• Barina82

  Dobrý den, velice moc se omlouvám, že zakládám nové vlákno na téma, které je již tolikrát na tomto foru probíráno, ale vážně si už nevím rady a ze všech těch nabídek, názorů a pod. jsem snad zralý na léčebnu. Hledám levné „kolo“, které by mi posloužilo na občasné výley s rodinkou někam do přírody (cesta, štěrk, les, nějaký ten sjezd z kopce dolů). Mohl bych si dovolit i dražší kolo a pokud by mě ježdění v budoucnu chytlonebyl by problém pořídit něco slušnějšího, ale teď jako biker analfabet,amatér a velice lenivý člověk si myslím, že by bylo zvrhlé z mé strany utratit víc. Mám 178cm 90kg. Moje typy jsou tyto:

  http://www.mojekolo.cz/…che-3.0-disc http://www.mojekolo.cz/…che-2.0-disc http://www.mojekolo.cz/…-super-black

  http://www.mojekolo.cz/…azzer-comp-d

  Tím, že už se toto téma několikrát probíralo si myslím, že i někdo z vás mi dokáže něco doporuit či vyvrátit. Děkuji za váš čas a hlavně za Info

  • Rychlej turista  

   Nejsi z Rožnova?

  • Hejdik  

   Jak již bylo mnohokrát řečeno a ani tentokrát si to neodpustím,tak kolo do 10K je dle mého názoru koupit přes bazar.

   Myslím že do 10K se dá sehnat velice pěkné kvalitnější kolo.

   Jen namátkou např.

   http://www.cyklobazar.cz/…mtb-maxbike/

   http://www.cyklobazar.cz/…mtb-maxbike/

   http://www.cyklobazar.cz/…mtb-maxbike/

   http://www.cyklobazar.cz/…mtb-maxbike/

   Ten Maxbike se mi za tu cenu zdá velice solidní…

   • jojina20  

    Tak tak, jdi do bazarovky.

   • Barina82  

    Bazarové kolo jsem zvažoval, ten maxbike se na pohled líbí i mě, ale kupuj něco podle fotky a další věc je, že strávím hodinu cesty do olomouce, zjistím, že kolo je samý škrábanec a pojedu domů s prázdnou. Nepočítaje náklady na cestu, které jsou sic zanedbatelné, aůe jsou. Poštou ti to příjde a co pak, když se ti to nebude líbit. nevim nevim, dále pak 3 roky poživaná věc, podle mne ztrácí na funkčnosti a sice se jedna o xt, ale je ve hvězdách jak dlouho vydrží, třeba ani ne měsíc. Nevím

    • maajkee  

     nějaký škrábance to kolo samozřejmě mít bude, to je snad jasný, zase stojí 9 tisíc a na tu cenu je pěkně osazený, hodina cesty to je nic, den má 24 hodin :) Někdo za 3 roky na kole nenajezdí skoro nic, někdo za rok třeba 3 x víc než tenhle za 3 roky, podle toho se nedá soudit. XT většinou drží a drží.

     A jen měsíc ti to kolo rozhodně nevydrží, kolo není věda, je to jednoduchej stroj, na tom se ti nemá zas tak co posrat jako třeba na ojetým autě.

    • Hejdik  

     čéče nevím zda je tvůj názor úplně relevantní.

     Jestli je ti líto jedné hodiny cesty mrknout se na kolo…

     Navíc troufám si říct,že komponenty,které jsou použité zrovna třeba na tom Maxbiku tak budou i po 3 letech používání funkčnější než komponenty na nějaké nové sr…čce za 10K.A jestli ti vadí nějaká oděrka…za chvilku jich budeš mít na novém kole stejně plno,tada jestli na tom kole hodláš jezdit:-)

     Navíc kolo vypadá udržované a jestli tam není třeba prasklinka v rámu,tak nevidím v tomhle kole problém,ale to samozřejmě musíš posoudit sám.

