• Endurix

    Zdravím,

    rozhoduji se jaké ráfky na AM/EN a zajímal by mě váš názor na tyto dva. Stojí za to si připlatit za Mavic nebo je Remerx za ty peníze porovnatelněj.

    Máte s nimi někdo zkušenosti?

    Předem díky za rekce.

    0 0
    • PatrikL  

      zaujímavá možnosť je aj

      http://kolokolo.cz/…dh560-cerny/

      http://kolokolo.cz/…fr420-cerny/

      len neviem či ich tu má niekto otestované :)

      0 0
    • Pedro404  

      Tak Mavicy jsou o 100g na pár lehčí, jestli ti to za to stojí si musíš říct sám. Každopádně ty 521 s 32 dírama ještě tak před 14 dny už asi měsíc a půl nikde neměli, takže bych se vůbec nedivil, kdyby nebyly k dostání ani teď, musel sem ho objednat z Británie.

      0 0
      • Endurix  

        jo s tou dostupností na 32 děr to bude asi horší, jde mi spíš o to jestli jsou o tolik lepší abych připlácel jednou tolik za Mavic. V tuhle chvíli váhu už tak neřešim, spíš mi jde o porovnání odolnosti.

        0 0
        • Pedro404  

          A co EN321? Ty sou na půl cesty mezi těma Remerxama a 521kama jak cenou, tak vahou.

          0 0
          • Endurix  

            Na ty jsem taky koukal. Nakonec mě zajímal víc ten remerx proto že má skoro stejnou váhu jako EN321 ale cena je o cca 300kč/ks nižší.

            0 0
            • goofy  

              Jo to uz je pak na rozhodnuti kazdeho soudruha… Ja setril s tim, ze budu mit solidni vahu, za pekny peniz, a kdyz to rozsekam, tak treba koupim neco lepsiho… Nakonec mam teda docela vysokou vahu, ale za pekny peniz, no :-)))

              0 0
              • goofy  

                Jinak u mne asi byl taky ten vahovy rozdil proto, ze udavana vaha byla s jednim kaliskem, a ja mam dvojkalisek

                0 0
              • Endurix  

                To je právě ono. Jsem ochotnej ustoupit z váhy pokud ten ráfek bude minimálně stejně odolnej jako ten dražší.

                Docela by mě zajímala skutečná váha toho remerxu pokud by byla taková jako píšou tak bych je možná zkusil..

                0 0
                • Mr.Duck  

                  Nemám sice srovnání konkrétně těhle dvou, ale zato mám srovnání EX325 a Jumba. Plet sem to sám, takže to nemusí bejt uplně objektivní (moc napleteno nemám..), ale přijde mi, že to Jumbo je odolnější, minimálně proti rozcentrování, váha obou je 715g.

                  Snad to k něčemu bude :)

                  0 0
      • goofy  

        Hlavne vaha Mavicu je realna… Tak jsem se napalil, kdyz jsem kupoval Mach1 Magma, kde udavana vaha s realem nesedela o nejakych 60 gramu… Ale tak zas to tak nehrotim. Stejne nejvetsi vahu jde usetrit na plastich

        0 0
    • papla  

      Zdravim kdyz se tu probiraji rafky na AM/EN tak bych se chtel zeptat jake rafky na vahu 90kg .. zatim se rozhoduji mezi 321 521 a 325. Jake by jste doporucili. Vahu nejak moc neresim spise odolnost. diky

      0 0
    • kesu  

      Ahoj, jak dopadly Cmaxy?:(

      0 0
      • Endurix  

        Čau,

        bohužel nic moc. Zadní kolo je na kompletní přepletení a výměnu ořechu, takže si vzhledem k ceně nechám vyplést něco klasickýho. :-(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.