Merida Juilet TFS500-D vs haibike hai edition SL

13 nepřečtených
  • Gambo

    Dobry den rozhoduji se mezi temito dvema koly…ktere by jste doporucili??jezdec vazi 60kg a meri 168cm..Este by me zajimala velikost ramu na tuto vysku u toho Haibike..diky za odpovedi…

    0 0
    • Sobi  

      Tak pro změnu zase já :-) tohle kolo má máti :-) a nějak mi to kolo nesedí, je to taková herka líná pro maminy, takový styl jízdy „paní radová“ na nedělním výletě. Pokud je to pro holku tak bych zůstal u TFS-trail :-)

      0 0
      • Lenka.05  

        Tu meridu doporučuju pořádně vyzkoušet…mě třeba vůbec nesedla, geometrie taková…no hodně divná. Aspoň na můj vkus :)

        0 0
        • Sobi  

          Souhlas Juliet je fakt líná pro maminy :-) to jsi myslela ne? :-D

          0 0
          • Lenka.05  

            Nee…tak jsem to nemyslela :-)) Spíš že já jsem se na Juliet nemohla poskládat v žádné nabízené velikosti, nevím jak přesně definovat, prostě jsem se na ní necítila dobře:) Zrovna tak mi nesedly dámské modely od Authora. Naopak na dámském Superioru se cítím dobře. Zrovna tak jsem moc spokojená s Trekem fuel ex (pozor, mám pánskou verzi vel 15.5"). Chce to zkoušet, zkoušet… :) Jo na Treku se mi znelíbilo sedlo, tak jsem ve fázi výběru nějakého pohodlnějšího křesla. Ten Bontrager je jak šutr v místech, kde se mi to vůbec nehodí :)) Pro chlapa možná OK. Kdyby ho někdo chtěl…je na něm najeto asi 200km, je jako nový.

            0 0
        • visions  

          Ale s Trekoušem jsi spokojená,ne?Já tedy ano,ale mám samozřejmě man rám:-)

          0 0
      • Gambo  

        Cago Sobi ja mel dojem ze ta Merida trail neni damska…protoze me to zmatlo najednom webu psali cituji:damska ne takze nevim vubec,ale jestli jo tak kazdopadne je to libovy kolo i geometrie se mi velmi libi,vypada svizne…

        0 0
        • Sobi  

          Jak jsem psal, Sobice jí má, dobře se jí na tom jezdí, právě že jsem onehdá narychlo vybíral kolo pro ní a skončili jsme na tomto modelu TFS-trail. Já si myslím že pro holku je dobré, jen sedlo bylo moc tvrdé, tak jsem jí dal fizika z AMka a je spokojená :-)

          Vůbec bych se TFS trail pro holku nebál :-) ba naopak :-)

          0 0
          • Gambo  

            Cago,ok,ale na par vebu sem se s tou meridou koukal ale meli tam pouze velikost ramu 15''(este se podivam dukladneji)..myslis ze na vysku 168cm je to optimalni?me se zda ze by to chtelo vetsi…mimochodem sem se dobre pobavil s tou sobici,jsem prvne netusil proc furt pises sobice az ted mi to doslo :-D sob-->draha polovicka sobice :-D…dik za rady a za pobaveni xDDD

            0 0
            • Sobi  

              :-))) řekl bych že by to fakt chtělo tu 17"

              Jo správně Sobice je samička od Soba :-))) taky jsem se pobavil :-)))

              0 0
            • kafac  

              TFS Trail je sice panskej ram, ale ma velkej sloping a geometrii je dost prihodny pro slecny.

              Koukni do meho profilu, mam tam aji kolo svoji pritulky, je to ram 17" a pritulka meri asi 174cm a sedi ji super.

              Juliet neber, blba geometrie, skaredy a tezky kolo…

              0 0
        • MlokCZ  

          No ono hlavně vůbec obecně neplatí, že ženy/dívky potřebují dámskou geometrii. Některé ano, některé naopak potřebují klidně delší rámy než spousta chlapů.

          Tedy musíš vědět, jakou geometrii potřebuje ta tvoje.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.