• Darkson

    tak kdo se chystáte na maraton do Mostu?

    já se těšim moc, sice jedu, vzhledem k (ne)najetým km, jen dětskou 50, ale z loňska vim, že trasa stojí za to. spousta technickejch singlíků, nahoru a dolu, paráda:-). 

    info a pár fotek:

    http://www.mtbs.cz/…208prev.html

    0 0
    • tulda  

      ja bych rad…

      http://bike-forum.cz/…9/forum.html#…

      0 0
    • RedAce  

      Hrozně se těšim… jedu krátkou, kdyby se nejely kola, tak bych dost nad dlouhou váhal.

      0 0
    • pos3k  

      doufam, ze budu alespon pocitat cembaponozky :)

      0 0
    • Jenda  

      jedu, a protoze mam houby najeto tak jedu dlouhou at je zazitek co nejsilnejsi:-)

      0 0
    • Jenda  

      tak bylo to dobre, chvilema jsem sice nechapal, nektery mista z propagacnich fotek vypadaly pohodove a vono prd ale aspon jsem si posunul hranice a VO TOM TO JE:-)

      nejvic me drtila Pavla Novakova – jsem si rikal ze me preci nemuze dat baba ve sjezdech ale kdyz jsem ji videl zjistil jsem ze jsem hovnar kterej nevi jak se jezdi z kopce, kolbouk dolu.

      No a zaverecnej desticek pro nas pomalejsi to uz byla takova ta tresinka na dortu:-)

      0 0
      • Jenda  

        jeste doplnim – nejvic me pobavili dve damy na trati kdy uz jsem mlel z posledniho a pri vyjezdu videl co me zase ceka dolu, ony me povzbuzovaly a ja jen nesouhlasne a udivene kroutil hlavou nacez mi odpovedeli – ZAPLATIL JSIS? TAK CO SE DIVIS :-)

        0 0
        • pos3k  

          :)

          jinak vzhledem k pocasi jsem si udelal vyjizdku mimo Ressl, s tim ze se pojedu pozdeji kouknout na dojezd a vyhlaseni..kdyz se kolem druhy prihnaly ty kroupy, tak jsem byl rad, ze jsem dojel celej dom..ty blesky a rachy hromu byly docela odstrasujici

          0 0
        • pos3k  

          taky zaplatil :)

          http://www.bike-forum.cz/…p1010643.jpg

          0 0
    • Darkson  

      pro mne opět frustrující zážitek. 1.defekt na asi 10.km, pak kousek před koncem ******* s bouřkou, kdy mám na výběr jet s dioptr.brýlemi, přes které neni nic vidět, nebo bez nich, kdy taky nic nevidim. zvolil jsem druhou variantu a když jsem po jízdě krokem navíc opět píchnul a neměl už duši, za Moirou jsem se na to vy..al. dobře jsem udělal, pač i pod střechou benzinky jsem měl problém  najít díru v duši a něčím  suchým jí utřít, abych mohl lepit.

      ale závod jinak super, trasa nahoru dolu, značení bez chyby, zázemí fajn, jídlo na úrovni…takhle to má vypadat. až na to počasí:-)

      0 0
      • Bulda  

        jo, zázemí bylo super, školní jídelna, čisto, jídla měli i pro nezávodníky a za neskutečný ceny (polévka 6kč, smažák/hranolky 55kč atd) 

        0 0
    • Mug  

      Trunda na startu říkal, že: „Je to pěkný, hravý a těžký!“

      Poprvé jsem si říkal, že už to nechci zažít znovu (pocit, že na kole vůbec neumím jezdit). Ale vždycky se tam něco naučím i když jsem jel jen jednu rundu, které byla tak akorát.

      0 0
      • Jenda  

        No ja jsem se prihlasil na dospelou a nejak jsem nechapal kde mam brat motivaci se do toho pustit jeste jednou, pak si toho moc nepamatuju a pak jsem byla zase nekde za tou motokroskou (mimochodem po desti jeden z nejtezsich useku:-) a tak jsem si rikal ze se kouknu aspon na babovky nahore bez u ty vody a tam se nejak placnu u vody pak kouknu na formule pojim na obcerstvovacce a tak jenze pak momentalni krize presla a pak uz jsem si rikal kdyz jsem za pulkou tak to preci nevzdam, no kdybych tusil ze ta bourka bude takovej mazec tak jsem se na to vybodnul s chuti:-)

        0 0
        • Darkson  

          taky jsem si řikal, že takhle lejt může maximálně tak 5 minut:-)))

          0 0
          • Mug  

            Minulej rok to takhle spadlo v pátek večer před závodem a pak ještě po závodě.

            Když pak přišly kroupy tak jsem zrovna lez do auta a vzpomínal na kamaráda co byl ještě na trati. Ta mokrá jílovitá motokroska byla fakt dobrá. Nahoru to nešlo ani vytlačit a dolů pak sáně.

            0 0
        • Bulda  

          jeste, ze to tu necte Kolevka :)))) priste bys nedostal vychazky!!

          0 0
          • Mug  

            Sprchováni s Pavlou taky nebylo zlý ;-)

            0 0
            • Bulda  

              tos byl ty? ale az po me :)))) mi pak Jenda vypravel, jak mu ujizdela ve sjezdech a kdyz jsem mu rek, ze dle casu sem ji asi potkal, tak prej ze mela dres merida :)))

              0 0
              • Mug  

                Já jí ve sjezdu taky nestíhal, ale já nejsem dobrej sjezdař. Zato ona je prostě dobrá.

