• Andrew

Ahoj všichni, kamarád chce koupit HT do 30 000. Chtěl bych požádat zkušenější o podněty. Má to být kolo na pohodový ježdění. Preferenční značky jsou Scott, Merida, Apache, Pells, Rock Machine. Mohl by tam mít slevu. V téhle cenové kategorii jsou na Scottech i Meridě Tory, na ostatních Manitou (Axel,Sliver). Výbava vesměs mix Deore až XT. Díky za návrhy

• Hejdik  

Z téhle nabídky bych osobně šel určitě do Scotta v téhle relaci by se slevou měl být tuším Scalle 50.

• Ladap  

All you need is Scott. Tora být dobrá, Manitou nebrat.

• game_over  

GT Avalanche Expert

• Hejdik  

Nevšiml jsem si,že by dostal slevu na GT…

• Andrew  

Myslím, že na GT nemá slevu, takže to ho dost znevýhodňuje, ale podívám se na osazení

• kesu  

ne ze bych ho chtel propagovat :) ale koupil bych taky toho scotta ,ma to slusnou geometrii a docela tuhej ram,tore je vcelu slusna a osazeny je to taky docela rozume

• Ladap  

Ale určitě lepší geometrii než Scott Reflex má Scott Scale.

• Andrew  

Díky za názory, taky jsem se přikláněl k tomu scottu, takže jste jen utvrdili moje vnitřní přesvědčení. Pokud tomu dobře rozumím, tak vidlice Manitou výrazně promlouvá do hodnocení v neprospěch Pells nebo Apache

• honzicek  

Co Kona Kula 31.800 – vzduchová Tora 100mm, Hayes 9 …

• Andrew  

Řekl bych, že srovnatelné se Scottem, ale bez výhody slevy. Ale díky za tip

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.