• Tina

    Vlákno pre diskusiu a príspevky v téme majstrovstiev sveta v silniční cyklistice 2014

    0 0
    • Tina  

      Časovka Ženy Elite

      Martina Sábliková pekné 12. miesto

      0 0
      • Smazaný účet  

        musí ty cyklistky jako bruslařka pěkně štvát :-)

        0 0
        • Člověk a jeho svět  

          To jo :)

          Na druhou stranu chtěla víc.

          0 0
          • Delkim  

            letos má najeto 5 tisíc km, prý zatím její rekord :)))

            pokud by se jí teď chopil pořádný cyklo trenér a věnovala se tomu na 100% tak věřím, že by na tu Olympiádu jela jako favorit na medaili

            prostě dočasně Novák dovolená a Andrle nástup :)

            0 0
            • Josef Panek  

              Chop se jí! Přetav ty desetiletý zkušenosti, který si za posledních 18 měsíců získal, v trenérský zlato!

              0 0
            • jonti  

              5000 km není tak málo, když má už vytrvalost a celkovou výkonnost vynikající z bruslení. Myslím, že kdyby jen jezdila na kole tak je možné, že by se zlepšila jen minimálně.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Mezi 7. a 12. mistem bylo 21s. To mohla klidne ztratit ve sjezdu a v tech par zatackach. Nekde psala ze jezdila na soustredeni s Hnikem nebo kym z Etixxu, a ze ji to hodne dalo.

                0 0
          • McBlacky  

            kdyby v závěru nepršelo byla by i hůř ne?

            0 0
    • Biker jak Pes  

      Bradley!!

      Bártič devátý!

      0 0
      • ˘Ö˘ Krab  

        Wigginsovi evidentně pomohl aeroobrost brady.

        0 0
      • Amoondre  

        Domoulin jenom 14 vterin ztrata na hodinove casovce? Slusny vykon, resp. asi to PW nesedlo

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hmmmm Panzerwagen zjevne neni ve sve kuzi. Nejdriv tymovka ted toto.

        0 0
        • Tanabe  

          ono asi tu TOP formu nejde drzet celej rok ale zase na druhou stranku 2 misto na svete co by za to zbytek jezdcu dal ze?:-) i kdyz u nej je to asi zklamani ale i tak Klobouk dolu tam tocit tu 58 velkej prevodnik

          0 0
      • prodi  

        Wiggo úžasně, škoda ze mizí na dráhu

        0 0
    • Sugar67  

      No ale ten televizní přenos dost hrůza.

      0 0
      • Janouch  

        ted koukam na ten zenskej zavod a ta pani co tam odmita prechylovat jmena je des bes :(((

        0 0
        • ELx  

          pro mě je teda běs to přechylování…

          0 0
          • Delkim  

            extra zážitek byla taky ta časovka žen, vždycky mlčely a pak je napadla nějaká historka a obě najednou začaly povídat… takže nebylo rozumět ani slovo… a jako klasický ženský samozřejmě takhle vydržely klidně půl minuty nebo minutu, zvukař musel trpět :)))

            0 0
          • Tina  

            +1

            0 0
          • Yura  

            Sem nepostrel co bylo bes uved priklad. :)

            0 0
            • ELx  

              Bes je prechylovani zenskych jmen. Taky by se ti asi nelibilo kdyby v anglickem prenosu komentovali " Martina Sablik" Ona je proste Sablikova stejne jako Marianne je Vos a ne Vosova

              0 0
              • Tina  

                jj, tiež chvíľu roz­mýšľam o kom je reč. Lastová, Battyová, Athertonová, Bybergová, Langvadová, … A najlepšia je Dahleová Flesjaa :)

                0 0
              • maajkee  

                Přesně tak, je to totální nesmysl, ono těch nesmyslů je v ČJ vícero.

