Mistrovství světa 2016 - Nové Město na Moravě

29 nepřečtených
  • Smazaný účet

    http://www.mtb2016nmnm.cz/

    Tak co, už máte koupený lístky? :-)

    Já si tuto akci nenechám ujít, ale bohužel pojedu sám. Pokud se tu jako skupina fóra domluvíme, můžeme klidně vyrazit spolu :-)

    0 0
    • Doktorzet  

      Jojo už lístek mám :-) Mám výhodu, že to mám do NM asi 20 km, takže na kole ideál :-) Moc se těším ;-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tak to ja musim nejprve do Tisnova vlakem a pak do NM. Celkem 190km :D

        0 0
      • jonti  

        být tam na závodech s kolem je nesmysl, bude tam hodně lidí a blbě se budeš přesouvat lesem. už jsem tam byl s kolem i bez kola a bez kola je to o dost lepší.

        0 0
        • Tina  

          Však on ho tam niekto kola rád zbaví :) Som zvedavá ako dopadne tento rok.

          0 0
        • orm  

          Byl jsem tam v roce 2013 na svetaku a byla tam perfektni uschova kol, hlidana a oplocena pod jednou z tribun. Takze civilni boty do batohu a kolo dat do uschovy.

          0 0
          • Doktorzet  

            Přesně tam, je tam uschvna kol, hlídaná, do který nikoho nepustěj.Pojedu tam na horšim kole, takže se neni čeho bát. No s kolem po lese by to tam byl masakr,hrozně lidi by mě mělo rado :-D :-D

            0 0
            • -b-n-x-  

              Ale zase bys s tim kolem mohl predstirat ze jsi zavodnik :-)

              0 0
    • DeathNick  

      kdyby nekdo chtel listek, mam na prodej, bohuzel se nemuzu zucastnit …

      0 0
      • MichalHofi  

        Na který dny a za kolik? :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        jo, na který den a za kolik :-)

        0 0
        • DeathNick  

          na NEDĚLE 3.července, 500 ,–-

          0 0
          • vapefo  

            To je „dobrá cena“.

            Má někdo typ, kde sehnat lístky levněj na NE? Potřebuju 4 ks, jedu s rodinou.

            0 0
            • h4nz3k  

              To je normální cena, za kterou se lístky prodávájí.

              Nevím proč to letos stojí tolik, meziročně dvojnásobně zdražit mi přijde docela dost..

              0 0
              • MichaelSimek  

                hrajou na to ze je to MS a taky naklady na MS budou asi vetsi

                0 0
    • Arty22  

      btw jak je to s dostupností ? jak dlouho byli minulý rok místa na hl závod k dispozici ?

      0 0
    • karliner  

      Já s tebou nepojedu. To jen abys se mnou třeba nepočítal a pak nebyl zklamanej.

      0 0
    • Luděk28  

      Ahoj mám volný lístek na celé MS 2016 tj. od 29.6. do 3.7. 2016, ale z pracovních důvodů se nemohu zúčastnit. Nabízím zájemcům za 900,– (na všechny dny).

      0 0
      • karliner  

        Lístek zdarma by měl být nabízen zase jen zdarma, ne?

        0 0
    • okam_z_brna  

      Nevíte někdo, jak je to s programem ve čtvrtek 30.6.? Během dopoledne jsou vyhrazeny tréninky pro jednotlivé kategorie a od cca 13 do 18 je tam volno. Znamená to, že v této době mohou jezdci jezdit po trati nebo to znamená, že na trati nikdo být nesmí?

      0 0
      • karliner  

        Selský rozum mi říká, že když pořadatelé několik týdnů (měsíců) budou chystat trať pro MS, tak že si ji dva dny před startem nenechájí rozjebat od stovek hobíků.

        0 0
        • okam_z_brna  

          Jsem to asi špatně formuloval. Jde mi o to, jestli v době volna tam mohou jezdit profíci všech kategorií (U23, muži, ženy) nebo tam prostě nikdo jezdit nebude, protože na trať se mohou vydat jen v oficiálním treninku

          0 0
          • okam_z_brna  

            odpověď pořadatele: „mimo oficiální tréninky nejsme schopni garantovat, že na tratích bude někdo trénovat, nicméně se to dá očekávat.“

            0 0
    • snas89  

      tvl, vždyt na to samý jsem se už ptal a nikdo nereagoval:)))

      taky se chystám.

      jedete někdo veřejný závod v pátek?

      0 0
      • Doktorzet  

        možná, jen nevím jestli 50 nebo 80 km

        0 0
      • Lada,s  

        mám v plánu 80

        0 0
        • snas89  

          já už se na ni zapsal.

          Jel si to už někdy?

          trať pěkná? přihlásil jsem se docela naslepo:)

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce