• david31

  Ahoj všem, co říkáte na tenhle mtb http://www.decathlon.cz/…8336093.html, hledám něco do 20000Kč pro rekreačního jezdce, žádný hrocení…já osobně myslím, že za ty peníze slušný, ale ty brzdy no…základní AVIDy…popřípadě co v této cenové relaci byste doporučili? Stavbu řešit nechci. Díky :)

  • Dejv94  

   Ty brzdy nejsou zas takova tragedie, mam je už rok a pul na full pevnáku, 160/160 kotouče a neměl jsem s něma problém, ani servisní, ani při jízdě. Jezdil jsem v létě i s přívěsem (+40kg) a bez problému.

   A to jsem ty brzdy nešetřil, jezdí v létě, v zimě, sucho, prach, voda, bláto, sůl a pořád dobrý, na rekreační ježdění uplně vpohodě.

  • Erknold  

   občas ho tu postuji sám, jelikož se mi nedaří najít sériové kolo podobného osazení. myslím zejména vyváženost, v ceně do 20 000. Tomuto má občas problém konkurovat i stavba na zakázku. Tam jediné co bys mohl mít možná víc je vidlice se širšíma nohama a případně jiný rám s přípravou na nosič. Ale to třeba nemají ani rámy MRX.

   Prostě mi to přijde jako férová nabídka. Já bych se toho nebál.

  • Namtos  

   Není to tak dlouho co jsem ho prohlížel v Decathlonu. Vypadá dost dobře. Co mě upoutalo byla šířka použitého ráfku – čekal bych širší víc vytažený profil dovnitř.Trochu mi to připomělo ráfek co jsem měl na galussce na favoritu.

   • david31  

    já ho i měl i půjčený a dojmy super, akorát jedině ty brzdy, z těch mám trochu obavy do budoucna, jak budou sekat latinu :) zajímá mě názor místních zkušených borců :)

    • Erknold  

     já nevím co řešíš, kup Deore 615 brzdy, jsou na koloshopu za 2000 i s poštovným a tamty za pár korun prodej. Budeš mít kolo za 20 000 téměř celé Deore a tramtadá :)

    • michomin  

     Dneska jsem se na něj byl podívat v Decathlonu v Praze na Čerňáku, momentálně vyprodán, takže je o něj zájem.

     Těch brzd bych se nebál, psal jsi rekreační jízda, žádné hrocení čili lážo-plážo, to vydržej každý.

  • zdenal8  

   Teď byl v testu ve Velo. Docela to tam chválili. Za ty peníze prej dobrý kolo.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.