• pavlos12

    Chci si koupit něco lepšího,než je merida big nine 500,maximálně do 40 tisíc,na značce mě ani nezaleží.

    0 0
    • Bafoon  

      díky za info, až něco koupíš tak se pochlub :)

      0 0
    • blaf  

      Spesl no. 1

      JakeF to rikal

      0 0
    • Martin  

      29" nekupuj, jsou to velké těžké mrdky, mají těžká kola, měkké výplety, nedá se to pořádně rozjet, je to neobratné, nevlezeš se do zatáček.

      kup si něco s rozměrem 650B, to jede samo

      0 0
      • Evilcleaner  

        a nebo ještě obratnější 26'' navíc dneska se z toho stává silně individuální záležitost:-)

        0 0
        • Ruprt2  

          Tina říkala, že 26'' byl marketinkový omyl pana Fishera, který potřeboval udat kola, které zrovna měl pod postelí. Prej od začátku bylo horké kolo vymyšlené jako 27,5

          0 0
          • Evilcleaner  

            jo četl jsem to, ale já nemám pod postelí správné kola takže budu jezdit retro pořád:D

            0 0
          • Vilém  

            Nene, tak to nebylo. Zlatka rikala, ze z 27,5 vznikly vsechny ostatni rozmery a bylo pocatkem veskere cyklistiky.

            0 0
            • Ruprt2  

              Fakt to byla Zlatka?

              To teď pomalu abych se Tině omluvil.

              Ale ono v tom zase takový rozdíl není. To bude asi i důvod, proč se mi to plete.

              0 0
        • raceman  

          +1 a 9sp k tomu :D

          0 0
      • Freeman36  

        ;-)

        0 0
      • Snake1194  

        Správně. Obzvlášť pro nás dlouhány je 29" uplně k ničemu.

        0 0
        • Martin  

          neblbni, jezdit na krosovém kole je proti přirozenosti správného bajkera

          jenom ovce se nechá zmastit marketingem a koupí si takovou blbost, jako je 29" kolo. už z principu je to slepá větev vývoje jako dualy nebo hydraulické V-brzdy. nikdy to nefungovalo a kdo říká, že jo, tak jenom lže a nechce si přiznat, že naletěl marketingu.

          0 0
          • Snake1194  

            Nemám 29" dlouho, ale jedno už vím jistě. Nic jinéno nechci. Prostě mě marketing dostal naplné čáře.

            0 0
            • hai-jai  

              Jak jsem zkusil 29" hned jsem věděl že je to kolo pro mne.Samozřejmě pokud člověk měří 165 cm měl by si kup takového rozměru rozmyslet. A ano takový marketing žeru.

              0 0
    • Vilém  

      Tak treba se aspon napotreti trefis do vhodne velikosti.

      0 0
    • Kysky  

      Kup si eMko :D

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce