Mavic Crosmax SLR 2012 - praskání drátů

25 nepřečtených
  • Pilát

    Loni jsem zakoupil nová kola Mavic Crosmax SLR a vždy po ujetí cca 1000km mi praskne drát na zadním kole na straně u kazety. Máte někdo podobný problém. V pondělí budu reklamovat již potřetí.Reklamace vždy trvá poměrně dlouho a zástupce Mavicu vždy vymění pouze jeden prasklý drát a na mé požadavky není schopen přeplést celou pravou stranu která je zřejmě vadná. Kolega zakoupil stejná koláa má stejný problém.

    0 0
    • kubad  

      jen pro info, kolik vazis?

      0 0
    • vsn  

      kde jsi to koupil?

      0 0
      • Pilát  

        Cyklosport Novotný a ten od oficiálního zastoupení MAVICu.

        0 0
        • vsn  

          stačilo to že to bylo od Kastaru :) … Stárek by ti to měl překontrolovat pořádně … záhada :) … Jsou dobře napnutý dráty? – Cyklo Novotný by mohli (měli) mít Tenzometr + tabulku s hodnotami na tvoje kola.

          0 0
          • Pilát  

            Tenzometr určitě nemá a kola vždy odesílá Stárkovi. Kolega měl stejnou závadu už dvakrát. Jezdí o trochu míň. Ale ujeté kilomatry do prasknutí se plus minus vždy u prasknutí shodují.

            0 0
    • joudys  

      to jsou 26 nebo 29ky?

      jestli to v Kastaru neflákaj, jakože asi ne, tak předpokládám, že překontrolují všechny špice podle tabulkových hodnot. Buď tomu dáváte na HT pokouřit nebo může být nějaká vadná série drátů. Každopádně bych si tam zavolal, jestli je to častý a čím by to mohlo být. Třetí možnost je, že se vás chtějí zbavit manželky.

      0 0
      • Pilát  

        Díky za názor. Na manželky si dáme bacha.

        0 0
      • Pilát  

        Jsou to 26ky.

        0 0
        • joudys  

          tak bych si tam zavolal a ověřil zda při výměně špic kontrolují i zbytek, domluva je s nima ok, a zeptal se zda se s tím setkávají často, určitě ti k tomu něco řeknou.

          Příště by mohli přibalit nějakou špajchnu navíc grátis, pokud ty původní křupou. Na manželky si každopádně můžete dát pozor i tak.

          0 0
    • Boyapunk  

      Ahoj. Nemáte někdo doma dráty do těchto kol Mavic Crosmax SLR 26" černé ráfky rok výroby tak 2010. Přední o zadní by se do zálohy hodily. Zadní křížený mi praskl. Jelikož už to je 26"za zenitem,tak ho jen tak někde nemají. Děkuji za radu kde třeba zakoupit

      0 0
      • Singlespeed  

        Nějaké dráty na Cmaxy mám. Změř délku, jakou potřebuješ, mám 251, 255 a 279 mm.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.