ktm 27,5 ultra sport 2014 ano či ne?

21 nepřečtených
  • naker21

    čau,

    ja cyklo začatečnik si chci na novou sezonu udělat radost a vybral jsem si tohle:

    http://sport2000online.cz/…27–2014.html

    tuto sezonu jsem začal aktivněji jezdit, najel jsem 3000km 60% cyklostezky 40% les.

    co si o tom kole myslite v poměru cena/vykon?

    Děkuji mockrat za nazory.

    0 0
    • pepek  

      ani se neptej . . .

      0 0
    • roman 3D  

      ani po tý zajímavý slevě nic moc:-)

      0 0
      • joudys  

        naopak, jestli to po té slevě stojí jednu kačku, tak poměr výkon cena bude bezkonkurenční

        0 0
    • naker21  

      proč? je to fakt tak hrozne? jen do mě chlapi..rad se něco dovím.

      0 0
    • Azmir  

      víc jak 15 bych za to nedal. Za 25 tam měly být slušné kola, aspoň reba, něco ve stylu SLX 2013 a ne tohle. Prsotě jednoduše za moc peněz málo muziky.

      0 0
      • šlapatko  

        Osazení nic moc, ale bude drahší než 15000kč. 27,5 je trendy a vše je drahší.

        0 0
    • naker21  

      dik za nazory nevedel jsem že to je takova tragedie… co by jste tedy navrhovali za alternativu za cca 25tisic, ale v 27,5.

      0 0
      • Smazaný účet  
        0 0
        • šlapatko  

          Za poloviční cenu ano, ale ne 27,5. Podívej se kolik stojí 27,5 vidlice. Je to novinka a výrobci chtějí vydělat.Levné ráfky se dají sehnat, pláště taky. Samostatných rámů taky moc není. 29ky stály taky ranec a už se to srovnalo.

          0 0
        • naker21  

          no 26ku a trekinga mam, tak jsi chci udělat radost a koupit něco noveho no.. na 29 jsem par km najezdil ale ta mě neoslovila je to takova koza, ale měl jsem možnost testnout i tu 27,5 a myslim si že by to pro mě bylo akorat, citěl jsem se na ni hodně dobře.

          0 0
          • Smazaný účet  
            0 0
            • naker21  

              jo to je jasne nohy musiš mit a zažitky si na biku taky pak dělaš ty a ne kolo.. ale je dobre mit pod zadkem něco trochu lepšiho to už jsem poznal, proto chci investovat do nějake středni kvality kolem těch 25k. ten testovany 27.5 byl nějaky haibike za cca 23tisic a ta 29ka ctm za cca 30tisic.

              co je EPIK?

              0 0
              • Soreno  

                Full od Specializedu taková střední kvalita za nekřesťanskou cenu :-)

                0 0
    • naker21  

      dik. tak tedy podle Vás mělo splňovat kolo za cca 25K?

      co toto?:http://www.rb-bike.cz/…crr-275-base

      0 0
      • Soreno  

        Já bych zkontaktoval místní stavěče – osobně bych netrval na 27,5 jen rozdíl ceny vidlice RS REBA je cca 3–4 tis. (kupkolo) – 29 nechceš tak si nech postavit pořádnou 26 – jak tu psali výše kvalitní vidli a lehký kola.

        0 0
        • naker21  

          oka diky za radu, kdo tu je mistní stavěč?

          nejlepe ostrava a ms kraj?

          0 0
          • Soreno  

            Vím že tu staví Scalar (ten je od nás) a Majkee ten je z východu, Hnoj vím že dělá záplety jestli i celý kola to nevím ten je z Prahy – Ostravsko nevím – ale při ceně kolem 25 tis. bych si i pro to kolo párset km dojel :-) nebo se dá poslat.

            Prostě sériovky jsou osazený jinak – mě by např. bylo jedno jestli mám přehazovačku SLX, XT nebo Deore atp., ale vidle je základ, samozřejmě i rám (u standartní číny asi spíš jde o geometrii než o kvalitu ta je ± u všech standartní značek asi stejná). Co třeba vím že mi nikdy nesedlo je author prostě moc dlouhý rámy jak tejden před vejplatou, ale každej to má jinak.

            0 0
            • naker21  

              dik, zkusím někoho oslovit, razim heslo že v čr neexistujou vzdalenosti. uvidime.

              0 0
      • scota  

        Tak si ho otestuj ;-) Za mně super.

        0 0
    • Tina  

      Myslím, že lacnejšie to o moc nepôjde ani neskôr. Časy keď sa dalo kúpiť iXTéčko za 25k sú už dávno preč. Stačí si pozrieť kurz českej koruny. Obávam sa, že aj zverejnené cenníky budú výrobcovia a dovozci ešte pred sezónou prepisovať. Dobré ceny už budú iba na skaldové zásoby 26" bajkov.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.