                0 0
              • hary jablonec  

                kamarád se ubytoval v zahraničí v hotelu. odpoledne za ním přijela žena a chtěla jít na pokoj. tam ji ale nepustili, protože v pasu má jiné přijmení, než manžel. tak čekala do večera, než přišel manžel a potvrdil, že je skutečně jeho žena a nevadí mu, že bude chodit do jeho pokoje

                0 0
                • ELx  

                  A jakou to má souvislost s přechylováním v ČT ?

                  0 0
                  • Darkson  

                    stupidní a irelevantní příspěvek – ten tvůj, ne haryho

                    0 0
                    • ELx  

                      Takže moje otázka položená k irelevantnímu příspěvku od haryho je podle tebe stupidní a irelevantní?

                      0 0
          • Janouch  

            no jestli je pro tebe des mluvit cesky pak OK

            0 0
            • MichaelSimek  

              cesky necesky, ony se tak nejmenuji, proc je pojmenovavat jinak…taky v cizine nebudou misto Novakova rikat Novak

              jak vubec kurvej Pauline Ferrand-Prevot? rikaji Prevotova? D

              0 0
              • Janouch  

                precti si hlavne ten dopis pak to snad pochopis http://cs.wikipedia.org/…C3%BDch_jmen

                0 0
                • MichaelSimek  

                  ale ja mam pravidla precteny a ten dopis jsem cetl uz pred casem, ja vim ze az na vyjimky se ma spravne prechylovat, ale presto mam naroz ze to je akorat komoleni jmen…a jejich vymluva ze „Smith to a to“ clovek nepozna jestli to je firma nebo ne…tak to prece nepozna u chlapa taky…a kdyz napisu Míša to a to, tak se ani v cestine nepozna jestli je to chlap nebo zenska, takze nektery vymluvy jsou takovy trapny…Nic to nemeni ze Battyova, Prevotova, Klemencicova a podobne zni tak stupidne, ze i kdyby to byl zakon, tak to nepouziju :)

                  0 0
                  • Delkim  

                    je to tam srozumitelně vysvětleno, nicméně i tak nepochopím, proč např. v televizi udělají ze Sharon Stone – Sharon Stoneovou, vždyť je to slavná herečka, každý ví o koho jde a ještě když o ní mluví v televizi v souvislosti třeba s nějakým filmem?

                    0 0
                    • Janouch  

                      protoze je to verejnopravni medium kde by se melo mluvit cesky to ze tomu tak neni treba na nove neresim pac je to komercni televize ale na CT ano

                      0 0
                      • blaf  

                        mozna by to meli prekladat, protoze stone pokud vim neni cesky slovo, navic spousta jmen se opravdu preklada…

                        0 0
                      • ememem1  

                        a natasa michajlovova sa v juesej alebo grejt britn povie ako?

                        0 0
                        • karliner  

                          Nataša Michajlovová se v USA řekne stejně jako v Rusku, čili Nataša Michajlova ;-)

                          0 0
                          • ememem1  

                            no, nebol by som si az taky isty ci to neni taky anglikanizmus aby to vebec v europe vedeli vyslovovat ale hadat sa nejdem. len som chcel vediet ci to nebude michajlov.

                            0 0
                            • MichaelSimek  

                              pokud si tak ona vylozene nenecha rikat, tak anglicky mluvici narody jmena nemeni (pokud je vubec dokazou vyslovit a vedi jak se to pise)

                              0 0
                  • Vita P.  

                    Tak to jisté zkomolení je daň za zapracování cizího jména do češtiny, aby s tím mohla vůbec pracovat. Dělají to i jiné jazyky. To, že díky tomu poznáme rod beru spíš jako bonus navíc. Prostě čeština nemá pevně danný pořádek slov ve větě jako angličtina, tak to řeší použitím koncovek a skloňováním. Ženské jméno bez -ová je nesklonné a problém je rázem na světě. Když jsme u té cyklistiky, tak věta:

                    Měl jsem vsazeno, že Trixi Worrack porazí i Eri Yonamine.

                    Schválně, co jsem měl vsazeno?