     Já osobně jsem třeba teď prodával manželčino kolo Scott Contessa za 8 000 a i když to kolo bylo 3 sezony jeté,tak bylo v naprosto perfektním stavu,za který bych dal obě ruce do ohně a myslím,že bych se nespálil.

   • Hejdik  

    Sakryš já vůl jsem tam naházel stejný odkazy…:-)))

    Promiň,když tak mrkni na cyklobazar je tam výce pěkných kousků ,co by stály za výběr.

    http://www.cyklobazar.cz/…kola/horske/

     • Hejdik  

      To se mi příliš nelíbí,když už tak:

      http://www.cyklobazar.cz/…ine-torrent/

      nebo tohle vypadá velice obstojně

      http://www.cyklobazar.cz/…tour-epicon/

      Sice chceš kolo do 10K ,ale věř ,že 1 tisícovka navíc ti může přinést spoustu možností.

      • Barina82  

       No ten rock machine, se mi líbí hodně, ale mladá boleslav, to už je vážně druhá strana čr, koukal jsem se a nový stojí 20 tis

       • Hejdik  

        To kolo co jsem prodával,koupil člověk z Prahy…taky měl kámoše ,kterej mu to přijel omrknout.

        Shoudou okolností se tu nedávno probíralo,jak se dá tahle situace řešit:

        Můžeš se spojit s někým zde na B-F,kdo je odtamtud,jestli by ti kolo neomrknul a pak už není přece problém domluvit se na poslání poštou.

        Prostě s vlastní iniciativou se dá pořešit cokoliv.

      • maajkee  

       ten genesis je super, je to od věrohodnýho člověka tady z bikefóra, ten rám jsme od něj chtěl koupit, takovej rám tady skoro neuvidíš, což je super a má rozhodně mnohem lepší vidlici než ten RM torrent.

       • Barina82  

        SRAM X-4 To by mi nejspíš nedalo spát(sice se v tom moc neorientuju, ale tohle v jiných vláknch moc nechválí) a ten sam problém, jediná možnost nechat si to poslat, zaplatit a doufat. budu za pitomce, ale co je wtb? a co je na tom rámu super, na pohled se mi moc nelíbí.

        • Hejdik  

         WTB je značka firmy zabývající se výrobou cyklokomponentů.

         Jinak ten rám je běžnej rám ve střední třídě kol.

         Jinak co se týká přehazovačky,tak pokud bude fungovat tak proč ne,případně česem vyměníš za lepší model,ale to je prkotina,třeba ta vidlice je už hodně slušná as to je důležitější,než nějaká přehazka…

         • Barina82  

          Už to chápu, to jsou pláště na víc. Dík. No a z těch nových, co jsem prvně uvedl, by jste fakt nedoporučili vůbec nic?

          • Hejdik  

           Jednoduše a popravdě…NE! protože proč,když za stejný prachy můžeš mít mnohem kvalitnější kolo,i když třeba z bazaru

        • Hejdik  

         Jinak není nic jednodužšího,než použít funkci CTRL-C a CTRL-V…:-)

         http://www.zbozi.cz/items….

         • Barina82  

          Když já bych asi přeci jen to nové horší nebo ten maxbike, co se uváděl jako první. Ten genesis se mi hold nelíbí na pohled, ikdyž věřím, žeje dobrý.

          • Hejdik  

           No pak tvůj postoj nechápu:-)

           Ale to je tvoje věc.

           • Barina82  

            tak, mám problém s tím, kopit kolo podle fotky, to je jasné a otravuj někoho ať se ti tam jde podívat, to taky moc nejde. To kolečko z olmiku, to je ještě jakš takš realné, ale i tak je to kus. A nové přeci jen v tom obchodě vidíš a máš přehled jak vypadá, sedneš na něj a podobně. Nepotřebuju žádný zázrak, jen něco, co mě dopraví z bodu a do bodu b a při cestě se nerozpadne a trošku rozumně vypadá. a co jsem se tak koukal po těch obchodech (internetových), tak rozdíly i v té cenové relaci jsou docela dost velké.

