• Azmir

    Dobrý den měl bych dotaz ke kolu Merida Matts TFS XC 100-D plánuji si koupit nové kolo okolo 10 000 Kč a zaujalo mě tohle, ale zajímalo by mě jak to je s kvalitou jednotlivých komponentů a hlavně s rámem, kotoučovkama a vidlicí. Zajímá mě jestli to slušně brzí, jestli je vidlice kvalitni a něco vydrží a jednotlivé komponenty jak jsou na tom kvalitně. Jinak jsem muž 180 cm asi 70 kg. předem děkuji za odpovědi :)

    0 0
    • Pedro404  

      Kvalitní vidlici na kole do 20 tisíc nehledej. A brzdy taky nebudou žádný terno. Ale záleží co od toho čekáš a jak chceš jezdit.

      0 0
    • BigKarel2  

      Vidle dost nic moc, a ty brzdy přímo děs.

      0 0
    • Rulfino  

      …podle toho kolik říkáš že najezdíš, nechápu proč vubec uvažuješ o kole za 10 000,– :-o

      0 0
      • Pedro404  

        Taky si řikám, ale některý lidi jsou asi nenáročný, nebo prostě nemá prachy.

        0 0
    • rhapsody  

      Hádám že za špatného počasí moc nejezdíš, tak to bych spíše hledal v této cenové hladině něco s ráfkovými brzdami.

      Todle mi přijde za tu cenu daleko lépe osazené. Slušná vidlice, brzdy a ostatní komponenty jsou tak adekvátní ceně a rozumně rozložené.

      0 0
      • xshreck  

        To je to příšerně obarvené kolo xD Viděl jsem ho na prodejně a aj prodejce mi říkal že tj hnus xD

        0 0
        • Pedro404  

          Ámen. Minulej tejden sem ho někomu kritizoval ve vedlejšim vlákně.

          0 0
          • xshreck  

            Fakt… mě to tak bušilo do očí. Prý to udělali kvůli francii bo kvůli čemu mi to říkal … ale prostě děs hrůza. Nemám rád patlanice :-) kdyby to mělo aspoň hlavu a patu :_D

            0 0
            • ance  

              podle barev soudě spíš kvůli Itaáli, ne?

              0 0
              • xshreck  

                jo tak itálii .-))) ( je vidět jak znám vlajky… šrečku styď se xD )

                0 0
    • klemi  

      trochu se vetřu a zeptám se:)

      jaký má průměry sedlovky a přesmýkače rám Merida Matts TFS XC 900?? Nikde to nemužu najít

      0 0
      • Mate  

        Merida dělá převářžně 27,2 nebo 31,6 podle roku výroby

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.