Mavic Crossride vs. DT Swiss X 1900 (HNOJ poradí?!)

20 nepřečtených
  • magicdan

    Zdravim (opět),

    na novém bajku mi přijdou kola DT Swiss X 1900. Na svůj „starý“ bajk jsem si v lednu tohoto roku koupil Crossridy 2011 (mám na ně prodlouženou záruku 3 let). Četl jsem tu nějaké stížnosti na ložiska těch swissů,a že maj váhové omezení 90kg?! (Važim 100kg).

    Mám si nechat svoje cridy? :))

    Díky za názory.

    Anketa: Které?

    13x
    72%
    0 0
    • roman 3D  

      za mě Cridy, mám dvoje a přes 90kg a tři roky bez problémů, pokud by jsi ses jich rozhodl zbavit za nějakej slušnej peníz tak se ozvi

      0 0
      • magicdan  

        Já jé mám od onoho ledna, a taky mi sedí pěkně :)) a jestli bych to prodával, tak nejdřív bych to zkusil jako celýho bajka :))

        • na cridy jde normálně 10sp kazeta, že? :)
        0 0
        • roman 3D  

          no vidíš, někteří zdejší 70–80kg jezdci (nazývám je kamarádsky ovce) tvrdí že se na nich nedá jezdit že sou měkký a kroutí se:-))10 kazeta jde mimo mě,stará škola 3×8 nebo 3×9, takže to jsem ještě neštudoval.-)

          0 0
          • magicdan  

            já měl do teď tak 3×8… novej bajk mi příjde 3×10 … :)

            0 0
          • RUSH  

            Kámoš jezdil Crossridy cca. 3 roky. Letos je vyměnil za Red Metal 1 XL. Zvykal si na to asi 3 vyjížďky a hlavně první dojem byl prý doslova ohromující, dokonce upouštěl pláště, protože mu to přišlo strašně tvrdý. Už si zvykl, ale zvýšení tuhosti u nových těch kol je jednoznačné.

            0 0
            • roman 3D  

              asi by se to muselo změřit, ale na fullu mám ctraily a ty mě připadají o hodně míñ tuhý než cridy a to že každou chvilku musím centrovat což se mi u cridů ještě nestalo, každopádně až seženu novej rám tak si asi něco nechám zaplést 650b od hnoje a budu mít srovnání, moje drahá polovička má rm5 a pocitově stejně tuhý jak cridy ale ty má 16,5 rám a tak to srovnání není zrovna jak by mělo být

              0 0
        • jecnak  

          Jde.

          0 0
        • Weremos  

          Taky potvrzuji že jde,viz. můj bike.

          0 0
    • Hnoj  

      Hnoj hlasoval…

      0 0
      • roman 3D  

        možná hnoj nejezdil nikdy cridy ale musím držet hubu když budu od něj asi potřebovat 650b jestli teda někde seženu rám:-)

        0 0
        • Hnoj  

          Hnoj má rád věci, které se dají opravit :-)

          0 0
          • roman 3D  

            za jedenáct kil novej ořech a jezdí hnoj dál a kupodivu drát jsem ještě prdlej neviděl, ale ty určitě jo:-)

            0 0
            • roman 3D  

              ale na ctraily sem nasranej, loni třikrát a letos už dvakrát rozcentrovaný a to se mi za celou dobu s cridama nestalo,to by mě zajímalo proč

              0 0
          • magicdan  

            magicdan má rád věci které se neopravují a jezdí furt :D

            0 0
    • Kolonožka David  

      Zdravim, koukám, že už jsi stejně zahlasoval, takže je rozhodnuto, ne? :) Ani s jedním řešením podle mě neuděláš chybu. Spíš shoď nějaký to kilo.

      0 0
      • magicdan  

        Ještě jsem se nerozhodnul :)) A kila se tak jednoduše neschazujou…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.