mam 2 mista v aute na VeloCamp2012

14 nepřečtených
  • sorak

    Zdar,

    jedem s přítelkyní na VeloCamp, aktuálně mám 2 volné místa v autě, kdyby někdo chtěl vzít, tak se ozvěte.

    Jedu po dálnici Ostrava – Olomouc – Brno – Praha, držáky na kolo mám 3, jeden by se musel půjčit. Odjezd je zatím v plánu kolem 16h z Ostravy.

    0 0
    • sorak  

      nikdo nic?

      0 0
    • Hynas  

      Bych aji jel, když mi zaplatíte dopravné i účastné. :o)

      A spát budu taky s váma? :o)))

      0 0
      • sorak  

        prodej nějakého bajka a můžeš si financovat i sám.. ;)

        0 0
    • blatofilka  

      Nabizim spolujizdu na VeloTestFest do Olsan. 28.4., odjezd rano z Ostravy. Taky jedu na tento velikonocni vikend do Rychleb, a nabizim cca dve mista, abychom se vlezli aj s koly. Odjezd v sobotu rano nebo patek vecer, prijezd v nedeli ci lepe v pondeli. Market

      0 0
      • Hynas  

        Do Olšan bych jel…dá se ještě registrovat?

        Na Rychlebky taky, ale jsem šťastně zadaný a tak bych měl povolené jen sobotu od rána do večera…

        0 0
        • blatofilka  

          S tou registraci nevim, me uhaneji at to honem zaplatim, jinac me vyradi. Tak se budu snazit. V sobotu bys v Rychlebach „schytal“ jen brigadu tak nevim, jestli se ti do toho chce. Ale jiste to bude vesela akce… :)

          0 0
          • Hynas  

            Hmmm, tak Olšany tedy nic. :o(

            Rychlebky odmítnu rovněž, jelikož jsem v podstatě příživnický zpohodlnělý tip, který ručičkama dělat nebude (nicméně loni jsem podél trati posbíral aspoň pár obalů od tatranek a tři plechovky od piba, tak snad si to spravím aspoň tímhle). :o)

            0 0
        • jIrI___  

          Olšany byly plné už minulý týden.

          0 0
      • blisterexist  

        do rychleb bych jel, ale nebude tam ještě sníh?

        0 0
        • blatofilka  

          Neni a nebude, pokud nejaky nepripadne. je to oficialni zahajeni sezony, tak pavel h. snad vi, co dela… :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.