                    Jako jo, občas to přechylování vypadá fakt hrozně (řekl bych, že to je i tento případ), ale bez něj to dost dobře nejde…

                    0 0
                    • MichaelSimek  

                      no jeliokz je primo v pravidlech ze jsou jmena co se ne-ovauji, tak to zjevne asi obcas jde :)

                      0 0
                      • Vita P.  

                        tak jasně, vyjímky potvrzují pravidlo. To, že to občas jde ještě neznamená, že je to všeobecně použitelné. Třeba ta věta, co jsem dal jako příklad. Bez přechylování smysl věty nepoznáš, křestními jmény si taky nepomůžeš. A vyjadřovat tak jednoduchou věc opisem je snad ještě větší prasárna, než jenom přidat -ová

                        0 0
                        • Singlespeed  

                          Trixi je zdrobnělina Beatrix, což je vcelku běžné ženské jméno.

                          0 0
                          • Vita P.  

                            no a? To na problém vůbec nemá vliv. Tak si v té větě dosaď za Trixi Beatrix a řekni mě, co jsem měl vsazené.

                            0 0
                            • JSt  

                              nepreskakuj kapitoly a douc se sklonovani zajmen, nez se vrhnes na prechylovani. :-P

                              0 0
                        • MichaelSimek  

                          opravdu si nejsem jisty jestli je lepsi trosku pozmenit vetu nez naspat Eri Yonamineovou :D, ja bych prepsal vetu

                          0 0
                    • karliner  

                      Souhlasím, pokud někdo neovládá syntax a nemá dostatečnou slovní zásobu, může narazit na podobný problém, který mu přechylování pomůže vyřešit.

                      0 0
                      • Vita P.  

                        tak mě pouč. Vyjádři tu větu tak, aby měla jednoznačný smysl. Samozřejmě bez přechylování. A aby to nebylo slohové cvičení. Prostě jednoduché sdělení.

                        Rád se od někoho chytřejšího něco nového naučím, abych neumřel blbý.

                        0 0
                        • karliner  

                          Zbytečně to eskaluješ. Ale když už sis to vztáhl na sebe, tak:

                          • Měl jsem vsazeno, že Trixi Worrack porazí i Japonku Eri Yonamine.

                          nebo

                          • Měl jsem vsazeno, že Trixi Worrack porazí i Japonka Eri Yonamine.
                          0 0
                          • Vita P.  

                            tak jo, vyhráls. Syntakticky je to sice na úplně stejné úrovni, ale nevadí.

                            Pokusím se svou prohru zmírnit alespoň tím, že dodám, že jsem se snažil poukázat na to, že čeština přechylování prostě potřebuje. Protože až se ta Japonka rozhodne, že bude závodit za Guineu-Bissau nebo třeba za Pobřeží Slonoviny, tak budeme za přechylování ještě vděční :)

                            0 0
                            • karliner  

                              Hele, já nesoutěžil, ty evidentně jo. Na diskusi o tom jestli se to syntakticky rovná nebo ne se nachytat nenechám, ušetřený čas věnuji sledování rozkošné Marylin Monroeové v „Někdo to rád horké“…

                              0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          ..xx bude lepsi i nez yy… nebo ..nez xx bude lepsi i yy.

                          Sorry ale tohle rypani se v prkotinach vychazi z historie cestiny jako jazyka na pokraji vymizeni, ktery byl umele resuscitovan obrozenci. Generace akademiku ji pak vymysleli dodatecne zakruty spravne gramatiky, aby ospravedlnili vlastni nizkou existenci. No a ve skolach to trva dodnes, deti se uci vzory sklonovani a casovani jen aby se to naucily a zapomnely, misto aby byly vedeny ke cteni a chapani textu a zafixovaly si jazykovou kulturu procvicovanim.

                          Podobne se vyucuji cizi jazyky.

                          Spisovny jazyk by mel odrazet pouziti (korpus jazyka) a s prechylovanim je to ted tak i tak. Me prechylovani vetsinou taha za usi.

                          0 0
                          • Internaut  

                            Howgh. Toušň.

                            0 0
                          • Vita P.  

                            cestou z práce jsem si vzpomněl na jeden článek na toto téma, který jsem před pár lety četl v novinách. Dokonce ani nedalo žádnou práci ho najít. Naprosto přesně vystihuje můj názor na dannou problematiku.

                            tady je

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Jen tak jsem to prelit, ale rozumim tomu dobre ze autor nema nazor jestli ano nebo ne, ale dodstal za ukol zaplnit tim stranku?

                              0 0
                              • Vita P.  

                                podle mě ne. Já tomu rozumím tak, že autor, který na přechylování neměl žádný vyhraněný názor, dostal za úkol napsat článek na téma „přechylování, ano nebo ne?“ A během práce na článku dospěl k tomu, že nepřechylovat není řešení, protože to přináší spoustu problémů.

                                0 0
                        • MichaelSimek  

                          mel jsem vsazeno na trixi worrack, ze porazi i eri yonamine

                          0 0
                    • Pavla T.  

                      Čeština navíc „komolí“ i mužská jména – ve všech pádech kromě prvního. Zkus Froomovi vysvětlit, že v této větě píšu o něm :-)

                      0 0
            • biker jura  

              jo tak proč nikdy nepřechylují Katku Nash??? to je přece ještě k tomu česká závodnice. Nepřechylují proto, že to zní blbě, ale u ostatních je jim to už jedno… je to demence češtiny prostě

              ps: nebo Katka Emmons

              0 0
              • Delkim  

                tak prý:

                Cizí příjmení Češek se nepřechylují

                Občas se setkáváme s ženami, které mají mužský tvar příjmení (Kateřina Jacques, Karolína Peake nebo Emma Smetana). Toto příjmení se nepřechyluje, protože se jedná o Češky, které mají dané příjmení uvedené v dokladech. Je tedy nepřípustné jmenované dámy oslovovat Jacquesová, Peaková či Smetanová.

                Podle Ústavu pro jazyk český Akademie věd je přechylování ženských jmen pro češtinu zcela přirozené, aby nedošlo k nedorozumění a vyhnulo se nepřirozeným větám. Avšak přechylování není povinné, není nařízeno zákonem, předpisem nebo vyhláškou.

                Navíc u známých, zažitých a tradičních osobností se jméno nepřechyluje a často ani neskloňuje (Marilyn Monroe, Edith Piaf,…).

                0 0
                • MichaelSimek  

                  no Batty ma v dokladech taky Batty, ty duvody co jsou popsane v tom wiki clanku se vztahuji na Emmons stejne jako na Batty, takze proste bordel i v tech pravidlech

                  0 0
                • karliner  

                  Z toho vyplývá, že to můžeš říct nebo napsat jakkoliv a vždycky to je správně. Do podobné kategorie by se postupně mělo přesunout s/z, i/y a v dalším kroku češtinu zrušit a začít používat angličtinu nebo němčinu. Serža s Rychlým turistou a další sovětčíci by klidně mohli přejít na ruštinu.

                  0 0
                • biker jura  

                  přesně jak píše MS. ty ženský určitě nemají v dokladech …ová

                  0 0
              • MichaelSimek  

                ale to si piš ze taky prechyluji , uz jsem to slysel hoodnekrat

                0 0
    • Delkim  

      Nikola Nosková 4. na mistrovství světa

      na jaře startovala minutu přede mnou v časovce v Jabkenicích, předjel jsem jí až pár desítek metrů před cílem, přišla mi na ten mladičký vzhled nějaká rychlá :)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Gratuluju, moh bys byt na MS na bedne v juniorkach!

        To je takova ta mrnava? Pamatuju si ji ze zimy kde pro zmenu v Jabkenicich vyhrala cyklokros.

        Hezky, dobre. Preju ji aby brzo prohanela a predhanela Sablici.