          • DaveX  

           Pokud chceš nové, tak tím GT avalanche 2.0 chybu neuděláš. Kamarád ho má a pochvaluje si ho. Já mám 1.0 a jsem taky hodně spokojený :)

           • Barina82  

            nooo to jsem chtěl slyšet. ta 2.0 je celou dobu tak nějak můj favorit, zvažoval jsem i 1.0.

            • maajkee  

             nooo to jsem chtěl slyšet

             tak to jsi nemusel zakládat vlákno, když jsi stejně čekal na někoho kdo napíše že to první je dobrý :)

             • Barina82  

              :-) co říkáš na ten Hardrock, ta vidle mi moc neříká, neznám, rámy vůbec nevím v jaké jsou kvalitě, ale dost se mi líbí na oko, myslím, že slušná cena a hlavně ms kraj.http://www­.cyklobazar.cz/in­zerat/98035/sp­ecialized-hardrock-pro/

              • Hejdik  

               Podívej se jak je to kolo zaměřený.

               Pokud s ním ten člověk prováděl takové věci,vzhledem k tomu jak to má komponentově poskládaný,tak to kolo dostávalo asi pěkně na prdel.Takže už jenom proto bych do toho nešel.(spousta potencionálních skrytých vad)

               Naopak ten Maxbike vypadá velice zachovale a majitel se o něj zřejmě staral.

               By mě zajímalo,komu tady dělám takovou pěknou reklamu:-D

               Minimálně za hodinku cesty to určitě za podívání stojí..

               • maajkee  

                taky jsem pro ten maxbike, líbí se mi a i výbava je v pohodě.

                • Barina82  

                 Ten s tím asi nejezdil na nákupy, že?

                 • Hejdik  

                  řeknu ti to asi tak:Dobrá bazarovka na kvalitních komponentech za 10K,je pořád lepší než nový kolo za 10K poskládané na šunkových komponentech,se kterými vv důsledku můžeš mít mnohem více problémů,než u jetých prověřených komponetů.

                  Prostě poměr cena /výkon(kvalita) bude u takového kola na mnohem vyšší úrovni,než u nového kola ve stejné cenové relaci.

           • Charlie_R  

            ma pravdu predsedo :-)

            • Barina82  

             Ačkoliv tomu nerozumím, tak mi ale ani ten mogoose nepříjde jako úplný šmejd.

  • Barina82  

   http://www.cyklobazar.cz/…ardrock-pro/

   A toto se mi líbí taky

   • DaveX  

    Záleží, jestli chceš nové nebo ne. Já jsem šel do nového z důvodu toho, že studuju a peníze mají pro mě větší váhu. Takže jsem vzal radši kolo s 2 letou zárukou. U bazarových nikdy nevíš, jak se majitel ke kolu choval.

    • Barina82  

     to je to, o čem jsem mluvil, nové je nové, záruka atd., ale nebráním se samozřejmě staršímu, pokuď by to měl být nějaký super kauf. No a to specialized mi příjde za docela rozumný peníz.

    • Mr.Duck  

     no,to já sem student a proto sem kupoval jetý :-) Náhodou zrovna taky specialized hardrock, akorát s DJ vidlí a asi celkově slabšim osazenim (deore, mechaniky), a bylo mi jasný že na ježdění na nákup to nebylo, sle zrovna tenhle rám, podle MTBR je dosti držák, tak bych se toho moc nebál. Vidlice Marzocchi bejvaly prej taky velice solidní, takže kdyby ses na to kolo zajel podívat, vyzkoušel jestli nemá něco vyžvejkaný, podival jestli rám přece jenom neni prasklej nebo tak, tak je to moc dobrá koupě.

     Každopádně ale je zaměřenej spíš na věčí divočinu, nekoukal sem na jiný bazarový kola, asi tam bude pro tebe něco lepšího (např. ten RM), ale bude to lepší než cokoliv v podobný ceně novýho.

