• snas89

    Koho tipujete na vítěze a jak myslíte, že obstojí čr?:)

    Kristian i Jarda na Epicu byli v pohodě, myslím, že jeden z nich se na bednu podívá.

    Ještě jsem docela zvědavý na Mathieu van der Poela.

    Mezi ženskýma si to asi rozdají Annika Langvad a Jolanda Neff (i když prý po nemoci).

    A dá se to někde sledovat online, případně s komentářem?

    Anketa: Kdo vyhraje MS XCM 2017?

    4x
    31%
    0x
    0%
    0 0
    • JFtryall  

      Drzim palce vsem z Cr a MVDP. :-) bude to mazec. Skoda, ze to neni technictejsi.

      0 0
    • valysGG  

      Našel jsem něco na YT ODKAZ

      0 0
    • jonti  

      JK bude vypadat velmi silne, ale 2× pichne, vyhraje MVDP pred Samem Gaze, treti Hynek.

      Zeny vyhraje Langvad.

      0 0
      • mrofmoha  

        loni taky snad 2× pichnul a musel odstoupit z prvni skupiny.. tak doufam, ze se pletes a letos to nezopakuje ;)

        ..celkem se divim, ze nejede Nino po tom co predvedl na Cape Epicu..

        0 0
        • jonti  

          Nino vic ladi na XCO zavody.

          Kulhavy vozi z cele spicky asi nejlehci a nejuzsi plaste, navic sam patri mezi nejtezsi.

          Nepreji mu to, ale picha az moc casto.

          0 0
          • snas89  

            Nino zacal cca pred rokem radeji vozit tezsi ale robustnejsi plaste a od ty doby snad nepichnul. Kulhec by uz taky mohl zacit

            0 0
            • Pijer  

              Zrovna nedávno jsem jako perličku četl, jak ve Scottu dbají na hmotnost. Převažovali všechny pláště, co měli na svěťák k dispozici a tak Nino vezl asi o 4 gramy lehčí gumy než Stirnemann ;-)

              0 0
              • snas89  

                Jo. To jsem taky cetl:)

                Ale kdyz bylo mistrovstvi v novem meste tak „rikali“ ze bral prave ty odolnejsi i kdyz tezsi.

                Myslel jsem ze uz to dela porad

                0 0
                • JFtryall  

                  Jasne, porad vozi s vyztuhou, konkretne porad hobluje Aspeny 2.2 EXO TR, ale bere si ty nejlehci z varky. I kdyz tohle asi fakt nerozhodne. :-)

                  0 0
                  • biker jura  

                    no na epicu vezl aspeny s EXO, ale jinak vozí verze bez exo.

                    Navíc experimentují i s novejma 170tpi, který mají ve 2,25ce na 29" 430gr :D

                    0 0
                    • JFtryall  

                      On tam hlavne nema popisky, takze kdo vi co to je. Myslim, ze ma k dispozici i custom provedeni smesi. Neverim ale tomu, ze na SP jede gumy pod 600g. Takova guma proste nemuze fungovat pri tomhle zatizeni. :-)

                      0 0
                      • biker jura  

                        no nevím, v nějakých článcích to přímo psali že vozí jen TR verzi se sniženým středovým vzorkem navíc… joko osobně považuju maxxisy Tr za docela odolný gumy, protoi šlupkám schwalbe a spešl apod… a třeba EXO jsem absolutně nesnášel kvůli tuhé kostře. Ale nevím, vím jen o těch 170tpi aspenech a ikonech co občas vozí i jiný profíci,ale v prodeji to není, pač má jeden kus prej stát 3500kč :D :D a že na olympiádě a na MS v NM vezl ty normál 120tpi bez EXO.

