MS Londyn Drahova cyklistika 2016

14 nepřečtených
  • mandak

Koukáte někdo na drahovou cyklistiku? Dokáže mi někdo osvětlit, v čem je na dráhu a casovku lepší vyplněné zadní kolo a z jakého materiálu to je. Chápu, že je lepší aerodynamika, ale co gramy?

• kubad  

Při ustálené rychlosti gramy moc nehrají roly

• Big Hamer  

Kdysi kdesi jsem cetl ze plny kolo je rychlejsi o 4 desetiny sekundy

• Delkim  

Wiggins neskutečně, škoda té chyby jeho kolegy :(

• Delkim  

dneska by se myslím měl jet závod dvojic (madison), Wiggins s Cavendishem

na čt sport to už běží na netu

• Amoondre  

taky efekt setvracniku

• Delkim  

tak Cavendishovi se zřejmě splnil sen, poletí do Ria a bude soutěžit v omniu (víceboj)

hlavním důvodem je zranění Jona Dibbena

• Espen  

Teď koukám na MS v Číně a prvně vidím převodník na levé straně u Američanky. Nevíte proč?

• jsflyin  

Co si pamatuji myslím z GCN, tak prý dělali Američané výzkum a je to rychlejší (aerodynamičtější), ale spíš chtějí být dle mého názoru jen zajímaví :D Už na olympiádě to bylo :)

• Espen  

Hned pak říkal, že to měli už na olympiádě. Tak krouží se doleva, takže lehký zákryt předním kolem by tam byl mohl. Smysl by to dávalo.

• p@X  

Ty disciplíny moc nechápu, ale dobře se dívá na Festky mezi Lookama a Cervelama. Doufám, že jsou někde jinde než Fávo/Rozzo pro nejmenší cyklokrosařku.

• cyklofan86  

chystá se tu někdo sledovat ME v dráhové cyklistice? podle mě máme šanci na medaili, v minulosti už jsme jich někoik získali :)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.