     • Hejdik  

      To je právě to ,co jsem se snažil celou dobu vysvětlovat:že dobrý jetý kolo za 10K je bude kvalitativně lepší,než nový za 10K.

  • Barina82  

   http://sport.avizo.cz/…3155213.html

   Zdravím všechny, omlouvám se, že dnes vynechávám, ale nějak mi i v dnešní době padá net. Co myslíte pánové?

   http://sport.avizo.cz/…3155213.html

   Starší kousek, ale příjemná cena

   • Hejdik  

    No,tak s tebou je to dost těžký:-)

    Dáš si název vlákna kolo do deseti tisíc,dostaneš typy na moc hezký kola,který by za ty prachy byly dobrá volba,ty se žinýruješ že jetý kolo nechceš a pak si to rozžvejkáš a hodíš odkaz na kolo za 6K,kterých se dá všude sehnat hafo.

    Tak se rozmysli,co vlastně chceš,co nejlepší kolo za 10K,nebo střepa na jedění za barákem?

    • Barina82  

     Tak to byla lehce střela vedle. Dobrá tedy navyšuju max cenu. Třeba tohle to? to je taky na prd? http://www.vltava2000.cz/…dsDetail.asp?…

     • Barina82  

      myslel jsem todle.

      http://www.vltava2000.cz/…dsDetail.asp?…

      zase v té cenove relaci, je možná zase něco lepšího. Já už fakt nevím, Koupím si asi rotoped, brise do zásuvky s vůní lesa a pořádný větrák ať mi vlajou vlasy. :-(

     • Hejdik  

      Ale tak celkem jo,pokud od toho kola nečekáš kdoví co ,např aby ta vidlice byla schopná,tak použitelný to jistě bude.

      Ovšem pozor na to,mají už jen jeden kus(teda jestli bys to kolo chtěl pořídit dle toho tvého odkazu)tedy pozor na správnou velikost.

      Jen teda fakt nechápu na co tam cpou ten XT šaltr,jestli je to jenom vějička,nebo jim ňáký zbyly.Ale spíš ta první možnost.

     • Hejdik  

      Ale jo proč ne:-)to druhá GT docela jde…

      • Barina82  

       Hrozně moc mě, ale na tomhle kole štve ten rám, gt2.0 i 3.0 ho mají mnohem hezčí. Příjde mi to taková hrozně tenká koza, oproti těm ostatním, ale je to samozřejmě jen fotka. A co myslíš s těma kotoučema nebo V? Každopádně, pokud by jsi měl i jiný typ třeba z nějakého jiného vlákna, tak ho pošli. Zatím mám ještě nějaký ten pátek čas s nakupováním a těchle kol je docela dost, takže ho řadím mezi favority, ale nijak to neuspěchám, že bych hned kupoval. Stejně se najde ještě něco lepčího, určitě.

       • Charlie_R  

        lonskych modelu ve sleve uz moc nebude, dlouho bych zase nevahal…

        • Barina82  

         uvidíme, hlavně ještě zvažuju, jestli se nezajet podívat na ten mb do toho olomouce, moc se mi líbí, ale frajerovi jsem pořád ještě nevolal, takže vůbec nevím, jestli ještě vůbec je.

         • Hejdik  

          Tak ten MB bych určitě prověřil,protože se mi to zdá jako hodně dobrej kauf a asi bych nečekal,protože se u něj asi dlouho neohřeje.