                        (na epicu, třeba popisky měl)

                        0 0
                        • JFtryall  

                          EXO Maxxis zase tak odolnej neni, myslim, ze srovnatelne se Snakeskinem. Ale je tezsi a pohodli je fakt spatny. Aspon teda obyc Ikon TR EXO je takova dost kompromisni guma. Nevim jestli 3C je 120 tpi, ale mozna to je trosku lepsi, mel jsem to jen chvili. Novy Spesly 2.3 2Bliss jsou docela fajn, jede to lip nez Ikon a pohodli je uplne jinde, ale zase je to papir. :-)

                          0 0
                          • biker jura  

                            jo no, mě příjde exo odolný dost..já vozím raději hodně papírový gumy, víc mi sedí ta přilnavost kostry na kořenech a kamenech…Vozím aktuálně race kingy od Conti 2.2 RS a nedám na ně dopustit, jedou pekelně, pohodlný taky a drží pro mě velmi slušně na všem krom bláta. jel jsem ho na zadku na 1,05bar i v peci a to jsme to měli odpo asi i horší než vy :D (v předu jsem měl ardenta 0,8 bar) a nemůžu si na grip stěžovat, to pekelný nahoru se už stejně běželo a kde se dalo jet, to aspon jelo…maxxisy beru na trénink a ty s exo i se 120tpi jsou furt strašlivě tuhý, vubec se na tom necítím dobře, snad jen, že se nebojím defektu :D

                            0 0
                            • JFtryall  

                              Pec jsem jel Ralpha na 1.1 a vzadu 2.3 Fast Trak na 1.25, takze suchy kombo proti vsem trendum a bylo to cajk. :-) ten vyjezd jsem dal pokazde, ale nebyl to jeste takovej motokros.

                              0 0
                              • biker jura  

                                jojo to seš muj člověk, marný všem vysvětlovat, že hladká guma v může být dobrá volba, ikdyž se zrovna nepráší ;)

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  ale chce to s tím dost počítat, at se pak neválíš. Zvlášt vzadu na mokrý trávě je FT naprostá vražda :)

                                  0 0
                                  • biker jura  

                                    nevím FT jsem nejel a jasně jak říkáš, jenže lidi co to tam obujou do takových podmínek budto ví přesně co dělají a nebo neví a je jim to jedno, ale to už pak ukáže závod :D

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      dost lidí dneska koupí spešla za randál ale pláště neřeší a jezdi co tam je z výroby, minimálně než to sjedou a jezdí závody za každého počasí. Někdy je to docela vtipný, takovej do půlky sjetej FT umí dost potrápit na lehkým blátíčku

                                      0 0
                                      • Cryzyy  

                                        ale di Ty brepto, normalne rovnou dobrej plast na enduroizamokra :-D

                                        0 0
                                        • McBlacky  

                                          úplně se tváříš, že to baví v plným :)

                                          0 0
                                          • Cryzyy  

                                            :-D taktika byla jasná, nezničit sebe, kolo a zbytek byl jedno, jenom mi nebylo jasné, že jel někdo ještě pomaleji :o)

                                            0 0
                                      • JFtryall  

                                        Hlavne je sranda situace- kolo za 100+, duse a tlaky, co mi tam dali. :-)

                                        Ta nova Speslacka smes je moc fajn, drzi to dobre i na mokrym. Konecne uz to nekomu zacina dochazet, ze i na XC to chce grip. Osobne bych sirku kolem 57–8 mm povazoval na tezky XC za standart, minimalne pro HT.

                                        0 0
                                        • biker jura  

                                          a jsou ty 2.3ky FT poctivý? a kolik váží? díky

                                          0 0
                                          • JFtryall  

                                            Vazi kolem 700g a maji kolem 58mm na 23mm rafku vnitrkem. Optimum bych videl 25mm rafky. Maji fakt fajn objem a jedou. Mam ted nahozeno Renegade a FT oba ve 2.3 a ty gumy jsou hodne rychle a smes je asi nejprilnavejsi co jsem v XC jezdil- Mitas, Maxxis, Schwalbe. Uvidime jak dlouho mi vydrzi, nez to rozrezu. :-)

                                            0 0
                                      • Rubi  

                                        to umi kazdy plast ktery je sjety do pulky, do pulky sjety pkast je totiz uz davno ko :D

                                        0 0
                        • abel  

                          před pár lety jsem vozil obyč ikony bez EXO (poplet jsem nákup, koupil jsem omylem EXT což je zkratka směsi:-) a odolnost byla docela dobrá. po několika měsících se boky odřely a někde začalo protejkat mlíko, ale nový přežily i Trilogy.

