Kliky Shimano FC-MT210-2 a řazení 3x9

34 nepřečtených
  • Smazaný účet

Prosba. Nemá někdo zkušenost se spojením těchto klik 2×9 s řazením + smykem 3×9 (Deore)? Smyk pro tyto kliky je pouze side a já potřebuji horní tah. Dík moc za případné info. I SZ.

• petyn  

Tak zalezi jaky rozsah zubu ma ten tvuj smyk a tyto kliky. Horni nebo spodni tah je jedno.

• scalar  

Kdysi hodně dávno jsme to měl na dětském kole, to ještě dvoupřevodníkové přesmyky nebyly a celkem to fungovalo, ale s gripshiftem, který měl mezipolohy.

Raději bych dal přesmyk na 2×10, když 2×9 neseženeš. Levné má i SunRace.

• cadworker  

A proč je problém s front-pull přesmykem? Nedávno jsem jeden koupil do zásoby. Přivedu k němu přímo bovden a kde mám nyní vedení k přesmyku je šumák, ne?

https://www.alfa.cz/product.php?…

• Lišák  

Dotaz mimo téma: Ty kliky mají převodníky nalisované, nebo šroubované?

• Jakobo  

Je to nerozebiratelne, prevodniky jsou na pavouk heftle. Take jsem se divil, ze Shimano i u nejlevnejsich klik preslo na HT II. https://www.youtube.com/watch?…

Pokud je to stejna ocel co byvala u 4hranu, tak to chvili vydrzi, urcite 6000 km, vetsine asi minimalne 2× tolik.

• Cavendish  

Až to ojedu tak co? Nalisuju nový (jak?), nebo musím nový kliky? :D

• mech1  

Nový kliky, cena cca 850,–

• Jakobo  

Kliky, kdyz skladas kolo nekomu o kom mas pochybnosti, ze na tom kole bude kdy poradne jezdit, nebo kolo driv moralne zastara nez ojede pily. Nebo na svoje kolo, kdy chces docasne neco vyresit, rychle zprovoznit… Ony budou o neco tezsi kvuli ocelovym pilam, ale zase vydrzi 3× vic jak hlina. Parkrat jsem mel takove kliky na 4hran a pri te cene pomerne vdecne, kdyz clovek nevi.

• Cavendish  

Díky, to mě stačí :) Budu je brát k sadě Deore 2×10. To mě vydrží roky :D

• scalar  

Tyhle kliky s lisovanými převodníky mají dva problémy – vysokou hmotnost a většinou házející převodníky, určitě bych připlatil pár korun za Deore.

• Guxx  

No celkem prekvapila i cenou novych Deorek tehle edice, jsou ted za cenu (1100) obou prevodniku pro starsi verze;-)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.