        0 0
        • Yura  

          Hlavne nemelo chybu jak se ohledla a z prava i z leva i predjely. Ještě ze se tak neohlizi do zadu při spurtu třeba Sagan, to by toho chlapec moc nevyhral. :))

          0 0
    • robb  

      Tak jak to vidíte v něděli?

      Přespurtuje Kancléř Sagiče, prokaučujou to Valverde s Puritem v závěru, budou vládnout aussies, nebo to bude úplná haluz?

      http://www.c-cycling.com/…ad_Race.html

      0 0
    • Mig_all  

      Co to zase ***** mělo být na té české televizi? Ustrihnutý konec kvůli čutálistům? :-D

      0 0
      • Yura  

        Jak ustrihnutej? Videl si dojezd? Videl, ale co ma byt ten zítřek s tim basketem? To jako daji juniorky celej závod a ten absolutni vrchol, to na co všichni cekaji elite muzi prerusi basketem? Banda kretenu vypatlanych..

        0 0
      • jeffino  

        vzhledem k tomu co tam ty ženský v cílové rovince předváděli, střihnul bych to klidně tenisem:-)

        0 0
      • bosmilan  

        fotbal a derby zvláště je prostě víc,to by jsi měl vědět :-)

        0 0
      • Richards  

        Utnutý konec ještě pochopím, ale co to byla sakra za taktika té první skupiny ? Napřed super zaberou v posledním kopci, mají luxusní náskok na posledním 1km a potom se začnou ohlížet a brzdit a ohlížet… To jsem nějak nepobral… ?

        0 0
        • iron.hide  

          to asi videli v telke ked pozerali tour de france. myslia si ze to tak treba robit

          0 0
        • Yura  

          Proste nemely koule na to jet doraz az do cile a myslely si, ze by je stejne ta skupina za nema dojela, tak na necekaly.. :))

          0 0
        • bassano  

          co by jsi po zenskych chtel taktika zadna mozek neni tymova spoluprace skoro nula, u nekterych tymu vyjimecne pouze blizko nule a ten sprint to byl vysmech cyklistice nedokazu si neco tak trapneho predstavit u chlapu

          a sablikova jela zavod uplne zbytecne jenom riskovala zraneni, snad se ji nic nestalo, kazdemu musi byt jasne ze na tom kole v baliku jezdit neumi, jedine kde za neco sotji je casovka protoze to nevyzaduje zadnou techniku ale hrubou silu

          0 0
    • robb  

      Martin asi začíná trénovat na hodinovku.

      0 0
    • Kysky  

      Kwiato mistr!!!!!!!!! Jak se mu nedařilo dovést své nástupy na GT do zdárného konce, tak zde mu to konečně vyšlo. Maximální paráda! :-)

      0 0
      • robb  

        Parádní závodění posledních 90 km.

        Kwiatek super, Valverde šestá placka, ale „zatím“ bez zlata :-D Gerra asi první placka z mistráku?

        0 0
        • Yura  

          Ja od toho cekal teda daleko vetsi drama a ne ze se tam defakto nahodou ocitne v uniku ta skupinka ctyr borcu, ke kterym si dojede Kwitko a je vymalovano. Nikdo jinej se tam neukazal. Otazka je jestli to ma cenu je tam tahat tolik km na okruhu aby pak nemel nikdo sily bojovat v zaveru. Letos nic moc no..

          0 0
          • bassano  

            no jo trochu slaby okruh letos, Italie to aspon trochu roztrhala 70km pred cilem ale ty skupinky pak nespolupracovaly tak to nemělo šanci a byli snadno dojeti

            kwiatko naprosto super a naprosto zasloužené, španělé opět ukázali že jsou mistři toho jak se závodit nemá na jednorázovém závodě :)

            jet špicu a nechat si v tu chvíli ujet jednoho z favoritů je opravdu k pohledání

            gratulace kwatkovi a celé polské repre každopádne

            0 0
            • McBlacky  

              a co bys chtěl v tom závěru? Tenhle okruh na víc neměl a hodně to připomínalo San Remo.