                          tipuju, že tohle asi Nino neřeší, má na každej závod nový.

                          0 0
                      • biker jura  

                        https://www.facebook.com/…29739797634/?…

                        tady už i s popiskama ;)

                        0 0
                        • JFtryall  

                          Koukal jsem. To bych docela rad vyzkousel. :-)

                          0 0
                          • biker jura  

                            jojo to já taky, ale pokud to bude stát ty 3500kč, tak leda zkusit někde fásnout :D

                            0 0
                          • biker jura  

                            https://www.bikerumor.com/…ing-details/

                            jinak tady je o tom napsáno něco…

                            0 0
                            • JFtryall  

                              Koukal jsem…zajimave. I kdyz fakt bych to chtel videt na vaze. :-) na maraton bych tohle asi jeste pochopil, ale Andorra a dalsi SP? Musi to mit fakt vychytany, protoze v tech rock gardenech se jede kudla jak pri enduru. 3500 bych dal tak za obe, ale muselo by to byt uplne top topu. :-D

                              0 0
    • plzakj  

      Start 10.oo UCI zeny, 10.2o muzi

      0 0
    • taurillon  

      nejaky odkz na online prenos??? ten vyše zatim nejede

      0 0
    • plzakj  

      Jo. Updaty na FB, vic toho nebude … :-/

      0 0
    • plzakj  

      tak se ty 2 italove provetrali na spici a uz jsou zase zpatky. Z nasich uz se v prvni skupice drzi jenom Jarda. Zbytek ma pres minutu a pak pres 2.

      0 0
    • jonti  

      FB: Only 25 km to the finish! Lakata, Ferreira, Geismeyer, van der Poel in the lead!!!

      Zadny mezicas ale nevidim.

      0 0
      • mrofmoha  

        a jaj.. tak ted je tam upadate.. nejak za to vzali a o prvnich trech je asi uz rozhodnuto..

        0 0
        • mrofmoha  

          tak gratulace vsem nasim borcum!

          a Lakatovi taky no.. i kdyz jsem mu to zrovna nepral…

          0 0
      • plzakj  

        nj, jarda odcouval kolem 75km :(

        0 0
    • Šakul  

      A jak naše ženy? Diky

      0 0
      • mrofmoha  

        21. KOLASINOVA Johana Czech Republic 3:15:24 +8:34

        22. SKARNITZLOVA Jitka Czech Republic 3:15:25 +8:35

        0 0
    • snas89  

      Nějaký info tady:

      http://mtbs.cz/…vi-sveta-xcm#…

      Škoda,že to Jardovi zazdili holanďani. Mohl být asi výš.

      Pro mě hodně příjemný překvapení Matouš Ulman.

      Jinak to mohl být pěkný závod. O to víc zamrzí takový blbý mediální pokrytí takovýho závodu:/

      0 0
      • plzakj  

        Ja bych z toho holandany neobvinoval. Proste Jardovi ujeli. Kdyby na to mel, tak se udrzel na spici a v kopci by necouval. I tak gratulace k peknymu zavodu.

        0 0
        • snas89  

          Ja to vuci nim nemyslel nejak zle. Proste meli taktiku ze nestridali (aspon podle toho co jarda rekl) a on priznal ze nemel sanci lakatu dojet protoe byli stejne rychli a on navic nemel. To mi prislo fer a zadny vykrucovani. Jen si myslim ze kdyby holandani vic spolupracovali tak se mozna na tu spicku dotahli

          0 0
      • mrofmoha  

        pro me Matouch zas takovy prekvapeni nebylo.. on jede vzdycky dobre, kdyz nepocitas KPZ kde ma zakazano ujet Boudovi :)

        0 0
      • McBlacky  

        Co Matouch, ale Ráfek na 12ce ani ne minutu za ním, to mi přijde jako hodně solidní výkon.

        0 0
        • grafik  

          MR sleduju dlouho, jezdí k nám na Mamuta, super, přeju mu to. Na šele letos spurtoval proti Boudovi, měl co dělat : )

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.