• Marcinka

    Jenom taková malichernost. Z čistě designového hlediska: Líbí se Vám víc nová páka Louise nebo ta starší? U nových je nádržka více ponořena do těla páky u starších je prostorově výraznější (není tak zaoblená, „ostřeji řezané rysy“).

    Anketa: Jaké páky Louise víc "lahodí oku" bajkra?

    1x
    9%
    0 0
    • Marcinka  

      Ještě starší Louisy FR…

      0 0
    • Marcinka  

      :-)

      0 0
    • Marcinka  

      0 0
    • vratan  

      mne sa tiez paci viac stara packa. jej problem vsak bolo ze je celkom „vakelata“. nova je uz z tohoto hladiska lepsie spracovana. u mna rozhoduje hlavne vacsia brzdna plocha dosticiek novych louis. inak celkovo nove louisy vyzeraju dost lacno. napriklad velmi skaredo opracovane prasa. komplet cierne by asi vyzerali lepsie – mozno sa dockame buduci rok…

      0 0
    • ground:zero  

      Mám Louise FR „starší“ vzhled je na nic, ale ergonomie, síla i dávkování je naprosto v pohodě. Brzdí o stošest a … a vo tom…to je

      0 0
    • Hurka  

      Umíte někdo srovnat Louise a Martu resp Martu SL? Divné mi je, že samotná Magura doporučuje Martu na XC, ale např. Spešl jí dává na svá Endura. Budu osazovat právě nové Enduro a přemýšlím, jestli Louise (mám FR 2006 a je OK a je levnější) nebo Martu SL (je sice dražší ale nádherně červená a s novým Ventidiscem a červenými DT240 a ráfky 5.1 by byla super:-))

      0 0
      • Hurka  

        Obrázeček…

        0 0
        • Marcinka  

          No nádhera. Mně se líbí velmi moc uchycení páky…no nej brzdičky.

          0 0
      • kesu  

        na obojim sem jel (marty sl a luizy 2005)a pripada mi ze brzdej temer stejne,luizy teda malinko min ale pricital bych to spis deskam ale marty se silene prehrivaj.po dlesim sjezdu jiz prakticky nebrzdej.nicmene mam v hlave podobny dilema a zatim vedou marty sl s velkejma kotoucema..

        0 0
        • Hurka  

          no… velký kotouče – ty jsou právě u Marty jenom 180, Louise bych přední mohl dát az 203, což bych radši… a nové destičky u Louise jsou také lepší svojí větší plochou – takže já jsem zatím blíž k Louise… ale ten design Marty je neodolatelný.

          0 0
          • kesu  

            az to budu resit ja tak asi vyhraje marta ale je to boj…

            0 0
        • Marcinka  

          Sl mají karbonovou páku?

          0 0
          • kesu  

            jj sl maji karbonovou paku a navic se nabizeji ve verzi gold nebo red:)

            0 0
      • Marcinka  

        Nového spešla Enduro?…No ještě řekni, že na karbonovém rámu…azačnu snad slintat.....

        0 0
      • Marcinka  

        Je to moc krásný bajk…a navíc na tuto kategorii vysokozdvihých fullů si drží hodně nízkou hmotnost.

        0 0
        • Hurka  

          Enduro Pro. Karbon neee. Akorát není červený :-( ale černý. Snad bude koncem dubna, dolaďuji komponenty :-) Již se na něj těším jako mimino, akorát manželka se se mnou asi rozvede :-( Apropo – jak přesvědčujete drahé polovičky (nesdílející s vámi mtb šílenství), že nové kolo je opravdu důležitější než např. investice do zvelebení baráku…???

          0 0
    • wroum  

      me se nelibej ani jedny, ale oboje se mi libej jak brzdej.

      0 0
      • Marcinka  

        A nejvíc se Ti líbí jaké kotoučovky? Třeba něco na způsob Hope nebo Formuly Oro 24K?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.