              Ke konci mít ve skupině vychcanýho Gerranse je prostě naprostej inhibitor toho aby každý jel na 100%, protože Gerro by jel stejně jen 90% a pak je vyprasil na pásku. Nebýt Gilberta mohl si Kwiatko dát před páskou i double pikolo expreso…

              0 0
              • bassano  

                s tím mohu jen souhlasit ale já jsem čekal více od belgičanů v úniku aby dostli australany pod tlak protože belgičani tak dobrého spurtéra neměli (myslet si že tam dojede boonen bylo dle mého naivní)

                popř. od španělů kteří byli doma, kdyby udělali ten závod těžší tak měl valverde více šancí

                a gilbert ukázal opět že je to pan závodník a je to charakter

                bylo vidět že gerrans má sil hromady, to jak projel na konci lehce kolem valverdeho (který se vyjímečně snažil, to musím uznat) vypovídá za své

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  V grupe 5 lidi 2 belgani ⇒ jeden musi tahat. To neni charakter, to je matematika. A ze jim nikdo nepomoh, tak jeli o druhe misto. Tecka.

                  Kwiatko zaslouzene.

                  0 0
                  • Kalic  

                    ve dvou lidech jde něco vymyslet nebo to aspoň zkusit. Jeden mohl nastoupit a zkusit dojet Kwiatka, tím pádem by ostatní museli stahovat a druhej belgičan by se vezl. Jestli by ho sjeli, okamžitě by mohl nastoupit ten druhej. Ale nevím, třeba na to už neměli.

                    0 0
                  • marios  

                    Kwiatko úžasnej sjezdík, klobouk dolů před Polákama, konečně nějaká spravedlnost

                    0 0
          • daymaker  

            přesně, dal bych mistrák na 50km a boj od začátku!

            0 0
            • McBlacky  

              ono to je těžký. Když dáš placku je to ještě větší nuda. Když dáš pořádný kopce je to ložený pro GC boys. Uděláš to krátký a je to o tom kdo má silný team, protože to vydrží hodně lidí. Uděláš to dlouhý a je to haluz protože toho má každej dost.

              potíž je v tom, že nelze definovat co je nejlepší nebo nejvhodnější.

              0 0
              • bassano  

                já osobně bych to dal ještě o hodinu delší (270–290km), ono pak těm slabším ty síly dojdou, mě to nepřijde jako haluz ale jako připravenost po tom

                50km a boj od začátku je samozřejmě velice off topic názor ale pobavilo me to :)

                no a víc kopců by samozřejmě bylo lepší ale na své si musí přijít i jiné typy jezdců než vrchaři takže je fajn že se to občas obměnuje, jenom ty uplne placky fakt nemusim :)

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Za me radeji dlouhy. Haluz nehaluz, zustanou tam jen ti co na to fakt maji. A haluzi se porad musi jit naproti.

                0 0
                • karliner  

                  Kdyby se jelo 50 km, vyhrál by někdo z východní sekce po samostatném úniku stylem start-cíl :-)))

                  0 0
                • maajkee  

                  Tak to je pak otázka, co je v cyklistice víc, jestli vytrvalost nebo rychlost a síla. To co komu půjde je celkem předurčeno somatotypem. Někdo může trénovat vytrvalost do aleluja a stejně třeba nevydrží jako někdo jinej. Těžký posoudit jaká silniční cyklistika má vlastně být. Mělo by to být asi všestrannost, k tomu by bylo potřeba ale víc závodu než jeden.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    proto je trasa každý rok jiná a favorizuje jiné typy jezdců

                    0 0
                    • karliner  

                      Jediná neměnná věc je, že Valverde končí 3. :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        i to je skill :)

                        rozhodně lepší než dva měsíce dělat PR jak to jedu vyhrát a pak se vymluvit na křeče

                        0 0
            • karliner  

              Jak tady tak čtu ty názory na mistrák, tak je vlasně úplně jedno, že ten přenos šoupli na web, podle všech ohlasů to byla totiž děsná nuda a bohatě stačily pustit live ty 3 km to go co šly o přestávce dámské košandy :-)

              0 0
              • McBlacky  

                jak psal inrng, první 4 hodiny sledovali nejspíš jen nepohybliví pacienti, kteří nedosáhli na tv dálku…

                ono na okruhu moc scénických záběrů neuděláš, a když je počasí jako bylo tak to si to produkce rovnou může hodit.

