• alien555

    specialized stumpjumper ht 2013 by odpovidalo, ale zajimame jestli jsou i jine znacky ktere by se tomuto kolu vyrovnalo. uvazuji o carve 2014 ma nizzsi hmotnost nez 2013 je to specialized ale ma blizko k ht

    0 0
    • nox159  

      pod 12kg ma i kolo do 20 000,–

      0 0
    • Ruprt2  

      Nezlob se na mě, ale takové blbosti na fórum nepatří.

      Řešíme tu důležitější věci.

      Jestli se chceš zapojit, tak si projeď horní vlákna a poděl se o tom v jakém oblečení jdeš k urnám, popř. nám napiš jestli máš zaručené informace o nějaké státokrádeži.

      Pokud tě to nezajímá, tak si projeď vtipy, ale neplevel fórum dotazama na kola.

      0 0
    • Seky  

      Carve 2014 mám dneska převážený. S pedálama Sh 520 ve velikosti 17,5" má to kolo 12,5 kg.

      0 0
      • alien555  

        podle mych informaci ma mit carve pod 12 kg, ht ma 11,5 (odskousene)

        0 0
        • Seky  

          Možná jen na upřesnění. Buď to pleteš, nebo tě nechápu. Vysvětli mi co prosimtě myslíš tím ht ? Jestly hardtail tak jak to označují všici, tak ti prozradím, že carve JE hardtail.

          Jinak, aby se to nepeltlo, tak Carve, se ten model jmenoval v modelové řadě 2013, v modelové řadě 2014 je to Crave (neptejse mě proč, je to na dlouhý povídání, měli nějaký trable s ochranou známkou s lyžařema).

          Takže, aby nedošlo k nepochopení, včera jsem měl v ruce tohle a v 17,5" to váží 12,5 kg s pedálama. Nebo my váží blbě váha. Vážil jsem to osobně, není to jen z doslechu, že nějaká paní povídala.

          0 0
          • vsn  

            Cráva taky můžu převážit … SJ HT Comp v 17,5 má komplet 11,35 a SH HT Comp Carbon v 21 má 11,3 :P

            0 0
            • Seky  

              Jo to máš asi pravdu, že možná myslel Stumpjumpera HT, to mě nenapadlo, páč tam má v nadpise kolo do 34 :-) U SJ HT bych tý váze věřil, že je pod 12.

              0 0
          • Excel  

            To je skoro jak Duo Yamaha na tv Šlágr, teď je to Duo Jamaha.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.