Koss porta pro nové za 350,- třeba na kolo

23 nepřečtených
  • skipXC

    Ahoj, sory za total mimokolni thread, ale mohlo by se hodit… pro cyklisty asi hlavne sluchatka…

    dostal sem se k dost levný elektronice z německa – jsou to věci vrácený do hypermarketu.­. uplně nový, bez známky použití, některý i originál zabalený. Ceny jsou o třetinu až polovinu nižší než nákup u nás a jak řikám, 100% stav, všechno osobně odzkoušený… jediný co na tom je že obal je u nečeho otevřenej. Je to bazar, takže bez záručního listu.. Teď jsou tam vesměs sluchátka, ale bude všechno možný i velký LCD, notesy, přehrávače atd… vše kolem 2/3 – 1/2 ceny u nás – stačí napsat o co by byl zájem…

    takže odkaz na dnešní kauf je zde: /…/article.php?…

    jestli budete chtít poslat seznam i příště, tak mi pošlete maila, že máte zajem na bikebase@tiscali.cz

    0 0
    • Vilém  

      priste to zkus tady.

      0 0
      • skipXC  

        díky sem lama… hledal jsem to ve formuláři při psaní příspěvku… příště budu chytřejší

        0 0
    • Obi-wan  

      no super E-mail není vyplněn

      0 0
    • honza.biker  

      Nemel bys za nejakou peknou cenu i KOSS PORTA PRO 25th ANNIVERSARY EDITION?:)

      0 0
      • skipXC  

        bohužel..:) nemůžu sloužit.. tam to chodí tak, že berem to co je.. ne to co chceme.. :)

        0 0
    • Ricci  

      No neviem,ci Koss Porta Pro su sluchatka vhodne zrovna na bike :-)))

      0 0
      • drtyc  

        na dojizdeni proc ne.

        0 0
      • vkrtecek  

        Porty sou na kolo úplně nejlepší věc :-)

        0 0
        • Splinter  

          i po peti letech?

          0 0
          • Smazaný účet  

            zrajou jak víno ;-)

            0 0
            • in4mator  

              Jj, příští rok budou slavit 30 let. Nenapadá mě nic, co by se prodávalo 30 let bez jakékoliv změny. My prodáváme výrobek, který je sice na trhu 17 let, ale nějaké změny tam pravěpodobně byly…

              0 0
              • pepek  

                kofila – 50let

                0 0
                • mrozu  

                  Pred 50 lety v Kofile urcite nebyly sracky jako palmovy tuk nebo glukozo-fruktozovy sirup!

                  0 0
                  • Mr.Dan  

                    Netušim, co je špatnýho na glukózovym sirupu, nicméně bych si radši dal pozor na opravdový sračky jako třeba polyglycerolpo­lyricinoleát (E476), kterej tam tehdá taky nejspíš nedávali.. :(

                    0 0
                • Mig_all  

                  Pepku ty opravdu nikdy nezklameš… Co příspěvek to pyčovina na kvadrát…

                  0 0
              • Smazaný účet  

                ropa?

                0 0
              • Vilém  

                Mel jsem jedny asi 15 let stary, tehda tu jeste ani nebylo zastoupeni Koss a rekl bych, ze ty soucasny hraji jinak (hur). Zmeny tam jsou, napr kabely, konektory, baleni atd.

                0 0
                • Mr.Dan  

                  Před 15 lety se totiž taky prodávali za 2500Kč a hráli suprově. A když se dneska daj sehnat za pár stovek, tak to zkrátka musí bejt někde ošizený…

                  0 0
                  • Japhy  

                    Před 15 lety je taky nebylo moc s čím srovnat. Hrajou pořád ± stejně průměrně až podprůměrně (opravoval jsem bráchovi vylomený konektor u cca 4 roky starých).

                    0 0
    • Raider  

      Ahoj, nevíte jak je to s tou doživotní zárukou? Mám jedny úplně rozsypané po stěhování, ale nevím jaká vada se na záruku vztahuje..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.