                Jediná horší věc než to sledovat je to komentovat ;-)

                0 0
                • Yura  

                  Presne tak, me ty okruhy prijdou strasne nudny. Dal bych proste vzdalenost max 200km, klasickou trat, zadnych xx okruhu a kopce tak akorát, proste trat pro klasiky, ale aby tam byla aspoň 1 nebo 2 stojky, aby měli vrchari moznost poodskocit. Cumet 6 hodin jak tam znudene krouzi na okruhu to fakt nemůže bavit jak divaky, tak zavodniky..

                  0 0
              • bagr84  

                Mne osobne to teda prislo zajimavy uz od nejakyho 80 – 70 to go, kdy za to zacli italove brat a byli v kazdym uniku. Nakonec se to stejne vzdycky sjelo, ale nudny to rozhodne nebylo.

                K trati – me se tenhle format libi moc. O jakym jinym jednorazovym zavode se da rict, ze sanci vyhrat ma vedle Purita i Degenkolb, Cancellara nebo Sep? Sance pro vrchare, spurtery, casovkare i klasikare na jedne trati, vsechno otevreny, parada :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  K te trati jsem chte napsat to samy. Az do konce to bylo otevreny, jestli to bude vrchar neb spurter. Myslim ze tak by to na MS melo byt.

                  A nakonec to vyhral Kwiatko koulema.

                  0 0
      • JohnnyWalker  

        Pro mě je určitě příjemný překvapení Vakoč, pátej nejmladší z pelotonu a jen 14 sekund ztráty, z toho jednou něco bude !

        0 0
    • Egesi  

      Dá se někde prohlídnout záznam v slušné kvalitě? neviděl sem konec, aspoň těch posledních 7 kiláků kde se rozhodlo. na ČT je jenom 40 minut (idioti).

      dík

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tady, 8km do konce.

        Kvalitu obrazu vynahradi kvalita polskeho komentare :-)

        0 0
        • Pavel  

          No moc rezervu na čáře ale už neměl! :-)

          0 0
        • Egesi  

          Super, dík! obraz v pohodě a komentáře perfektni :), aspoň to neni nuda sledovat, nasi by urcite taky rvali.

          akorat ti kokoti z rezie samozrejme posrali nejdulezitejsi momenty, kdy radsi pustili kameru z vrtulniku ze ktere je videt akorat peloton a stromy…

          0 0
      • šimlos  

        Na čt sport je závod celý…40 minut bylo jenom v neděli.

        http://www.ceskatelevize.cz/…4-spanelsko/

        0 0
        • Egesi  

          Řekl bych že je to až od dneška od večera někdy, sám jsem to zkoušel na mobilu a také viz komentáře.

          Každopádně se to musí nechat dojet do konce těch 39 min., pak se otevře pokračování.

          Trochu blbý no

          0 0
    • Tina  

      On board kamery v závode žien Elite zachytili aj hromadný pád.

      0 0
      • Egesi  

        Super věc… hlavně v ženském závodě :) (jako ne skrz ten pád)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tam je videt, jak nektere v pohode zastavily, a mezi ne tu a tam vletela nejaka strela bez brzd. Asi karbonova kola?

        0 0
    • iron.hide  

      otazka dna: co urobi panzerwagen, ked mu do tej velkej huby vleti nejaky hmyzak? prehltne ho? :)

      http://www.steephill.tv/…96834870.jpg

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.