s akumulatorama a prislusenstvim, tak bych jel. Jenom doufam, ze tentokrat nebudete tak pospichat domu jako posledne z Karlstejna.

      0 0
      • SNAIL  

        Dalším den je volno, takže času dost :-)

        0 0
        • Fenous  

          To je fakt, budu vstavat az na vojenskou prehlidku, ta je od jedny.

          0 0
    • padlos  

      A co dat jen ty WinterTrans Brdy co se pojedou ted 15.11. koukal jsem, ze maji jen 44km, a to by mozna bylo, tak akorat po tme. Teda jestli to nekdo znate.

      0 0
      • McBlacky  

        jasně že známe, to je zkrácená verze Trans Brd. Ale když už se vypravíš do těch končin, je to škoda to krátit.

        Navíc mám info, že kdo bude chtít bude průvodce na TB bonus trasu – Babský potok, Kuchyňka, Babka included

        0 0
        • padlos  

          Tak v poho dam na vas, snad to ujedu.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Já počítám s tim, že když odpadnu, tak to zkrouhnu zpátky po silnici, žádná křeč. Se spánkem jsem na štíru.

            0 0
    • kolda  

      hmm, zajimava akce, uz se zacinam do te Prahy tesit:)

      0 0
    • JirkaD  

      Přátelé, v tom vás nemůžu nechat samotné, ještě byste se ztratili a co byste si pak počali – báli se a plakali, že jo?Ale nebojte se, pokud nebude pršet tak rozhodně jedu.

      0 0
      • SNAIL  

        Bezva že píšeš, s tebou jsem počítal na 100%  Kdo by mi ukázal cestu domů :-)))

        0 0
    • Smazaný účet  

      možná v létě…

      teď 1) nemám světla a 2) v úterý běžím desítku v Králováku…

      http://www.maraton.cz/…ce/index.asp?…

      0 0
    • padlos  

      Tak pocasi na zitra zatim nevypada moc dobre. :-( Mozna jsme to meli s fouknout dneska.

      0 0
    • SNAIL  

      Předpověď počasí na zítřek sice nic moc, ale pršet by snad nemělo, tak to doufám vyjde.

      0 0
    • SNAIL  

      Teď už delší dobu neprší a podle Medarada-online by tady ani večer pršet nemělo. Na sraz dorazím a kdyby bylo nejhůře, tak se domluvíme na místě

      0 0
      • Meduza  

        No on ten Medard je dneska dost mimo..

        Rano podle nej taky prset nemelo :o)))

        Kazdopadne na me necekejte, mam nejakou praci :o(

        0 0
      • Jarousz  

        AC TO VYPADA, ZE BY PRSET NEMELO, DNES NEVYRAZIM… LEHNU SI DO POSTELE A BUDU SE POTIT…

        0 0
      • ajfel  

        V Letech cekat nebudu, jsem mimo Ph, sory, nekdy priste.

        0 0
    • padlos  

      Tak jak jede se?

      0 0
      • SNAIL  

        Jedeme :-)

        0 0
        • padlos  

          OK prosimte muzes mi jeste poradit kdyz pojedu z modran prejedu barandak na smichov a tam nekde je ten sraz?

          0 0
          • SNAIL  

            Když přjřdeš Barrandovský most po cyklostezce, tak na konci jsou schody (dají se objet) a tam už budeme stát

            0 0
            • SNAIL  

              … přejedeš …

              0 0
              • treatt  

                A co, uz dorazila nova generace Aurory? :)

                0 0
                • SNAIL  

                  Ještě ne, takže jedu jen s jednou :-)

                  0 0
                  • teepeex  

                    starsi generace ti urcite potvrdi, ze jedna Aurora bohate staci(la) :)

                    ja vim blbej vtip,

                    dnes jsem dorazil pozde, takze elitu neuvidim a neuvisim sorry

                    0 0
    • Darkson  

      tak se to velmi povedlo, bych řekl. sešlo se nás 10, ale na hřebeni vykrystalitovala skupinka 7 lidí a jelo se docela plynule i svižně. zezačátku bylo překvapivě teplo, takže jsem se nabalenej pěkně i zapotil. největší překížkou nebyla ani tak tma, ale všudypřítomné mokré listí, pod kterým skoro nebyly vidět kameny ani kořeny. dokonce se v něm i schovalo dost šutrů ve výjezdu na Kuchyňku:-). pohodu narušil jen spustivší se déšť před Halounama, takže jsme jednohlasně zavrhli výjezd na Babku a dojeli trasupo TB. V Letech jsme po půlnoci marně hledali otevřenou hospodu a když nám nenalil ani Čenda v Dobřichovicích, jeli jsme na Prahu už ve slušným lijáku. za nedoplnění tekutin jsem zaplatil ukrutnou žízní a následnou krizí, z které mě dostala až cola a bageta v Chuchli:-). návrat domu totálně durch v cca. 2:05, najeto 123 km.

