• emmerich79

    Zdravím Vás bikeri!!!

    Aký názor máte na tento bajk?

    http://www.sportcyklo.sk/index.php?…

    0 0
    • BigKarel2  

      Toho jsem chtěl..... :) Ale prachy sem měl jen na Magnuse..

      0 0
      • Dzordano_Bruno1  

        ZA ty prachy nic moc. Teda nic, než moc :D

        0 0
        • emmerich79  

          Kurnik, na Lust.sk majú zľavy na všetky XC modely 2009, čiže taký Majestic je zlacnený z 34 000sk na 24 000sk. Fantastické zľavy.

          0 0
          • Krocan  

            tak za takovou cenu je to jiná potom:-)…kolik vážíš, hodláš dopředu dávat 180mm kotouč nebo ne? prasíš sjezdy a skoky, nebo jezdíš ve sjezdech „na pohodu“?:o)

            0 0
            • emmerich79  

              Ja meriam 180cm a vážim 90kg. Ja skôr bike využívam na dlhšie trasy a cyklotúry....­..terén moc nejazdím, skôr také ľahšie lesné cestičky.:-)

              0 0
              • Krocan  

                no…ona totiž ta FIRSTka má 30mm nohy, takže pod 90kg by se mohla celkem kroutit a když dáš dopředu 180mm kotouč, tak ji imho můžeš celkem rychle odepsat:-(

                na tvou váhu bych spíš doporučil něco co má 32mm nohy…v týhle cenový kategorii nejspíš něco od Rock Shox (TORA, RECON, při štestí možná i REBA) nebo třeba od SR Suntour(nejspíš Epicon)

                0 0
                • emmerich79  

                  Lenže niektoré, čo si uviedol majú váhu cez 2kg a FIRSTka má cca1460g.

                  0 0
                  • R4YNE8  

                    Pokud hrajes na vahu, tak si kup pevnou karbonovou vidlici a nemas co resit.

                    Pokud chces funkcnost tak bych se Recona ci Tory nebal.

                    Reba je vyborna, ale cenove je trochu vyse nez ostatni zminene.

                    RST FIRST take tech 1,46 kg mit nebude.Podle obrazku ma nejakych 1650g, coz 200g oproti Reconu uz nema cenu resit.

                    0 0
          • Vilém  

            A to si chces koupit jinyho kellyse, misto toho co mas a do kteryho uz jsi narval urco nemalo penez?

            0 0
      • emmerich79  

        Magnus je tiež super.

        0 0
    • martin7  

      to byl můj první bike. Najel jsem na něm cca 7000 km. S rámem jsem neměl žádný problém. Bohužel ty kotoučovky od Hayese bída bída bída. Jinak ale můžu doporučit.

      0 0
      • emmerich79  

        Veď ani tie moje kotúčovky čo mám, nestoja za veľa:-) ale aj tie časom vymením.:-)

        0 0
      • R4YNE8  

        Kazdy napise nestaly za nic, ale co konkretne nesedlo? Podle me nebudou spatne.Mam Hayes Stroker Ride a jsem spokojen.Kamarad ma Shimana SLX a spokojeny neni.Brzdy mu piskaji a nejsou tak ostre.Takze kazdy ma jiny nazor.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.