Krádež Rockmachine v Podolí 9.9.2009

20 nepřečtených
  • mařena

    Včera 9.6.2009 mojí přítelkyni ukradli kolo Rockmachine flash v těchto barvách a této konfiguraci http://shop.mates-skisport.cz/…1024x591.jpg

    jediný rozdíl je v tom že na té vidlici manitou, byla ta samolepka zelená, jinak vše sedí s obrázkem včetně plášťů i sedla. bylo velmi málo jeté, do tisíce km, takže kdybyste někdo náhodou na něj narazil, dejte mi vědět plís. tel: 724794822 nebo na email: markoos@email.cz

    poznávací znamení je neopren na rámu proti otluku řetězem a na vidlici snímač bezdrátového tachometru.

     

    jinak bylo ukradeno před plaveckým stadionem v Podolí, nikdo si ničeho samozřejmě nevšimnul i když bylo připoutáno dvěma zámky. personál plavečáku tyto incidenty vůbec nezajímají, jenom mi bylo řečeno, že to je už osmé kolo za posledních deset dnů

     
    0 0
    • Smazaný účet  

      hm to bude asi těžký, jedniný poučení, kolo se nikde nezamyká…

      0 0
      • mařena  

        takže se nechává bez zamknutí?

        0 0
        • BB  

          zámek dává pouze pocit falešné bezpečnosti, takže nezamykat a mít na očích.

          0 0
        • M_ishak  

          BB to vystihl naprosto přesně. Zámek je jen taková psychologická berlička pro majitele, ale ochrana je to nulová. Kleštěma nebo tekutým dusíkem zámek zloděj „odemkne“ stejně rychle a nenápadně jako majitel klíčem.

          Prostě nové kolo, byť třeba za 8000 Kč bude ukradeno, protože si o to říká vzhledem. Jediná ochrana je, na cesty po městě mít starého střepa v hodnotě 500 Kč a nové na normální bikování nenechávat bez dozoru.

          0 0
          • mařena  

            no i když tam byly zámky dva, tak byly docela nekvalitní a předpokládám, že je zloděj prostě přetrhnul. myslím to tak že pořádně zabral a ta zámková část se prostě rozlomila. jinak moje kolo tam zůstalo opřené bez zámků a nikdo si ho ani nevšiml, zřejmě zafungoval protizlodějský nátěr tvořený zaschlým bahnem

             

            nejlepší je že tam v Podolí je údajně nějaká úschovna kol za 10 Kč, o její existenci jsem doposud neměl tušení, přesto že poslední tři roky chodím plavat aspoň dvakrát týdně. od sekuriťáka, který přišel „řešit“ náš problém, jsem se dozvěděl, že ten den stejně nebyla otevřená

            0 0
          • Mirek1  

            No jo, ale kde takový kolo vzít? Ze starýho bika jsem si z vyrazenejch dílů udělal stroj na ježdění po městě, komponenty jsou tam dost jetý, na normální ježdění to moc už není, ale ono to pro neznalce furt vypadá dost dobře :-) Nechci si fandit, ale rozhodně líp, než kolo z Tesca :-)

            Díval jsem se i po bazarech ale takový ty kola, co se nekradou musíš podědit nebo si nějaký ukrást :-)

            0 0
    • Matony  

      Jestli bude ukradený 9.9.2009, tak si na něj počkej s partou kamarádů. :-)

      0 0
    • vrrr  

      „že to je už osmé kolo za posledních deset dnů“

       

      …no tak to by stalo za dovcu, ne? To bych si vzal na tri dny volno, pripotal tam dalsi kolo a cekal v keriku s bejsbolovou palkou. A mel bys hnedka RM zpet…

      0 0
      • mařena  

        to mě taky napadlo jako první, ale asi na to kašlu :) nebavilo by mě ztrácet hodiny času, jenom kvůli tomuhle kokotovi, byl bych asi ještě víc nasranej

        0 0
    • Darkson  

      a já si vždycky říkám, kteří dobrodruzi nechávají kola venku před bazénem. to ale nic neměmí na tom, že by si zloděj zasloužil čelo a dvě pěsti;

      0 0
    • rasto  

      obecne, kdyz dlouhodobe zamknout, investujte do podkovy! chvalil i policajt, kriminalista.

      podkova stoji 3.000? kolik to je proti hodnote kola. maximalne riskujete odmontovani soucastek…

      0 0
      • M_ishak  

        Čip v sedlové trubce by mohl být jediné účinné zabezpečení. Možná by jako odstrašující prved stačilo nějaké oznámení pro zloděje, že to kolo takový čip má, i když by ho ve skutečnosti neměl. 

        0 0
        • Smazaný účet  

          jenže ten čip to je pasivní ochrana, není to žádné vyhledávání, je to stejné jako ty krimistop tečky. Prostě kdyby se to kolo našlo tak jednoduše policajtům dokážeš, že je tvoje.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.