• robsol

    V souvislosti se současným MS ve Švýcarsku mě napadlo při prohlížení techniky vrcholových závodníků zda ty rámy v národních barvách a kola jim upravuje přímo továrna a jsou to „funglovky“ nebo na každou podobnou akci znovu rámy a komponenty znovu a znovu stříkají.

    Na přiložených fotkách např. stroje Nina a Aniky.

    V každém případě je to sice hezké, ale rozborka a zborka pro mechaniky docela záhul :-).

    0 0
    • milan.v  

      13. místo ve štafetách, ať se na mě nikdo nezlobí, ale slušně řečeno, to je průšvih…

      1. Švýcarsko (Colombo, Balmer, Frei, Neff, Schurter) 1:00:00 hod.
      2. Německo (Kaiser, Brandau, Braidl, Eibl, Fumic) 1:00:13
      3. Dánsko (Carstensen, Andersen, Langvad, Degn, Andreassen) 1:00:34
      4. Itálie (Kerschbaumer, Fontana, Lechner, Tovo, Zanoti) 1:01:02
      5. Francie (Dubau, Azzaro, Lecomte, Ferrand Prevot, Marotte) 1:01:25

      13. Česko (Průdek, Kulhavý, Sásková, Škarnitzlová, Jirouš) 1:03:43

      0 0
    • biker jura  

      samožřejmě jsou to nový komponenty všechny. závoďáci mají kolem 5ti kol na sezonu a takoví jako Nino, možná i víc ;).

      0 0
    • snas89  

      Dost často pak ty rámy putujou na charitu, nebo nějaký speciální promo akce.

      0 0
    • tomxxx  

      Neplati, ze meli na kazdy zavod nove kolo, ale na MS, ME, akce jako treba cape epic kolo nove mivaj. Rozhodne kdyz maj jine barvy, tak je to nove, jestli to lakuje primo vyrobce nebo subdodavka je asi dost individualni. Rozborku delaj vzdy, to kolo dostanou rozlozeny asi aby si byli jisty, ze je sestaveny v topu a nedela to jouda v tovarne, stejne tak zaplety nejsou zaplejtany strojem nebo nejakym joudou, jako ty co si koupis normalne.

      0 0
    • snas89  

      Trať místama docela pěkná:)

      https://mtbs.cz/…tvi-sveta-xc#…

      Chvilkama to je dost těsně okolo stromů, tak snad se nezrakvěj.

      0 0
    • milan.v  

      TEREZA SÁSKOVÁ VICEMISTRYNÍ SVĚTA

      https://mtbs.cz/…kovka-zavody

      0 0
    • XarlieN  

      Netušíte někdo, jestli záznam juniorů je někde ke shlédnutí?

      0 0
    • milan.v  

      No, junioři už jsou trochu jiné kafe… :o/

      Junioři:

      1. Alexandre Balmer (Švýc.) 1:13:45, 2. Leon Reinhard Kaiser (Něm) +0:02, 3. Mathis Azzaro (Fra) +1:13, … 48. Samuel Jirouš +9:17 65. František Honsa –1 kolo 67. Tomáš Dudek –1 kolo.

      0 0
      • Johny.Merida  

        Dudek ko řetez…kluci z Vimperka defekty.

        0 0
        • snas89  

          Hele..ve výsledku mi to už za ty roky hlášek od Jardy přijde jedno.

          Prostě dojeli celkem vzadu.

          0 0
          • Johny.Merida  

            To máš pravdu… výsledek je výsledek,ale jak ty kluky znám z ČP a z teamu,tak by byli výš. A běžet půl kola do depa bez řetězu? …to je dnes v podstatě na zabalení závodu…110 juniorů na startu už je docela masakr.

            0 0
            • snas89  

              O tom žádná, už ti junioři jsou na kole dál, než já kdy budu:) Jak fyzicky, tak hlavou na techniku.

              Ale kvalita výkonu je kvalita přípravy. A když oni nemají dost znalostí k tomu, aby si zvolili pořádnou techniku, tak lidi okolo nich (vždyť je to repre tvl) by to vědět měli.

              Kulhec taky pár let zpět řešil spadlej řetěz – několikrát. Tak mu došlo, že asi bude muset vozit vodítko.

