• cabadaj

    Markus Stöckl svištěl nedávno na horském kole po sjezdovce v Chile 210,4 km/h. To je dobrej blázen, co ? www.youtube.com/watch?…

    Anketa: Jakou největší rychlostí jste jeli Vy ?

    0x
    0%
    6x
    18%
    26x
    76%
    2x
    6%
    0 0
    • Blade  

      Ses probudil ze zimního spánku? Jednak je to už tejden starý a druhak sou tady na to už dva dredy..

      0 0
    • přišlapávač  

      po tísícé deváte a opět :-/

      0 0
    • Pavlos  

      Když jste tu noví …tak jistě chcete poradit. Zkuste ale nejdříve použít vyhledávání. Nadšení z fóra je pochopitelné, ale jistě není třeba zakládat thready „Hurá jsem tu“. Týden třeba jen čtěte a zkoumejte, než budete přidávat příspěvky.

      0 0
    • Běžec  

      70 – 100 km/h je docela širokej rozptyl, do kterýho se imho vejde většina. Ale v terénu přes 50, to už je pro mě skoro na přeprání plínek :-) no a přes 60 snad nikdy…

      0 0
      • Blade  

        Ono taky záleží čemu říkáš terén.. Něco jinýho sou kořeny v lese, něco jinýho polňačka.

        0 0
        • pepek  

          Tak, tak…mám polňačku za 68 …to je dobré, ne? (na důchodca :-)

          0 0
          • destr  

            Tak to já sem svištěl z čebína od rozhledny 61…a u té závory sem skoro lehl :-D

            0 0
            • pepek  

              No tam by to byly hrubé „škrábance“ (a není tam vidět za roh)

              0 0
              • Blade  

                Tama sem dolů nikdy nejel, vždycky jen nahoru. Dolů sem jel druhou stranou. Ale je fakt, že si nedovedu moc představit hnát tam šedesátkou :) Jinak jo, na polňačce není problém přes 70.. znám jich pár takovejch. Jinak na asfaltu mám těch 90 ;-)

                0 0
                • EasyShare  

                  Je pardon, já se v anketě překlepnul, bylo to do 100km na horském kole (kolem 80km/h)…na horách to jde rozpálit, ale většinou se musí kvůli zatáčkám brzy brzdit..

                  0 0
        • Běžec  

          Noo, jak to definovat…spíš to první, prostě lesní cesta, kterou musí člověk stíhat sledovat kam vede, což když to jede poprvý a v rychlosti netrefí ideální stopu může být poněkud adrenalinové, kde se té rychlosti nedosahuje usilovným šlapáním jako spíš nebržděním, ale žádný bonbónky, prostě něco, co sjede kdokoli v pohodě. Jinak ze Tří javorů na Luleč ještě než tam dali ten novej asfalt jsem taky valil 68…

          0 0
    • Blackbiker  

      Synci:-), o rychlosti to není, spíš se mi líbí víc co kdo dokáže sjet, jakým terénem a pod. Ten dravec co to dal v obyč. botách je „dobrej magor“, takových různých je víc. Např. Joshua Bender(ad youtube). Taky magor:-) A pak jsme my, normální lidi:-) BB.

      0 0
      • Blackbiker  

        Spíš si položme odpověď jinak. Přežil jsem 79km/h(na asfaltu)- tak bych to řekl já:-)

        0 0
    • hribik A1  

      ad otazka Jakou největší rychlostí jste jeli Vy ?

      sak aj nad 100, ale to auto :-D som nesoferoval :-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.