Kellys TNT 90 2017 vs Merida Matts HFS Special Edition

11 nepřečtených
  • stefino

    Zdravím! Mám na výber nový Kellys tnt 90 2017 a pouzitú Meridu Matts HFS 2007 se vo vynikajúcom stave. Neviem sa rozhodnúť ktoré kolo vziať, cenovo sú tie ponuky rovnaké. Prípadne ešte maxbike m700 2017, na Deore s hydraulikou od Shimana a vidlice Epicon

    0 0
      • Vilém  

        Meridu bych rovnou vypustil, maxbike ma nejaky podivny popis, osazeni z nejakych ulozenek a zbytku. Jestli toho Kellyse muzes mit za 6500,– kc novyho, tak neni moc o cem premyslet, vymenis vidlici a zbytek se da.

        Taky by sis mel ujasnit jaky vubec chces prumer kol.

        0 0
        • stefino  

          ten kellys by bol za 8000 zánovní. Možem sa opýtať čo konkrétne je na tom Maxbiku špatné? ..ako hodil by som tam 29", ajkeď dočasu mi nevadí že tam sú 26", inak sa asi až tak nevyznám tak neviem čo všetko tam je špatne, Vďaka za rady :)

          0 0
          • Vilém  

            Merida je hodne stara, zas tak malo jezdena nebude, kdyz vidim tu osoupanou povrchovku na vidlici, kliky to ma na Octalink, coz nebyl uplne povedeny system osy, tipoval bych, ze je starsi jak 2007. Maxbike ma popis zmateny v tom, ze to na 26" kola, u ramu pise, ze je na 29" kola, coz podle cuu na vecka, na zadni stavbe, pravda nebude. Osazeni je mix postarsich komponentu, i kdyz muze byt bezproblemu funkcni, Epicon vidle bude taky mnohem lepsi nez drzak predniho kola na Kellysu.

            29" kola do 26" ramu nehodis, protoze se tam nevejdou.

            0 0
            • stefino  

              Jo, co sa mb tyka, tak pocitam s tym ze ram je 29, a s tym ze predchozi majitel tam prosto usupoval 26 ci uz koli vlastnemu vkusu, alebo tam mal 29 ktore nechcel predat, ta prosto na 29 rame skoncili 26 kolesa… alebo to je len preklep a je to 26 ram, potom by som tam tie 29 nemal ani ako davat, ale to mi nejako nevadi jazdit na 26… V com sa ale nevyznam je to osadenie a tak to neviem posudit. Tak ten maxbike ma teda u mna otaznik pri tom Osazeni zatialco Kellys „vidlicu“ …a tak sa neviem v tomto rozhodnut :/

              0 0
              • Vilém  

                Co se maxbiku tyce, tak tech 29" povazuju za preklep. Ram M700 jsem v 29" provedeni nikde nedohledal a taky ty navarky na vecka by byly v trochu jine pozici na zadni stavbe, dale by byly na fotkach podstatne niz kliky, pokud by to byla kombinace jak popisuje. Osazeni je na nem postarsima modelama dilu. Kvalitativne to osazeni bude cca stejne jako na tom novejsim Kellysu.

                0 0
                • stefino  

                  Takže, vo vysledku ten mb znie ako lepšia volba, ak to chapem spravne… Stači tam investovať do novych prehadzovačiek, bez dalšich investic? A Kellys by potreboval obmenit tu vidlicu..

                  0 0
                  • Vilém  

                    Proc do prehazovacek? Jsou sice starsi modely, ale na cca stejne urovni jako osazeni na Kellysu. Zas 26" je mrtvej rozmer kol, na kterej treba slusnejsi vidlici, nebo dobry plaste uz sezenes tezko.

                    0 0
    • stefino  

      takže doporučujete Kellys, kôli 29" versus 26" …pričom, sa v ostatnom parametrovo kola viacmenej kvalitou rovnaju jedno druhému. Rozumiem teraz správne?

      0 0
      • Vilém  

        Ona i ta vidlice na tom Kellysu neni uplna tragedie, je to takova zakladni pouzitelna vidlice od Suntouru. Zbytek je take takovy pouzitelny zaklad. Nebude to z nejlehcich, ale jezdit to bude, vylozeny pruser, rikajici si o vymenu, tam neni.

        Dalsi vec je, ze casem, pokud by ses toho zbavoval, tak rozhodne prodas snaz 29" bike z roku 2017, nez 26" bike osazeny 10 a vic roku starejma komponentama.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.