              Na silnější gumy ještě nepřišel, Nino ale jo. Co jsem někde četl, tak např. na významný závody bere raději těžší, ale silěnjší pláště. Neviděl jsem někde za poslední cca 2 roky, že by si Nino stěžoval na defekty.

              Další věc je teleskop. Ano, je těžší, ale tipl bych, že přidaná váha zpomalí tak 2–3 vteřin na kolo. V technice ale ušetří tak 5–10 podle zručnosti. Nechápu, proč to nevozí drtivá většina startovního pole.

              Ve finále je to v závodech buď o tom, že jsi ve předu nebo vzadu.

              „Výmluvy“ na řetěz nebo defekt neberu – zvlášť když je to opakovaný.

              0 0
              • Johny.Merida  

                Nebudu se pouštět do hlubších analýz…techniku jezdí např. stejnou jako Terka Sásků…Sam má defacto to samé…a na ČP se defekty nekonaji…holt roztržený řetěz,to se prostě občas stane a když ti někdo najede zezadu do hazky, tak s tim nic neuděláš,pak šlápneš a je pruser…je mi kluku lito…no nic, držme pěsti dalším repre slečnám a klukům třiadvacítkářům dnes.

                0 0
              • Pavel  

                Šutr měl na posledním (?) SP tuším defekty dokonce dva (přední a pak i zadní).

                0 0
                • mrofmoha  

                  no a jestli nebude mit defekt i zitra, tak podle toho jak jsem ho videl jet ve stafete, to bude asi zase boj ostatnich o druhe misto..

                  ..defekt mu samozrejme nepreju.. snad ho Jara potrapi..

                  0 0
                • Tina  

                  To si si ho asi zmýlil z Jolandou. Nino na poslednom sveťáku nedefektil. Problém mal na predposlednom sveťáku, ale stále to stačilo na 4. miesto.

                  0 0
                  • Pavel  

                    Tak na předposledním. Však jsem tam taky dal ten otazník.

                    0 0
              • motacek  

                Podobná debata jako u teleskopu by se dala vést i o HT vs Full. V Elite žen jich jezdí spousta na HT … nechápu

                0 0
              • tomxxx  

                Voditko nejspis jarda vozit nemohl kvuli sramu, kterej preci nepada. Plaste ale nechapu. Jezdci top 10 si podle me muzou rict co za plaste od danyho vyrobce chtej a na bok jim natisknou co potrebuje sponzor prodavat…

                Podle me se papirovy plaste fakt nevyplatej a ze by to resila kvalita jezdzce, kdyz vidim kolik defektu je na SP… Nekdy se ten defekt proste neovlivni.

                0 0
                • jonti  

                  Ja vubec nechapu, proc na XC i v blate tolik profiku vozi Fasttrak. S tim jsem mel problem i za sucha v tezsim terenu na prednim kole. Navic Kulhavy vozi jen 2,1 verzi.

                  0 0
                  • Johny.Merida  

                    Ja např. nechápu proč lidi vozí Schwalbe.....jezdim Fasttrak 2,3 a nemám problém.....kluk vozí vepředu Ground control a pulka lidi v ČP asi ví proč :-)

                    0 0
                • Tina  

                  Scott team a teda aj Nino vozia špeciálne plášte od Maxxis. Väčšinou Aspen 2,25" alebo teraz nový Rekon Race 2,25". Vraj 170TPI. Plášť, ktorý sa nepredáva a vyrába sa iba pre sponzorovaných závodníkov.

                  0 0
    • milan.v  

      Program (pozdě, ale přece ;o)):

      Sředa 5.9.

      16:15 – slavnostní zahájení MS

      17:30 – štafety XCO – živě ČT Sport

      Čtvrtek 6.9.

      14:00 – juniorky XCO

      16:30 – junioři XCO

      Pátek 7.9.

      10:15 – seeding junioři DHI

      11:30 – seeding Elite DHI

      14:30 – ženy U23 XCO – živě ČT Sport

      16:30 – muži U23 XCO – živě ČT Sport

      Sobota 8.9.

      12:30 – ženy Elite XCO – živě ČT Sport

      15:30 – muži Elite XCO – živě ČT 2!!!

      Neděle 9.9.

      9:30 – juniorky DHI

      10:15 – junioři DHI

      13:00 – ženy Elite DHI

      14:30 – muži Elite DHI

      0 0
    • mrofmoha  

      pojede Jarda 40T ?

