• kralovek

    Zdar,

    tenhle zavod neni asi moc znamy v cechach … pac to neni zrovna za rohem, ale presto si dovolim zminku.

    Pokud chcete jet tak prihlasovani zacina zitra v pondeli (4/11).

    http://www.sportcommunication.info/

    Ve zkratce … je to silnicni zavod na 175km 5000m D+: Col du Glandon, Col du Galibier, Alpe d'Huez. Ucastni se ho cca 6 nebo 7 000 lidi … no jo nic pro samotare :o)

    Kdo se chce prihlasit jen na tento zavod ma na to jen par hodin (minut) po „otevreni“ nez se naplni kvota. I pak se lze prihlasit ale uz jen v ramci nejake serie (min 4 zavody) … coz muze byt pro „prezpolni“ docela otravny.

    La Marmotte je soucasti serie Grand Trophe (asi 10 zavodu). Vloni kdyz se otevrelo prihlasovani tak se slo prihlasit na vsechny zavdy GT krome Marmotte … tu (nevim proc) zaktivovali az o par dni pozdeji … tak sorry jestli to zitra porad jeste fungovat nebude.

    0 0
    • kralovek  

      Prihlasenej.

      Jak to tak vypada tak cesky si tu zase nepokecam … Ach jo :-(

      0 0
      • jecnak  

        Bohuzel je to fakt z ruky. Na to se tam vlastne jet jen projet to neni. Ale rad bych se na francouzsky kopce pristi rok zas vratil.

        0 0
        • Zbyněk  

          Musíš to dělat jako Pepa Slavíček. Ten tam jezdí pravidelně. Cestou tam si udělá ze dvě celodenní zastávky, objede si nějaký okruh, odjede závod a zpáteční cestou to samé:-).

          0 0
          • kralovek  

            jj … jet tam jen na zavod to by byla blbost :o)

            btw … v tydnu pred marmotou jsou jeste dalsi 2 … idealni na rozjezd.

            Nedele Vaujany (cca 170 kolem 3500m D+)

            Streda Prix des Rousses (40km a skoro 2000m D+)

            No a den po marmote je jeste zavod – vyslap na Alpe d'Huez jako tresnicka na dortu … to aby jsi poznal jestlis tu marmotu vcera odflak nebo ne :o))

            0 0
    • kralovek  

      Znate nekdo Roc d'Azur?

      To je celkem znamej zavod … nebo spis festival (tech zavodu je tam asi 15) MTB … myslim ze ma snad status nejvetsi akce MTB na svete.

      Kona se vzdy v pulce rijna na riviere. V dobe kdy (obvykle) u nas prsi a je zima jak v prdeli ledniho medveda tak tam je (obvykle) porad krasne … idealni misto k zakonceni sezony (pro ty co ji chteji ukoncit :o)) )

      A hlavne je to asi jediny misto kde si muze obycejny hobik zmerit sily se skoro celou svetovou elitou.

      Vloni jsme tam byli jenom 2 cesi. Ja a nakej Kulhavy :o) a dokonce jsme meli skoro stejny cas … ehm … teda … ten kulhavy na marathonu (83km) a ja na XC (56km) ;o)

      Letos pribila jeste Tereza Hurikova a jestli i nekdo z prostyho lidu to uz jsem nezjistoval. Ono projit seznam cca 18000 ucastniku to chce trpelivost :o). Hlavne se mi povedlo ulovit jardovo podpis na startovni cislo :o)

      Tak si i taky dovolim maly povzdechnuti … ze snad i tam pristi rok uslysim cestinu :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse