• breznev

    Dobrý den, mám problém, odešla mi výše zmíněná grafika ( http://www.czechcomputer.cz/product.jsp… ) a rád bych si za ni pořídil adekvatní náhradu. Adekvátní v tom smyslu, že že bych nerad ztratil na výkonu, ale také nepotřebuji (z finančních důvodu) na výkonu získat. Díky moc za jakoukoliv radu

    0 0
    • martin_bakov  

      je dulezite se umet dobre zeptat ale taky se musis ptat na spravnem miste

      0 0
      • breznev  

        jak to myslíš, dobře se zeptat? je ti můj dotaz nejasný?

        0 0
        • Automat_1  

          Že ses dobře zeptal, ale na blbým místě. Možná AMD 6670 by byla srovnatelná, ale o počítače se nezajímam od doby 9tkový řady nVidie.

          0 0
    • McBlacky  

      v podstatě cokoli dnes v nabídce kolem 1500kč bude mít lepší výkon.

      mrkni třeba na karty na jádru od ATI HD 5670

      0 0
    • marco  

      Nejde poradit když nevím cenový strop za mě cokoliv výkonostně NVidia geforce 560 a novější nebo ATI 6850 a novější. Cena začíná kolem 4000 do 7000. nad tuto sumu jen pro profíky Gamery a ti na kole nejezdí

      0 0
    • Soreno  

      Tak bych ti doporučil nVidii GTX 460 cca 3200,–

      nebo o něco málo výkonější GTX550 cca 2700,–

      obě jsou výkonější než GT 8800, která byla povedená

      ale záleží na rozpočtu jakej máš – nicméně s těmahle nešlápneš vedle – paměť u 460 stačí 768 MB a nebo 1 GB hlavně DDR5 (u některejch karet dávali i horší paměti ale za to 2 GB což byl ale nesmysl – jen nevím už u jakých to bylo typů)

      0 0
      • vikicek  

        Radši bych sáh po ATI/AMD .. v poslední době nVidie nenabízí nic moc zajímavýho

        0 0
        • Soreno  

          No ati jsem měl 4870 a hřále se jak svině 2× reklamace přestala fungovat pak vyšla 460 od nvidie a byl klid myslím že při stejné ceně nabídne vyšší výkon – i když ty ceny se dnes hodně mění ale zkusil bych zalovit na serverech jako je pctunning a svethardware kde jsou testy

          0 0
    • alex01  

      dnes je opravdu vse v cene od 1500kc vys lepsi, nez 3 roky stara 8800GT.

      v rychlosti>

      sapphire-hd-6670

      http://www.alza.cz/…-d235051.htm

      asus-eah5770

      http://www.alza.cz/…-d187958.htm

      zotac-geforce-gts450

      http://www.alza.cz/…-d191535.htm

      sapphire-hd-6570

      pokud nebudes honit rozliseni, tak staci i toto>

      http://www.alza.cz/…-d235038.htm

      urcite bych bral spis AMD, v teto cenove kategorii ti nabidne vice vykonu…

      0 0
    • siafu  

      z levnějších grafik v ceně kolem 2 t. by člověk zvolil něco z HD 5750 / HD 5770 / HD 6750 / HD 6770 a jinak preferuji výrobce jako Sapphire, MSI a Gigabyte. U Sapphire se mi líbí chlazení Vapor-X, takže dám odkaz na Sapphire Radeon HD 6750 Vapor-X 1 GB se hrou Dirt3

      0 0
      • VLAN  

        Doporučuju 5770, myslím, že to bude nejlepší volba.

        Měl jsem ji chvíli v počítači, pak koupil 5850 a jsem plně spokojen.

        Na úplném počátku jsem měl 9800GT (jádro jako 8800GT – G92)

        a nárůst výkonu byl znatelný.

        Ekonomické a vhodné řešení je podle mě 5770.

        A ještě maličkost, u ATI 5×xx nedoporučuji referenční chlazení.

        S řadou 6×xx nemám osobní zkušenosti.

        0 0
        • siafu  

          jo i do mý sestavy měla přijít HD 5770 – konkrétně Sapphire Vapor-X, jenže na 24 LCD už by to bylo málo, takže nakonec mám MSI R5850 Twin Frozr – byly k ní dvě hry, tak se to dalo, no a vzhledem k LCD 24 už karty mimo mainstream ani nesleduji… jen by člověk vybíral podle ceny z uvedených AMD/ATI řad, kde by se mi subjektivně zamlouvalo provedení s chlazením Vapor-X, i když mám nakonec Twin Frozr :)

          0 0
          • VLAN  

            Já ji pak kupoval hlavně kvůli DX 11, jsem spokojen :)

            Mám os MSI byla to edice OC, ale stejně se mi zdálo málo, tak jsem koupil chladič Prolimatech, osadil ho Noctuami a pustil se do úpravy biosu.

            Spolu se stařičkým Q6600 (3.7GHz stabilně) a monitorem s rozlišením 1680×1050 si nemůžu na výkon stěžovat, hlavně mi dělala radost výsledná cena počítače/ výkon.

            Dnes už jsou zase modernější karty, ale že bych nějak ve hrách výkonem strádal, to říct nemohu.

            Jinak ze zajímavosti, když jsem ji dal na takty referenčních modelů, s Prolimatechem se dala uchladit i pasivně. Ještě je možnost AC Acellero S1 a mírně ohnout pár žeber u výstupů.

            0 0
            • vikicek  

              Já mám 6870 a i tak výkonem ve hrách strádám :D (plus přetaktovanej i5 2500K na 4,5GHz a 8GB ram @ full hd monitor)

              0 0
              • VLAN  

                Jo, chápu… na úplné maximum všechno nejde, ale v kombinaci s 8GB RAM a 64bit Win 7 jsem zatím rozchodil všechno na DX 11 plynule bez problému.

                0 0
                • vikicek  

                  Zkus si zahrát Metro 2033 ;)

                  0 0
                  • kyl  

                    Mám ATI 5750,procesor 2.9Ghz X3 a 6Gb ram a Metro 2033 mi jede prakticky naplno FPS někde kolem 40,naplno ho dát nemůžu protože si to nějak nerozumí s monitorem.

                    0 0
                    • vikicek  

                      rozlišení ?

                      0 0
                      • kyl  

                        1920×1080

                        0 0
                        • vikicek  

                          ale to asi nebude na plný detaily i s vyhlazováním :) .. jak píšeš, že „naplno ho dát nemůžu protože i nějak nerozumí s monitorem“ .. to je nějaká blbost ne? spíš nerozumí s grafikou ..

                          0 0
                          • kyl  

                            Nevím čím to je ale jak ho dám naplno tak je obraz tak roztaženej že z menu nastavení hry vidím jen část.Něco podobného se děje i u hry Arma II,tam je celej obraz posunutej do leva.U monitoru co jsem měl před tím to nedělalo.Byla i celkem práce novej monitor s počítačem skamarádit.Po prvním připojení jsem měl plochu tak přiblíženou že jsem viděl jen pravou horní část plochy.A byla sranda to pomocí menu monitoru nějak vycentrovat abych se dostal do nabídky start.

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.