      0 0
      • Kire  

        Mne spíše zajímá, zda dojede a případně na kolikátém místě. Na machrování s převodníkem nemá fazónu.

        0 0
        • mrofmoha  

          jojo, ja jen, ze jsem cetl, ze mu v cabtechu delaji specialni voditko na 40T na Lenzerheide.. z fotek se mi zda, ze ma 38T oval..

          a to, ze ma letos vysledky nic moc.. to ano.. ale zas je pravdou, ze poslednich par let se dokazal velmi dobre pripravit na MS a nebo OH… a Lenzerheide mu sedi asi nejvic ze vsech okruhu..

          Jinak si myslim, ze dojede bud do petky, nebo vubec..

          0 0
          • ufoncz  

            Bookmakeři Jardovi věří míň než Cimbálovi. Zdroj: Fortuna

            0 0
            • snas89  

              Myslim ze cimbal je ted v nej forme z elitni trojice. Ale na ms spis verim jardovi.

              Teda jestli ho to neprestane ve druhym kole bavit.

              0 0
              • Namtos  

                Sakra co máte všichni proti Jardovi? Přinejmenším si zaslouží drobet respektu za to co pro českou MTB udělal a já jako správnej fanoušek věřím jak jemu , tak i Ondřejovi. Přeci nesednu k televizi (nebo záznamu uvidím jak to vyjde) už s tím, že Jarda na to prostě nemá – minulý rok ukázal, že se na vrcholné akce umí připravit..

                0 0
                • biker jura  

                  .

                  je potřeba si zvyknout, že když není top ve všech závodech, tak ho všichni kritizují a co dokázal je zapomenuto.. bohužel, V ČR je to tak. :( lidem co tomu trochu opravdu rozumí, je z toho kolikrát až smutno, jak hobíci od televize ví všechno nejlíp …

                  0 0
                  • snas89  

                    Nesmysl.

                    1. neházej všechny fanoušky do jednoho pytle (všichni)
                    2. v mým okolí (včetně mě) fandíme klukům (a holkám) i když mají slabší sezónu, nebo nejsou na špičce
                    3. to, že si myslím, že to teď Jardu prostě vůbec nebaví a není mi zrovna vždycky sympatickej jeho projev (např. nedojíždí závody) neznamená, že vůči němu necítím obdiv za to, co pro český jméno mtb ve světě udělal
                    4. celkově zrovna Cimbál, Kulhec, Škarna a Kristián mají u mě velkej respekt za to co dokázali (českýmu prostředí a Zapletalovi navzdory)
                    0 0
                    • Radek Broz  
                      • není mi sympatickej
                      • nefandil jsem mu nikdy (ani, když mu to šlo, jako spousta zdejších)
                      • vždycky jsem fandil Schurterovi, z Čechů Škarnovi (ale ten nám třeba občas měří ilegaly, takže to je trochu něco jinýho;))
                      0 0
                    • milan.v  

                      +1000

                      0 0
                    • Breakpain  

                      Jen vsuvka, pokud vi, ze se neumisti dobre, jaky smysl ma dojizdet zavod

                      0 0
                      • snas89  

                        Napr. Pro fanousky?

                        Viz nino letos na prazskYch schodech (ano je to spis exhibice nez zavod, ale i tak).

                        Navic je tam nejaky mindset: bud s tim seknu hned jak to nejde nebo se umim v hlave popasovat i s tim ze jsem vzadu a vezmu si z toho neco pozitivniho do priste.

                        0 0
                      • Tina  

                        to snáď ani nemôžeš myslieť vážne :)

                        0 0
                      • Radek Broz  

                        Aby nevypadal jako *****.

                        0 0
                      • ufoncz  

                        Myslím, že už si přečetl, jak lidi hodnotí, že s tím sekne po pár minutách a (aspoň ne viditelně) nebojuje. Tak chtěl ukázat, možná i sobě, že se ještě rvát umí. Nevím jak u koho, ale u mě tím získal kladný body.

                        0 0
                      • tomxxx  

                        By uplne vypad ze zavodniho tempa. Ja naopak nepochopil proc jede pres ocean, aby to za 2 minuty zabalil. Sral me vzdycky, ze je takovej zabalovac, kdyz neni vepredu – viz ty prervany retezy minuly roky a defekty.