      0 0
    • SNAIL  

      Díky všem za účast. Ani jsem nevěřil, že při takovém počasí nás tolik pojede. Jak píše Darkson, akce se myslím velmi povedla. Obdivuji i dívku, která se s námi na noční jízdu vydala a asi netušila, do čeho jde :-) Ale až na Brdy jela pěkně. Pak se s kamarády oddělili a zamířili zkrácenou trasou. Koukal jsem na teploměr a kupodivu byla celou trasu konstatní teplota 9 st., což mne překvapilo. Takovéhle teplo jsem v noci nečekal. Až v Prokopáku klesla teplota na 8 st. což byla během vyjížďky ta nejnižší. Ten déšť jak píše Darkson nebyl myslím tak hrozný a naštěstí začal vlastně skoro u konce vyjížďky, takže se to dalo vydržet. Ani jsem si nebral větrovku. Listí na Brdech bylo opravdu zrádné, což někteří z nás poznali na vlastní kůži :-) Část Kuchyňky jsem vyšlápl po svých, protože nebylo přes listí vůbec vidět, přes co vlastně jedu. Takže ještě jednou všem díky a doufám, že brzy zase něco podobného zopákneme

      0 0
    • padlos  

      Akorat jsem vylezl s postele, Parádní akcička s památkou v podobě odřeneho loktu a kolena. Když jseme dojižděli v tom dešti v duchu jsem si říkal, že to byl zas blbej nápad. Teď říkam, že příště jedu zas. A poděkování Safety Car Snailovi, diky kterému mi celou cestu připadolo, že se nemůže nic stát. A ostatním samozřejmě taky.

      0 0
    • JirkaD  

      Mně se včerejší akce, až na ten nešťastný déšť, velmi líbila. Tempo bylo od křižovatky Na soudném, kde se odpojila ta odvážná bikerka se svými dvěma kamarády,  bylo docela svižné a přitom se na nikoho nemuselo čekat. Kameny a šikmé kořeny schované pod listím nás občas priměly k takovým kouskům, za které by nás možná pochválil i Pepa Dressler. Chtěl bych poděkovat Snailovi za vzornou organizaci a také tu palbu světel nainstalovanou na biku a přilbě. Při zapnutí na plný výkon v podstatě nikdo další svítit nemusel :-)

      Docela zajímavou kapitolou bylo množství lesní zvěře kolem cest, z kanců šel docela strach při představě, že by někoho z nás sejmuli.

       
      0 0
      • padlos  

        Jo to je pravda s těma zvířatama. Něco se někde šustlo a hned tam všichni namířily světla, tak to bylo jak s filmu. O těch co přebíhali těsně před kolama některých učastníku ani nemluvě. Ja už jsem to zezadu viděl v jednom sjezdu dost černě.

        0 0
    • Smazaný účet  

      co nějaký akční fotky? bikeři prchající před hejnem divokých sviní nebo tak něco…

      0 0
      • Darkson  

        jela se kudla, na focení nebyl čas. Snail dokonce dopředu určil přesně místo, kde bude krátká pauza na výměnu baterek:-)))

          
        0 0
    • b99  

      Byla to moje první noční jízda a moc pěkný zážitek. Trochu strachu z těch kaňourů jsem ale měl. Chci poděkovat klukum co to zorganizovali a nakonec mě dotáhli domu, když mi zhasla světla – příště bych jel zase.

      0 0
      • McBlacky  

        to bych netip že takovej chrt jako ty se sveze s naší turistickou sekcí :)

        můžeme někdy v týdnu na kratší vyjíždku okolo 3 hodin tak. jezdím často, pokud nejsou sračky jako dneska například

          
        0 0
      • padlos  

        Cece jsi bud svitil nejak vic, nebo jsi to mel malo nabity. Me to vydrzelo v pohode az domu.

        0 0
        • b99  

          ty jsi vypínal jedno světlo, já jel pořád obě a trochu jsem si s tím hrál už doma. Ale možná ta baterka dostala pokouřit na těch 24hodinovkách, takže už není úplně OK

          0 0
          • padlos  

            No to je pravda, mozna to chce jen parkrat uplne vybit a zas nabit a bude to O.K.

            0 0
    • padlos  

      Tak jak letos, bude neco?