          Když jsem teď prodával toho manželčina Scotta,tak byl taky celkem rychle pryč a lidi co měli zájem a moc dlouho se rozmýšleli,pak litovali,že se rozmýšleli moc dlouho:-)

          Jinak pokud bys ses rozhorl pro to GT,tak jdi radši do verze s Véčkama…asi by sis ušetřil spoustu zbytečných potencionálních potíží…

          • Barina82  

           Ten MB vypadá bledě, před chvíli jsem mu volal, zítra se na něj přijede podívat potencionální kupec. SAKRA, že jsem tam nezavolal hned. Já to totiž teď taky zvažoval a ještě jednou díval na ty fotky a líbí se mi moc. No uvidím, zítra mu mám zavolat. Nabízel jsem, že dojedu hned, ale nereaguje. Možná 500, na víc. To ještě prubnu. Pak mě to vyjde na těch 10. A to jsem chtěl.

           • Hejdik  

            Noooo vidíš…kdyby to nevyšlo,tak nevěš hlavu,sezona pořádně ještě nezačala,tak když budeš sledovat bazarové nabídky,tak myslím,že je ještě dost času na něco schopnýho narazit.

            Jinak myslím,že s tou vyšší nabídkou ti to asi nevyjde a nemá asi ani smysl to nabízet,protože kdyby to vybalil na toho potencionálního kupce,tak bude za podrazníka.Alespoň já bych to neudělal.

            • Barina82  

             Ani jsem mu to nenabízel, přišlo mi to hloupé, ale zaváhal jsem. Každopádně si myslím, že pokud by to zítra neprodal, že nemá cenu tam ani jezdit, protože by to znamenalo, že se tam tomu kupci něco nezamlouvalo. Myslím si to samé co říkáš, přeci jen bude chvíli trvat než začne být příjemněji a něco se objeví, to samé bude i s novýma kolama, teď je ve slevě to, pak zas tamto. To je normální chod trhu.

       • maajkee  

        GT avalanche 1.0 má stejnej rám jako GT 2.0 a GT 3.0, jenom jinak barevný.

      • Barina82  

       Myslím,že L je pro mě ok. 178 cm nebo myslíš větší?

       • jIrI___  

        Větší určitě ne, to už spíš menší.

       • maajkee  

        já měl L a měřím 184cm a ještě to bylo až až velký.

        Jinak škoda, o víkendu jsem prodal svoje GT avalanche 1.0, na deore sadě, s vidlicí epicon, kolama crossride, brzdy avid BB7, defakto nejetý, za 11 tisíc. Bylo na cyklobazaru.

        • Barina82  

         Tak to jsi mi neměl raději ani říkat. každopádně mám alespoň radost z toho rámu, mě se jevil 3.0 podůle těch fotek nejširší a 1.0 uplně nejtenší, ale samozřejmě barevné provedení + to že je ta fotka z menší vzádlenosti udělá své. Nicméně jste mě docela překvapili s tou velikostí, já celou dobu vycházel z vel. L, 19". možná i 20.

         • DaveX  

          Bude to možná i tím, že na jedné fotce je třeba velikost 18 a na druhé 20.. Já tu 1.0 mám doma v Mku, kdybys chtěl fotky, tak mi písni.

         • maajkee  

          u toho GT bych volil asi eMko, brácha má 175cm a to moje eLko GT mu bylo hódně velký, je to poměrně vysokej bajk. myslím, že by sis dával do gulí při sesednutí :)

          • Barina82  

           :-) Vzpoměl jsem si na své první „dospělácké“ kolo. Olpran, přehazka sis, ale hlavně těch modřin v jistých partiích bylo nesčetně, když nebylo poblíž nějaké vyvýšené místo. do té doby jsem jezdil na Bmx s chráničem. To bylo v pohodě.

  • fredy.k6  

   Co říkáte na tohle kolo? Za ty prachy mi nepřijde špatný.

   • maajkee  

    Za tu cenu to je pěkný, ale myslím, že se to ještě o něco vyšplhá.

    • pepino  

     Já bych tipoval, že na Aukru ne, za 11–15000 se dá pořídit slušnej full(teda na Aukru).

     • maajkee  

      za 11 tisíc slušnej full? :) ukaž :)

      • pepino  

       Už to asi nenajdu, vloni tam byl Specialized a Merida, asi právě 11–13000. Ovšem jestli čorka, to nevim.