                0 0
    • micu  

      Jel jsem dlouhou, trat se mi libila i prestoze jsem v nejtechnictejsich usecich mel problemy. To jsem si navic tenhle rok oblibil vysoky posez, takze jsem pak mel problem ze za sedlo to slo v pohode, ale vratit se nazpatek…

      Jen jsem si tak rikal, ze je supr, ze mame dobry pocasi, protoze za mokra by ty hlineny useky a sjezdy, byly asi dost husty. No a pak diky tomu, ze jsem se tam placal skoro 7 hodin jsem si to uzil. Neveril bych, jak takova letni bourka muze byt dlouha. Mist kde se nedalo nejenom jet, ale ani chodit bylo celkem dost a nepamatuju so ze bych se v me kratke bikove „kariere“ tak moc vyvalel v bahne. K tomu jsem zrusil bryle a mobila, kteryho jinak davam do sacku, ale ted jsem na to zapomnel. Kazdopadne doufam, ze poradatele neuhnou z cesty a i priste postavi takhle narocnou trat. Ja se rad vratim.

      0 0
      • Bulda  

        minuly rok jsem se Jardy Hrubyho ptal, proc to udelali v termin Krale sumavy, ze jim pak prijelo malo lidi a dostalo se mi odpovedi, ze je to schvalne, ze chtej delat po­radnej zavod a ne nejakou masovku ala kolopro a je fakt, ze byt tam vic lidi, tak by se to asi ucpavalo, zvlaste ty singliky

        0 0
        • Darkson  

          jen tak dál! radši dojedu 30. ze 40 lidí na pěkný trase v Mostu, než bejt vepředějc na rovinatý trati a mačkat se s tisícem lidí.

          příští rok nasadim sjezdový duše a vyrážim zas:-)

           
          0 0
          • Jenda  

            sjezdovy duse, duse sjezdare a to by bylo abych ty Pavle z kopce neujel:-)

            0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Tak kdo jede letos?

      Já se do toho obul a střihnu si rovnou extrém trať :-D Asi to bude velký maso, ale aspoň budu mít zážitek (jestli to přežiju :-D

      0 0
      • Pijer  

        je tady i letošní vlákno

        0 0
      • JakeF  

        Já to mám v plánu, o týden před tím je ČP XC, takže buď budu technicky připravenej nebo v nemocnici :).

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Pěkný vyhlídky :-) Já mám v plánu závod hlavně přežít ve zdraví – v tomto případě uznávám staré pořekadlo s účastí a výhrou :-D

          0 0
          • Bulda  

            tak co si to projet někdy předtím? 1.5.? docela dobře tam jezdí vlak, bych třeba zkusil dohodnout nějakého místního průvodce

            kam se na to hrabou Rychlebský stezky, to je turistická atrakce (čimž nechci snižovat zásluhy stavitelů a potřebnost propagace), tohle je pure biking, žádnej humbuk :)

            kdyžtak napište kdo by jel a navrhy terminu

            0 0
            • McBlacky  

              já uvažoval o velikonocích. Když ale bude hezká předpověď tak se odsuneme na Vrchovinu :)

              0 0
            • frof  

              No rád se v klidu na některé pasáže podívám. Ta neděle 1.5. mě vyhovuje. V neděli se přece nepracuje.:-)Jo jinak jsme včera v hospodě s Dafem dohodli pokračovat v přejezdech na bike s přespáním. Tentokrát Kar. Vary- Kralupy. Cca. poslední týden v květnu nebo první v červnu.

              http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

              0 0
            • Jarque  

              Možná bych si to taky projel… Ale co jsem zatím zkoušel 3 kopce, tak jsem měl průměr tak 10, 11 km/h :)

              0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Rozhodně bych se tam před závodem rád podíval, ale 1.5. nemůžu, mám nějakou školní exkurzi :( Co třeba den předtím – v sobotu 30.4.? Nebo pak 14. nebo 15.5.?

              0 0
              • Bulda  

                sem mysel jako ten víkend :) nebo po Lostu, 14–15 taky možno

                0 0
                • frof  

                  Tedy po Lostu v neděli pojede někdo zajezdit po trati?

                  0 0
            • Darkson  

              1.5. bych se možná přidal

              0 0
      • frof  

        Ty homole jsou výzva. Pekna trat. Pojedu.

        0 0
      • duk  

        jedu taky, samozřejmě extrém :-)

        0 0
      • crom  

        neboj to nak zvladnem:)tesim se,snad me to nezklame

        0 0
      • jonti  

        Ja jedu. Mozna bych se tam jel projet i driv.

        0 0
    • PjSky  

      zajel bych tam pojezdit.. ale zavodit se necitim. Vypada to moc pekne.

      0 0
      • Balvan  

        pro takovejch 80% hobbiku je tenhle zavod o tom prezit a pak dojet. Je to muj domaci zavod,dost velkou cast trati mam hodnekrat projetou, ale furt se na extrem nemuzu odhodlat, asi proto ze vim co by me tam cekalo:)

        0 0
        • Meluzina  

          v jiném vlákně sháním kila do KOLOSe, tak přidá se někdo?:-)

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            To ale platí jen pro hobby závod, ne? Hobby nebrat! :-) Stejně bych vám moc kil nepřidal :-D

            0 0
      • Jenda  

        no po tom co jsi psal ve vlakne o pojezdu po pesinkach tam snad ani nejezdi – tady se misty jede fakt v lese a prumer 25–30km/h tam nedosahuji ani elitaci (jsou radi kdyz se dostanou pres 20 :-)

        budu na vas myslet a udelam si nejakej hezkej technickej pojezd v okoli bydliste:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.