      0 0
      • crom  

        no kdyz nepojede Gintr a podobny chrti:-o tak za me jo,tenhle tyden?

        0 0
        • padlos  

          klido tehle tejden ma bejt i celkem teplo

          0 0
          • crom  

            ja sem pro stredu nebo ctvrtek,to uz budu v cajku

            0 0
            • Twister  

              Jel bych ve čtvrtek.

              0 0
              • padlos  

                Za me by byl ctvrtek taky dobrej. Jeli by jsme tohle nebo neco jineho?

                0 0
                • crom  

                  ctvrtek ok,stihate 17:00 pod barandakem?cim driv tim lip:)v pul seste by se pripojil Pendak u lavky.trasu bych moc nemenil,mozna zacatek bych soupnul hned ze Vsenor po zlute a Stozec-obcestvovacka bych vzal po te konske

                  0 0
                  • teepeex  

                    kdyz spravim kolo, tak pojedu

                    to vypada na fajn masox:)

                    0 0
                  • Twister  

                    V 17h to nestíhám. Potřebuju aspoň 17:30…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      taky hlasuju za 17,30. 17:00 je fakt brzo, kdo si nemůže vzít do háku kolo nemá šanci.

                      můžeme to pak napálit ať to odsejpá :)

                      0 0
                      • v POHODÌ klokan  

                        No já ti nevím – v noci a napálit? :-) Viděl bych to spíš na pohodu :-D

                        0 0
                        • McBlacky  

                          tak tos nejel minule :)

                          skoro uvažuju, že vytáhnu z garáže uhlí…

                          0 0
                      • crom  

                        napalit:)ja jedu pohodu,moje zada o napaleni nechtej ani slyset,asi se rozdelime hned u mostu:)

                        0 0
                    • crom  

                      cece potrebujem te nutne sebou:))takze 17:30,ta pulhodina nas neposere

                      0 0
                  • v POHODÌ klokan  

                    No supr, konečně něco nočního! Počítej se mnou, pane :-)

                    To je fajn, že už můžeš bajčit :)

                    0 0
                  • ronin  

                    musím si to v práci celý překopat,tak v 17.30 pod mostem. Snad mi to klapne.

                    0 0
                  • McBlacky  

                    no já bych se dokonce nebál to vzít po nový trase TB místo starý. Nahradíme Velkou Babu Babkou :)

                    0 0
    • McBlacky  

      shrnutí:

      4/11 v 17,30 pod Barandákem na Smíchovské straně.

      trasu bych dohodl na místě s ohledem na podmínky a účastníky. Každopádně na hřeben bych jel ze Všenor, třeba po žlutý. Na celou trasu starších TB to moc nevidím-to už je hodně přes 120km. Na výběr tak je trasa nová, WTB, WTB+Babka,…

      Pauzička u Paviána na pivko a blondýnu na stojáka :)

      0 0
      • kolda  

        ok, jedu. uvidim, zda cely nebo zpet vlak

        0 0
        • Greyhound  

          Budu mít trochu problém to stíhat, ale snad se povede. Každopádně doufám, že Blacky nechá uhlí odpočívat ve sklepě a pojede se rozumně, full is dead a na celopevňáku si nehodlám ve tmě někde nechat urazit ruce.

          0 0
      • padlos  

        Ja bych byl taky pro trasu trosku zkratit. Zejtra ma dost foukat, tak bych se domluvil pod mostem jak to bude vubec vypadat.

        0 0
      • teepeex  

        ted mi volal starej kamos a zamluvil na zitra hospodu

        je desne nemocnej, takze zrejme posledni narozky,

        bezpodminecne tam musim

        uzivejte

        0 0
      • fousek  

        Hale kdyby jste jeli pres Babu tak bych se s vama svez treba ze Vsenor na Babu, tam bych se odpojil.

        U Zdenky by ste mohli bejt v 18:00?

        0 0
        • crom  

          myslim ze baba se pojede az nakonec po blondynach:)a zevlbaba stopro

          0 0
        • McBlacky  

          Babu nepojedem ,to je unreal stíhat rozumně. 18,00 Zdenka je taky scifi. Když vyrazíme z pod mostu v 17,35 /to nám fandím/ tak těch cca 17 km nedáme za 25mins. Tak možná na žiletkách za Cancellarou :) takže 18,30 bude reálnější.

          mohl by jsi s námi jet nad Jelení Palouky. Tak to budem točit zpět, ale pokud to nepůjde, budou defekty atd… tak to budeme točit už na Stožci.

          0 0
          • fousek  

            Ok, to se doma stacim i nasvacit, u Zdenky budu v 18:15–30 podle toho kam bude foukat, kdybych nejel poslu ti vcas sms.