      • pepino  

       Už je to asi v archivu, Spešl nevím, Merida byla AM snad 800, prodala se za 13000.

     • fredy.k6  

      Za tyhle prachy se tam sežene pěknej full rám, ale celý kolo jsem tam ještě neviděl.

      • maajkee  

       taky mi to tak příjde.

      • pepino  

       Tohle záleží na stavu, zas ta cena (podle mě) není špatná

       http://www.aukro.cz/…pension.html

       • fredy.k6  

        Jde o to, že tohle už je hodně starej model s hodně starými komponenty, kterým bych dával ani ne jednu sezónu freeridovýho ježdění. Tyhle kola se už cca. před dvěma roky prodávaly kolem 15 tis. Kdysi jsem ho chtěl taky kupovat.

        • pepino  

         No vypadá na fotkách zarezle, zas za 8000 bych to i risk. Jestli je to model 2006–7? a jak dostával zabrat.

        • pepino  

         Já tam koupil v prosinci za 7500 i s dopravou tohle (Marin Northside Trail 2009), super stav, vyměnil jsem vidli a pár komponent.

         Sakra, kde je fotka?

        • pepino  

         No tak snad

  • papla  

   zdravim taky uvazuji o koupi kola kolem 10sitky a spoluzak me nabizi za 12 000 bez zaruky, rok jete v teto vybave:

   Vidlice RockShox Tora SL Coil 100mm

   Přesmykač SRAM X.5

   Přehazovačka SRAM X.5

   Řazení SRAM X.5

   Kazeta SRAM PG950 9spd

   Řidítka Bontrager SSR

   Představec Bontrager SSR

   Sedlo Bontrager Race

   Zapletená kola Shimano M495

   Brzdy Shimano M486

   Kliky Shimano FC-M428

   Je to dobra nabidka? diky

   • t29  

    něco jako tohle?

    http://www.kursport.cz/…nha-disc-09/

    jestli za 16k je nové z výprodeje a s plnou zárukou, tak mi těch 12k bez záruky přijde tak na hranici. proč vlastně bez záruky, platí záruka jen na prvního majitele? v tomhle se neorientuju..

    každopádně jestli je to kolo v pořádku a má v pořádku papíry, tak bych ho klidně koupil bez ohledu na záruku, bude daleko lepší než cokoli nového za 10k

    • papla  

     Kostra vypada podobne, videl sem ho jednu jak jel ze skoly, akorat ho ma cele cerne. A s tou zarukou rikal ze nema k tomu papiry jelikoz ho dostal k narozkam toz nevim co je na tom pravdy :/

     • maajkee  

      no tak budou mít papíry jeho rodiče :) jestli je jenom rok starý, tak pokud bych ho kupoval já, chtěl bych od něj určitě papíry.

      • papla  

       To ja taky chcu ale proste pry ne aj kdybych se stavel na hlavu :/ proto vaham.

       • DaveX  

        čórka? :)

        • papla  

         no to snad ne :D jak sem psal jednu sem ho na tom videl ve skole, ale tak clovek nikdy nevi to je pravda.

         • DaveX  

          No vypadá to tak. Koupí si, nebo dostane kolo za 20 000 a jen tak vyhodí záručáky? Nevěřil bych tomu a takovým lidem bych se vyhnul. Buď je to kolo kradené, nebo je na něm nějaký problém. Spíš ale to první.

         • jIrI___  

          Zkus mu navrhnout, že společně sepíšete kupní smlouvu (výrobní číslo, že kolo není kradené, atd.) a sleduj, jak se na tenhle návrh bude tvářit.

     • t29  

      Komponenty Bontrager osazují výrobci Trek a Gary Fisher. Překvapily mě kliky FC-M428, myslel jsem že jde o překlep, ale podle googlu to fakt sedí na GF Piranhu 2009, a možná i na jiný typ.

