KTM Scarp 2013 - Co na něj říkáte?

18 nepřečtených
  • Radeu

    Co na něj říkáte? Mně se líbí a řadím ho mezi mé kandidáty na novej bike, tedy Epica a Superflye 100…uvidíme jaký dá KTM ceny…

    0 0
    • tonys  

      kdyz KTM tak KTM 300 EXC:-)) jinak hezky bajk

      0 0
    • Rubi  

      ten oranzovy je uzasny nato jak nemam rad 29, tak se mi hodne libi, superfly 100 je hnus, epicem asi neudelas krok vedle, ale prijde mi ze ho ma kazdy a taky zalezi v jake bude vybave

      0 0
    • marco  

      Asi se pohybuji ve špatných obchodech ale KTM je pro mě totálně neznámá značka a moc lidí jsem s KTM koly nepotkal. Ono to je tím, že se moc redaktoři v časopisech této značce nevěnují. Zobrazené kolo typuji na cenu přes 70 tis. korun v základu. Stávající model SHINX 29 se prodává od 45 –76 tis. u karbonu to bude o kapánek dražší cenovka.

      0 0
      • vitan  

        ten model se jmenuje Phinx:)

        jezdím ho od jara a je to parádní svezení – pohodlný a zároveň díky pevné ose a propedalu raketa. Kolo váží cca 12,6kg, takže žádná XC mašina…ale na celodenní ježdění a marathony ideální partner:)

        Scarp vypadá, že bude laděn i více do rychlosti…tak uvidíme.

        0 0
    • Tina  

      A čo tento Lycan? ;)

      0 0
      • Tina  

        OK, tak ešte doplním, že Lycan je 650b :) Zdvih 125mm.

        Ceny Scarp sú nasledovné:

        • Scarp Prestige (€6,499) Shimano XTR
        • Scarp Prime (€4,799) Shimano XT
        • Scarp Master (€3,899) Shimano XT
        • Scarp Elite (€3,299) Shimano XT (brzdy SLX)
        0 0
        • Radeu  

          a kde jsi narazila na ty ceny?? pokud jsou pravdivý, tak bohužel můžu na Scarpa zapomenout ale ten černobílej má kliky SLX pokud dobře vidím…

          0 0
      • bluma  

        Vždycky když toto kolo vidím, tak jsem první dvě vteřiny přesvědčenej, že je to Trek Fuel EX 9.9, než se pohledem dostanu k vahadlu.

        0 0
    • trpaslik72  

      hurá, konečně někdo vymyslel něco pěknýho na hlavovym.. ty tvary jsou super a když k tomu přidam moji náklonnost ke značce KTM, tak je to můj kandidát na nejhezčí bike 13 ;)

      0 0
    • Kubiczech  

      Já říkám pořád, že se měli držet motorek.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.