• eler

    Zdravím,

    sháním kolo do +/- 15.000,– pokud je to vůbec možný.

    Měřím 188cm a vážím 90kg. Budu rád za každý tip. Sám si asi nevyberu :)

    0 0
    • Azmir  

      projed si hisotrii tak za poslední týde, řešilo se to tu tak 5 krát, jinak padl tu mongoose, habike a kellys magic, už si to nepamatuju přesně, ale když budeš hledat tak najdeš.

      0 0
    • roman 3D  

      pokud to má být sériovka z krámu tak za tyhle peníze asi nic lepšího sehnat nepůjde http://www.kolachrastava.cz/…-master-2012

      – na 90kg je více než vhodná vzduchová vidlice, tak zaměř při výběru pozornost tam

      0 0
      • doxman  

        hehe.. vcera sem toto kolo shanel ve velikosti 21,5 a uz je to totalne vyprodane, nikde nemaj, jedine na 19 sem nekde narazil, ale na mojich 187cm chci 21..

        tak muzu zas hledat jine kolo..

        0 0
        • roman 3D  

          tak to škoda, do 15 tis. Kč to byl velmi dobrej kauf, jeden kousek v mým okolí jezdí ke spokojenosti právě ve vel.19, kupovaný někde v mnichově hradišti koncem minulého týdne, vlastně se ani nedivím že už jsou pryč

          0 0
          • Azmir  

            Hold zvěsti z bf že to je dobrý kauf se šíří rychle :DDD

            0 0
            • roman 3D  

              jo, je ale zase na druhou stranu fakt že si občas někdo dá poradit že se dá za slušný prachy koupit i relativně dobře vybavený kolo, na druhou stranu je plno těch co klidně koupěj za pětadvacet něco na starým alivku s XT přehazkou a nějakou měkkou nejlépe pružinoelasto­merovoustrochou­oleje mrdkovidlicí/držá­kem předního kola se jménem Trek,Speciali­zed atd.

              0 0
              • Azmir  

                Mi přijde že takových lidí je tu právě většina, dycky se radí, i když jsou předem rozhodnutí, dostanou tady instrukce přesně co koupit a co ne a pak jim stejně prodejce pod zíminkou super keců a slevy dá to nejhorší co má a oni jsou štastní a ještě se urazí, že jsme jim špatně poradili. Občas mě takoví lidi vytočí a ani mě to nebaví radit, jinak za tu cenu co ten kellys se pořád dá sehnat ten mongoose a možná haibike, kteří na tom výbavou byli podobně, takže bych to až tak nehorotil.

                0 0
        • pepino  

          Tak at zkusí Felta s Elixirama 5 za 15.500

          http://www.cyklonemcik.cz/…robnosti.php?…

          ted se tu zas objeví experti, že dělam reklamu:)

          nebo Apache, ale neznam ani jedno z těch kol

          http://www.cyklonemcik.cz/…robnosti.php?…

          0 0
          • Azmir  

            Sice jí fakt děláš ale tak co, jinak by to chtělo ještě vidlu :)))

            0 0
            • pepino  

              No jsem prostě línej hledat po webu, tady si koupil loni kámoš CTM, tak mrknu akorát sem, co tu má, ale některejm to nevymluvim:)

              Vidli by mu možná vyměnili za Epicona či co.

              0 0
              • Azmir  

                Taky bych tam dal epciona a je to moc pěkné kolo, ale to už jsme minimálně na 17tis.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.