      Celočerný rám – má na sobě nějaké loga, potisk? nevěřím, že by rám po roce používání nechal přestříkat. Bez papírů nebrat.

      • papla  

       nejake bile polepy tam byly tusim. Je to nejaky mesic tak si to nevybavuju uz presne co tam bylo. Ale ta kupni smlouva je dobry napad vyzkousim dik za tip ;)

     • bluma  

      Piranha se v černé loni nedělala. Pouze červená a stříbrná.

  • Barina82  

   Co myslíte? Zatím jsem však pro to gt.

   http://aukro.cz/…op_stav.html

  • Barina82  

   Tak si představte, že jsem cca před minutou zjistil, že soused dělá v shimanu, tak jdu během dneška na výzvědy, co všechno mi může sehnat.

  • Barina82  

   Chtěl jsem se ještě zeptat. Tyhle kola:

   http://aukro.cz/…maxbike.html

   http://aukro.cz/…e35_mb.html

   co znamená to 35MB já to hledal, ale tenhle typ není ani na maxbike.cz Myslím si, že to jsou obdobné kousky a ten první se mi celkem líbí.

   • Hejdik  

    35mb je typové označení rámu.Já mám 77mb.

    No když se na ty kola podívám,tak nevím jak s velikostmi.To jedno vypadá na 16" a to druhé kolem 20".Zdá se mi,že obě velikosti by byly pro tebe nevhodné…

    • Barina82  

     Děkuji. Nejspíš to bude pravda, vážně to první vypadá dost malinké. Mě se hrozně moc líbí todle kolo. Jsem unešený z designového a přestože je červené i z barevného provedení. Už se tady jednou o něm někdo zmiňoval, akorát, žee frajer to asi nechce poslat poštou. http://aukro.cz/…op_stav.html

     • Hejdik  

      A zkoušel jsi se dotázat?

      • Barina82  

       To ještě ne, čekám jak se to bude vyvíjet. Ještě tam jsou do konce aukce tři dny a další problém je v tom, že ne až tak úpně mou vinou mě vyškrtli z aukra :-( a musím vždycky když něco chci otravovat známého. Bez registrace se nedostaneš na kontakt toho uživatele.

     • jIrI___  

      Tak sedneš na vlak/do auta a pro kolo si dojedeš, popř. se s prodávajícím můžeš zkusit domluvit na předání někde na půli cesty. Vypadá za ty peníze fakt pěkně.

      • Barina82  

       Vlakem, mám ho zdarma. Zatím :-), jinak ve čtvrtek nemakám. :-) kéž by.

  • Barina82  

   tak fishera mi vyfoukli ale co todle?

   http://www.cyklobazar.cz/…6/trek-8500/

   • Barina82  

    No v tomto případě se jedná o kolo 5let staré a najeto 10tis. Což je hnus.

  • Smazaný účet  

   Bazar je hazard podle mně. Kdo se o kolo stará, tak může prodávat perfektně vypadající kolo co má najeto 20 000. Sháním teď pro bratra (15 let), tak nemá cenu něco dražšího, kolo a co říkáte na tohle: http://www.vseprokolo.cz/…%202009.html ????

   • t29  

    navrhuju jako dalšího kandidáta GT Avalanche 3.0

    Srovnatelná výbava, design záleží na vkusu.

    Neznám tvého bratra, ale většina kluků v 15ti používá kolo spíš na skákání, než na ježdění, takže bazarový GT Chucker by se mohl taky hodit.

  • pepino  

   rám by měl něco vydržet http://aukro.cz/…ail2_0.html

  • Barina82  

   Tak zítra jdu nakupovat jen by mě zajímalo, jestli kromě toho gt 1.0, není lepší todle:

   1. http://www.solidosport.cz/…l-300-D-2009
   2. http://www.solidosport.cz/…9-sedo-modra
   • t29  

    Avalanche je víc vyvážený.

    Tady bych u obou vyměnil XCM vidlice za Epicon nebo Toru, aby byly lepší.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.