• folbi

  Prosím, doporučte mi cyklotrasy okolo Lipna, kde je možné bez problémů projet s Croozerem. Přečetl jsem tady toho hodně, ale bohužel nevím, kde všude jsou cyklostezky vhodné pro vozík za kolo. Jedeme na dovču na Lipno – ubytování máme v Horní Plané, ale není problém kdyžtak někam kola popovést autem. Jsme jen „obyčejní“ cyklisti, takže velké kopce určitě nevyhledáváme… Díky moc!

  • Zdenda CUBE  

   Kolik si schopný, nebo ochotný s tou rikšou denně dávat km ? Jde prakticky „kolem vody“ celé Lipno objet, ale je to 100km a bylo by to asi na celý den. Jinak se to dá zkrátit přívozem z Frymburku, nebo obráceným směrem.

   • folbi  

    Tak cca 50 km denně, víc asi nedáme… Myslel jsem spíš nějakou trasu – místo kam dojet, vykoupat se, poblbnout, nakrmit malýho a sebe a zase zpátky, všechno v klidným tempu, žádnej stres… Malýmu bude půl roku

  • majklef  

   Ahoj…

   Omlouvám se že nepíšu vůbec k tématu…

   Jen jsem Vás chtěl pozvat na naše rodinné stránky

   zaměřené na cestování s cyklovozíkem.

   Když budete mít chuť budeme rádi když se podíváte a klidně i zaregistrujete nebo pošlete Váš typ na výlet..

   Mnoho šťastných kilometrů s vozíčkem..

   Michal

   www.kolovozik.iplace.cz

   • folbi  

    Na stránky kouknem a po dovče napíšeme report z Lipna

  • bubas  

   Taky se chystáme, 1, týden srpna, do Lipna n. Vltavou tak koukám co a jak.

   Ale potřebuju předtim pořešit odpružení, protože teď jsme byli na Mácháči a dali jsme po okolí 45km a místama to bylo hodně děsný…

   Každopádně kdyby byly nějaké náměty kam s vozíkem kolem Lipna, taky bych poprosil :-)

   • folbi  

    Tak to se možná potkáme, jedeme taky první týden v srpnu :) ale do Horní Planý… Tak ať nám přeje počasí a hodně šťastných kilometrů… a co se týče toho odpružení, tak je to nutnost – tady se o tom už spousta napsalo

    • bubas  

     Koukám, že na Lipně bude plno :-)) No jo, původně jsme chtěli taky spíš nahoru, ale hledali jsme na poslední chvíli, tak je z toho Lipno n. Vlt. ale moc hezký. A z dovolené v rodinném kruhu (manželka + dítě) je dovolená i pro dědy a babči :-) Na druhou stranu aspoň se mnou bude mít kdo jezdit, manželka už nemůže, je na cestě druhý člobrda :-)

     Na odpružení užu jsem koukal, minimálně pro začátek bude od Fialy, potom se uvidí, líbí se mi pružení přes tu vidlici :-)

  • Lukas.007  

   Ted jsme se z Lipna vratili a jezdit s vozikem jde skoro vsude.

   Pristi tyden stahnu trasy co jsme najezdili z GPS a dam je na www.bikemap.net

   Jezdili jsme vsechno z Predni Vytone. Pokazde jinej okruh tak kolem 40km s nejakym tim kopcem na ceste.

   Jinak z Horni Plane je asi nejlepsi prejet Lipno a pak na druhe nekam ke Schwarzemberskemu kanalu, na Plesne jezero a do Stozce. Vsechno jsou to pekne asfaltove cesty.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.