                        0 0
                  • ufoncz  

                    Zrovna v tomto vlákně diskuze žádnej hate vůči Jardovi není.

                    0 0
                • snas89  

                  Myslim ze cimbal je ted v nej forme z elitni trojice. Ale na ms spis verim jardovi.

                  Teda jestli ho to neprestane ve druhym kole bavit.

                  Můžeš mi říct, z čeho tady na těch třech větách vnímáš nerespekt vůči Jardovi?

                  0 0
          • Kire  

            Budu mu fandit. Potřebuje dobrý výsledek jako sůl. A Cimbál by mohl taky vystrčit růžky.

            0 0
        • milan.v  

          Přesně, aby nenasadil 34ku… :-D

          0 0
    • milan.v  
      1. Kate Courtney (USA) 1:34:55 hod.
      2. Annika Langvad (DEN) +0:57
      3. Emily Batty (CAN) +1:58
      4. Jolanda Neff (SUI) +2:13
      5. Maja Wloszczowska (POL) +3:15
      6. Haley Smith (USA) +3:39
      7. Anne Tauber (NED) +4:08
      8. Elisabeth Brandau (GER) +4:20
      9. Gunn Rita Dahle Flesja (NOR) +4:29
      10. Irina Kalentieva (RUS) +4:47

      18. Jitka Škarnitzlová +7:07

      27. Karla Štěpánová +12:14

      45. Hana Ježková –1 kolo

      Pěkný výsledek od Jitky…

      0 0
    • Johny.Merida  

      Tak hotovo.....16­.....20…44

      0 0
      • milan.v  

        Ve spurtu nakonec 44., snad všichni naši prohráli o jedno místo ve spurtu…

        0 0
    • snas89  

      Za me peknej zavod.

      Cimbal a skarna super. Jarda aspon dojel.

      0 0
    • Tina  

      It wasn’t good last few months.

      But there are more important things in life… HEALTH ✊

      S FB Jardy K.

      0 0
      • Pijer  

        Pěkné gesto, i naše děti na ní myslí, snad bude brzy v pořádku......

        0 0
        • Cryzyy  

          Kolik dětí skákalo ten pozinkovaný rošt ? V patek pri tréninku mi přišlo, že jich to dává docela dost, některé i celkem hezky, o to vic jsem pak byl překvapen kolik závodníků z hlavní kategorie to objizdelo.

          0 0
          • Pijer  

            Nevím, kolik jich to skákalo, ale asi by ho skákalo víc lidí, když by to byl nějaký přínos. Bylo to postavené tak, že pod skokem se muselo skoro zastavit a rozjíždět do kopce, takže ta objížďka byla stejně rychlá a bez rizika.

            0 0
            • Cryzyy  

              tento názor nesdílím, podle mého byl ten skok rychlejší minimálně o jedno misto ve vláčku, pokud se kokan nebal tak o dvě.. ale o nic nejde, byl jsem jenom zvedavej

              0 0
              • Pijer  

                Možná u starších nebo u kluků, ale holky si to několikrát zkoušely ve vláčku a v různé kombinaci a pokaždé, jak tam nahoře najely, tak byly v tom kopci nahoru.

                0 0
              • Tina  

                Keď niečo dávaš v tréningu neznamená to, že to dáš aj v závodnom tempe a „červených číslach“. Je to veľký rozdiel.

                0 0
                • Cryzyy  

                  neřeším „niečo“, ale konkrétní „skok“, ale každopádně máš pravdu, zajisté jsi tam byla, viděla a sama jela… se závody nemám žádné zkušenosti, vůbec jsem tam nebyl a nejel to ani jednou

                  0 0
                  • pepek  

                    :-) dobře

                    0 0
                  • Tina  

                    Ak si tam osobne bol mal si sa priamo spýtať tých závodníkov v hlavnej kategórii,

                    Tú druhú polovicu tvojho komentáru si si už ješitne domyslel, pretože ja vo svojom príspevku nič také nevidím, veliký závoďáku :)

                    0 0
                    • Cryzyy  

                      Nebyl jsem tam v sobotu, kdy se jel zavod děti a na to jsem se tady ptal, když jsem viděl fotku děti, abych si udělal predstavu o tom jak to probíhalo při jejich závodě.

                      Závodníků z pátečního závodu bylo zbytečné se na něco ptát, když jsem se na ně díval a sam si to pri závodě hodinu před tim vyzkoušel.

