Náhrada za GT Avalaneche 2.0 2006

1 nepřečtený
  • usrbowe

    Ahoj,

    rozhodl jsem se, že si pořídím nové kolo. Jelikož to stávající GT Avalanche 2.0 (2006) už pomalu dosluhuje. V mládí jsem mu dal celkem zabrat a rám už je na pár místech pomačkaný. Navíc pár součástek už taky jeví celkem slušnou opotřebovanost.

    Moje požadavky co bych si přál mít na novém kole jsou (rád si nechám poradit, pokud jsou některé mé požadavky nepotřebné):

    - Horské kolo – jezdím povětšinou v lese po cyklostezkách a občas i mimo ně

    - Velikost kola 19" – podle různých tabulek mi vyšla tato velikost. Měřím 177cm a délka nohou je +/- 87cm.

    - Kola 29" – ze všech různých testů a recenzí co jsem si prošel mi připadá, že mi bude 29" vyhovovat.

    - Kotoučové brzdy – po vyzkoušení na jiném kole, bych velmi rád taky měl kotoučové brzdy. Jelikož se mi s nimi citlivěji brzdilo.

    - Přední odpružení – to už beru jako samozřejmost u horského kola.

    CENA: tady si úplně nejsem jistý, kolik bych měl do nového kola investovat. Rozhodně maximální cena je 20 000, ale chtěl bych se vejít do 15 000. Ideálně jsem se díval na nějaké kola v relaci 12 000 a splňovali mé požadavky. Jen bych nerad koupil něco, kde jsou určité součástky poddimenzované a bylo by zapotřebí je vyměnit.

    Preferuji obchod v Praze, nebo v okresu Praha-východ. Rád bych si jej nejdříve vyzkoušel.

    Děkuji všem za jakékoliv tipy.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.