            0 0
      • McBlacky  

        počasí vypadá luxusně na 12stupňů a podle Medarda bude foukat zpátky do zad. Cesta tam ovšem, bude čistý peklo v protivichřici :)

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tak v lese to snad nebude tak horký…a kdyby jo, tak se kolegiálně ujmeš funkce windshieldu? :-)

          0 0
          • McBlacky  

            myslím že toho budeme mít kotel i při střídání.

            už jsem v podobným marastu podle Berounky jel 16km/h bylo maximum :)

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Nojo, my se vlastně budem plahočit skoro 20km podél řeky. Veselý to bude :-)

              0 0
            • kolda  

              to uz je skoro na to dojet tam vlakem. m..dat se v protivetru podel berounky… doufam, ze nam v lese nespadne nejakej strom / vetve na kokos.

              0 0
              • McBlacky  

                se otočíme na špici a nějak se tam dopižláme, nebál bych se :)

                0 0
              • Greyhound  

                nesejčkuj, jsem kvůli tobě vylez na balkón a ani v 16. patře na pankrácké planině se mi to nezdá nijak dramatický. trochu souboj se živlama to bude, ale to nás nemůže přece rozhodit :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  jezdit v noci když je normálně už je totiž trapný :)

                  0 0
                  • Greyhound  

                    …zvlášť v 16 stupních plus, to je normální vlahej letní větřík a ne pořádná podzimní vyjížďka, kdyby k tomu větru aspoň trochu mrholilo nebo mrzlo ;-)

                    0 0
                • kolda  

                  vsak ja vam za radotinem reknu „ja jsem to rikal“ :))

                  jasny, zabojujem s zivly :)

                  0 0
        • jecnak  

          Jj dneska mi to do prace fucelo pekne proti. Bika necham na vikend, uz ted jsem rozsekanej z dojizdeni do prace, tak si dnes uz dam vecer volno a zitra tez.

          0 0
      • Greyhound  

        Podzimní vyjížďka kdy teplota z počátečních 17 snad neklesla pod 13, zastávka v Halounech, super to bylo! Akorát jsem se teda celou dobu musel ve sjezdech modlit, abych s pevnou vidlí netrefil nějakej šutr nebo kořen schovanej pod listím a neprorazil, trochu mě to včera naklepalo :-) Závěr pěkně svižnej, Blacky se k tomu zubaři asi nějak těšil když to valil podél vody 39kou…

        0 0
    • jonti  

      Nakonec nejedu, nedavam to dnes :(

      0 0
    • crom  

      az na ten hrr zpatecni presun,to je voser:)me to bavilo moc.dik

      0 0
    • fousek  

      Ta tma je neuveritela, kdyz sem se od vas odpojil tak sem 2. prejel odbocku a nakonec nad Jincema sem nenasel zelenou na Vinici, ktera jeste byla zapadana listim (a to ji jezdim hodne casto).

      Jinak Kuchynku sem celou nevyjel (a jako ze ji vetsinou vyjedu i za mokra)

      Proste supr zazitek.

      Me to dalo 77km/1000m s prumerem 19km/h i s prestavkama

      0 0
      • Peslezedirou  

        Kuchyňka po tmě a zvlášť ten úsek, kdy je se vzdaluješ po té úzké kose musí být super!

        0 0
    • McBlacky  

      99km za 4,42 no… mám dost. U zubaře jsem málem usnul na křesle :) ale stálo to za to, bylo to luxusní

      Když jsem nejel špic já, vždycky se našel někdo kdo to začal kudlit :) pohodová vyjížďka, cha chá…

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Ty bys měl vždycky povinně jezdit s Šárkou, to se aspoň trochu krotíš :) Ty dlouhý spurty mě docela dostaly, byl jsem unavenější než po tom Rakovníku. Ještě že byla ta zastávka u Paviána na polívčičce a blondýně :-)

        139km potmě není zlý :-D

        0 0
    • kolda  

      dobry to bylo letos. koho by napadlo, ze budeme v listopadu v lete nadavat na teplo :)

      me to hodilo cca 107 km a mel jsem toho dost

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Ještě jedno foto – Pendolino a jeho přenosná diskotéka – právě si ji užívá Crom :-D

      0 0
    • Twister  

      Bomba. Zpátky to byla hrozná kudla, ale díky tomu to aspoň rychle uteklo a i asfalt nebyl taková nuda. Hlavně uviset. :)

      Od rána jsem jako zbitej a koukám, že aspoň nejsem sám. :)

      0 0
    • padlos  

      Super to bylo, doufam, ze se brzy domluvime zas.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.