                      Druhá část byla jenom o tom, že nejsi sama, kdo si pár závodu vyzkoušel, obecná zkusenost na tuto konkrétní situaci byla mimo, právě proto, že Ty jsi tam nebyla (nejela). Hlavně, že jsi chtěla dobře poradit, to je myslím hodně pozitivní a je moc fajn, že reagujes.

                      0 0
      • team_daddy  

        Celkem Jaroušovi fandím. Tu výsledkovou krizi od jara má velikou a musí to bejt děsně na hlavu. Pokud to dokáže a vykřeše se z toho, tak bude uber borec. Pokud ne, tak bude jen „normální borec“. Myslím, že tohle by spousta lidí nedala.

        0 0
        • snas89  

          Soucasny zavody mi prijdou spis na vybusnost nez vytrvalost. Ale pral bych mu to.

          0 0
          • Tina  

            Je to skôr séria intervalov na max a do toho brutálna technika. To celé jeden a pol hodiny.

            0 0
      • zbartos  

        Jarda v níže uvedeném článku popisuje, jak je na tom nevalně zdravotně (a asi i psychicky):

        https://www.sport.cz/…sl-drit.html#…

        Jen je divné, že to nepíše i na svůj FB a asi to neví trenér, když ho tak chválil po štafetě…

        0 0
        • volyn  

          je mu 33, vecne tu nebude, ani Schurter. Tak to chodi. myslim,ze uz svetak moc dlouho jezdit nebude, se propadne bude startovat nekde z 3. rady, to uz ho bavit nebude. Snad ho v dalsich letech uvidime na KPZ a nejakych lokalnich zavodech

          0 0
          • zbartos  

            Spíš bude pěkně zatápět Kristiánovi a spol. na prestižních maratonech v cizině, pokud má ještě chuť závodit…

            0 0
            • robsol  

              ono by to dávalo asi větší smysl než se trápit na těch dnešních super rychlých XCO

              0 0
          • Kubiczech  

            Schurter tady může být ještě dlouho, protože se o sebe v porovnání s Kulhavým opravdu pečlivě stará. Ať už v tréninku, během regenerace, nebo kdykoliv jindy. Vlastně si neumím představit, že by Nino vyšel s podobnými odpověďmi…

            0 0
          • Singlespeed  

            Co nevidět ho vylejou ho ze Spešlu, opustí ho osobní sponzoři a najednou miliony nebudou. Rekl bych, že jezdit za kolo a dres se mu chtít určitě nebude.

            0 0
            • mrofmoha  

              Letos mu konci smlouva.. Jestli bude chtít Specialized racing vyhrát Cape Epic příští rok tak to s ním podepíšou.. Jinak ale asi ne.. Moc bych mu přál, aby mu to vyšlo dle jeho představ.. Dle mého názoru, pokud by se specializoval na maratony, tak bude hodně často vyhrávat.. Jenomže to není olympijská disciplina, tak to není tak prestižní jako XCO..

              0 0
              • Bafoon  

                souhlas…

                0 0
              • jonti  

                Prave ze ani ty alpske maratony, kde se jezdi velka prevyseni, mu tolik asi sedet nebudou, kdyz tam jsou lide, co maji o 10–15 kg min.

                0 0
              • Karaya  

                Já bych řekl, že když měl možnost jít na silnici a místo toho zvolil vrabce v hrsti, tak to těžce prokaučoval. Teď už nemá ani toho vrabce a těžko říct kde a jak bude pokračovat. Dost pochybuju, že by ho KPŽ uspokojilo.

                0 0
            • doubleingram  

              Už bude mít slušně nahrabáno. Ale taky čekám, kdy ho kopnou do zadku.

              0 0
      • brundibar  

        o co jde? Tohle mi nejak uteklo…

        0 0
    • Sistematicx  

      Gwin zase bez placky

      0 0
    • volyn  

      ti sjezdari jsou dobre bestie, me se dela blbe jen na to koukam v telce

      0 0
      • milan.v  

        Poprvé jsem po dlouhé době koukal na sjezd dnes večer, to už je brutální…

        Kde jsou ty časy, kdy se jeden den jelo nahoru cross-country, aby se druhý den zase jelo to samé dolů z kopce…

        Ti lepší technici si pak střihli oba dny a leckdy se jim podařilo dosáhnout výsledku po oba dny… :-o

        0 0
    • obda  

      Rachel ma pate zlato s naskokem skoro 10 vterin. Ta holka je neuveritelna.

      0 0
      • novas752  

        Meli by ji udelat vlastni kategorii. :)

        Ostatni holky z toho musi byt pekne deprimovany.

        0 0
        • Sistematicx  

          No Hannah se v po jejim dojeti tvarila jako po vyplachu. Kdyz ji nadeli 10s.

          Srovnani casu Rachel s men kategorii kam by ji to poslalo v muzich?

          0 0
          • Smazaný účet  

            prý 70. flek, zas tak horký to není

            0 0
          • novas752  

            V muzich by byla asi 70 z 76, ona to mela za 3:15, Bruni za 2:55.

            V muzich do 23 by byla asi 20 z 57.

            0 0
            • obda  

              Tak to je furt dost slušný.

              0 0
              • ufoncz  

                Aniž bych ji chtěl urážet, tak se taky trochu hejbe a je stavěná jako mladej kluk. Teda míň než v XCO Annika Langvad, tam je to při bitvách s Jolandou nebo i Emily dost markantní. Ale to je v ženským sportu obecně problematický.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tak proti Annice Langvad je to dost velkej rozdíl, Rachel je eště docela pěkná baba.

                  To když se jelo XCO a Kate předjela Anniku, tak jsem se zaradoval, že vyhraje ženská… ;-)

                  0 0
        • Goob  

          Přesně tohle jsem jí psal do gratulace na FB :D. Jako svého času Vouilloz… jezdec mimo kategorii.

          0 0
    • Morchella  

      Kouknul jsem se ze záznamu na sjezd mužů a nejde mi z hlavy to, jak se může stát, že někomu upadne klika v tréninku a pak ještě jednou při závodě.

      0 0
      • Pavel  

        Neměl halt kliku..

        0 0
        • Morchella  

          Kliku měl ten Švýcar, když dopadl v cílovém skoku až na kliky potom, co mu tam ten bez kliky překážel :-)

          0 0
    • va-bo  

      Je někde jak byl ten DH dlouhej? Možná to řikali při přenosu, ale uteklo mi to.

      0 0
      • va-bo  

        Bylo to 2,2 km .

        0 0
        • -b-n-x-  

          Jo a prumerna rychlost byla tusim nejak 45km/h.

          No, osobne mi to prijde dosti silene. Aspon teda podle toho, ze kdyz jedu pres 40km/h po lesni ceste, tak uz mam celkem pocit nezodpovednosti :-)

          0 0
          • Pavel  

            45 km/h po hezké šotolinové cestě je ještě celkem v pohodě, ale přeci jenom člověk radši zvýší soustředění.

            To, co tam předváděli, byly pokusy o sebevraždu v přímém přenosu… :-D

            0 0
            • -b-n-x-  

              No a vidis. Same neuspesne pokusy co? :D

              0 0
              • Pavel  

                A tak pár náznaků tam bylo, ale jak aspoň nestrika krev, tak nuda. :-)

                0 0
          • novas752  

            Bych řekl že DH a závodní cyklistika celkově neni zrovna zodpovědnej sport. :) Risk je zisk.

            Hlavně 45km/h na celý trati včetně míst kde se jelo krokem, to to tam dole museli pálit přes 70. :)

            Takovou rychlost mentálně moc nedávám ani na silnici.

            0 0
            • -b-n-x-  

              No prave. Ja jeste pochopim, ze na nejakych usecich to pali treba 80. Ale tohle je prumer. Predpokladam, ze vetsinou se jezdec mota v nejakych pomalych technickych pasazich, kde ma tak 15–20. Aby to pak zvysil na 45, tak to musi jet nejak hrozne silene :-)

              0 0
              • JakeF  

                Lenzerheide je hodně rychlá a hodně prudká trať… První trať, kde jsem na enduru musel zastavovat, aby vychladly brzdy. Nahoře ten rockgarden je hnusnej, ale má jenom tak 50 metrů. Kořenovky jsou hodně rychlý a relativně nezáludný, i ten drop z pařezu není žádná extra vražda, jen má dopad do offcamberu. Vyloženě pomalá technická pasáž tam není žádná. Ale 45 průměr je samozřejmě totální šílenost i tak :)).

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.