• pocestny

    Co se vlastně stalo, neví někdo??? :(

    0 0
    • Mr.Duck  

      Infarkt. Nechapu nic :'(

      0 0
      • Breakpain  

        Malo spánku + velká fyzická námaha?

        Predispozice?

        Smůla?

        Kdo ví… snad netrpěl a bylo to rychlé…pořád lepší než někde ležet a čekat na výměnu plenek …

        0 0
        • Mr.Duck  

          Velikost urcite neni idealni predispozice. Ale i tak, dost aktivni atlet, nikdy by me to nenapadlo. Je to neskutecna skoda.

          0 0
          • MichaelSimek  

            no atleti zase davaj srdci celkem čoud a jestli casto zaparil do toho ten adrenalin z tech silenosti co provadel, to srdci zase tolik nesvedci

            0 0
            • saintjv  

              Hele zatim se nic nevi presnyho, ale z infomaci co jsou, doslo k nejake srdecni prihode. Bavili jsme se o tom a tyhle lidi serou na doktory pokud tam vylozene neni nejaka zaminka. To znamena pokud mel nejako skrytou srdecni vadu, tak nemel moc sanci:((( Neuveritelnej pohodar, a vse co jsem o nem cetl jen umocnuji to , o jakyho cloveka je min. Ze tomu sel naproti asi neni potreba vypichovat, bohuzel se stalo:( Jinak pokud mel to co pisou tak to je rychly…Sekne to s tebou a je…

              0 0
              • saintjv  

                Je to hnus. Zemrel mladej, „krasnej“, na biku, jako legenda:(((

                Ride in Peace

                0 0
              • Mr.Duck  

                Mel jsem tu cest s nim nekolikrat mluvit, a jak se o nem psalo ze je vysmatej, tak to bylo i na zivo. Dost inspirujici clovek. Zaparit umel ale taky dost solidne. Zaslouzilo by to velkou parbu na Tocny na jeho pocest! :)

                0 0
                • File12  

                  No a to je ono. Neřikam nic. ale měl jsem taky kamaráda, co uměl zapařit. Zapařil. Už v noci pár redbullů s chlastem, ráno taky. Šup na fotbal a ruplo mu v pumpě. A to byl mladší a žádnou srdečení vadu neměl.

                  Ale hrozná ho škoda :(

                  0 0
      • karliner  

        Amfetaminy, extáze…

        0 0
        • Stingray  

          jojo, už to nežer..

          0 0
          • karliner  

            Je to možná příčina infarktu. Já to nežeru. Na rozdíl od Kellyho taky žiju.

            0 0
            • Pedro404  

              Simtě karliner, mě tvoje trollení většinou baví, ale když umře člověk, tak možná neni úplně vhodná doba psát píčoviny? Né že bys mě nějak nasral, jenom mi to příde takový hloupý a zbytečný.

              0 0
            • mr.antik  

              co kafe, redbul, silný čaje… na tom ujíždí hodně lidí

              0 0
              • Breakpain  

                No něco na tom je … jednu dobu jsem pil dost kávy a sem tam enrgeťák.

                Spal jsem málo, ale fungoval dokonale, bez známek únavy.

                Pak se mi zvedl tlak, hrklo mi v hlavě a energeťák už jen jednou za uherák (chuťově mi to jede) a kafé minimalizováno na 1, max 2 denně. Tlak leze dolů, únava najednou brutální jak kdybych nespal, všechno mě bolí a jsem hotovej. Chci tím jen říct, jak krásně to maskuje, že tělo je hotový a potřebuje regeneraci.

                Pokračovat v tom, v kombinaci s nočním životem, který jsem neměl, bych se nedivil, kdyby mě z ničeho nic kleplo.

                0 0
        • pepino  

          Díky, nekoupim.

          0 0
    • snílek  

      Podle posledních nepotvrzených zmínek na netu natáčel s kamarádama/YT týmem nějaký video na trailech v okolí Queenstownu. Při výjezdu do kopce dostal infarkt a už mu nešlo pomoci:(

      0 0
      • Elwing  

        No to snad ne, to je trochu tragikomické, freerider zemřel při šlapání do kopce. Alespoň vím, proč raději do větších kopců tlačím.

        0 0
      • Pedro404  

        To je v hajzlu, já to furt řikám že výjezdy sou zlo.

        0 0
        • iron.hide  

          a ja zas furt rikam, ze vo vyjazdoch ti okrem infarktu nic nehrozi, a aspon si v nich budujes dobru kondiciu.

          RIP Kelly.

          0 0
          • LRRTM1  

            Možný je všechno ;-)

            https://youtu.be/8CoW3azTSpw

            0 0
          • karliner  

            Jediný smrťák za celou historii Salzkammergut trophy byl ve výjezdu po pádu do propasti.

            0 0
            • MichaelSimek  

              no ten vyjezd tam nerhal az takovou roli, spis demence vinika, nastesti ten kteryho vzal sebou se udrzel

              0 0
              • karliner  

                Jen jsem reagoval na ironhida a jeho přesvědčení, že ve výjezdech nic nehrozí..

                0 0
                • -b-n-x-  

                  Covece, ja jednou videl jak kamos pri jizde do kopce preletel pres riditka. Dodnes nechapu jak se to mohlo podarit.

                  0 0
                  • karliner  

                    Prudce zabrzdil přední brzdou. To je jasný.

                    0 0
                  • pepek  

                    Byli jsme tam tři, ale tebe neznám :-)

                    0 0
                  • Haryk  

                    Tak to se mně povedlo taky. Jel jsem v Krasu, (Křenek),do malýho stoupání a bylo po dešti. Měl jsem ještě klipsny, najel na mokrej šutr, zabral mocně, následoval prokluz, pedál ve spodní úvrati zafungoval jako odraz a už jsem letěl po hubě přes řídítka…taky jsem se tomu divil, ale bylo to možné.

                    0 0
              • Breakpain  

                Myslíš toho, co se po zádech svalil zpět? Jeho chyba to je, ale přece nemůže zato, že má někoho v zádech ne …?

                Kdyby byl vzadu a sejmul toho před sebou, tak ani nepípnu.

                Jestli jsem tě správně pochopil …

                0 0
                • MichaelSimek  

                  no co si pamatuju tak to bylo prave tak ze ten co umrel se snazil pri vyjezdu predjet jinyho a predjizdel ho vnejsi stranou cesty u srazu chytl se za nej nejak blbe a vzal sebe i toho co ho predjizdel z kopca, ten co ho predjizdel se chytilnejaky vetve a prezil ten co predjizdel si to dal az do dopadu

                  0 0
              • jonti  

                Když svědčí jen ten co přežil, tak je vždy vina na druhé straně. Stejně ale spadnout do rokle ve výjezdu je totální blbost.

                0 0
          • Smazaný účet  

            podobna vec se stala pred 2 tydny u nas v praci… kolega sel hrat vecer fotbal s kamarady a uz to bylo :(

            0 0
        • kyl  

          Proto říkám,kdo na tom co vidí,šlapat do kopce když z kopce nebo po rovině se jede daleko líp.

          0 0
          • MichaelSimek  

            protoze i to je zabava, technickyvyjizdky je parada

            0 0
          • iron.hide  

            vsak nic, ja len ze je to super pocit, ked mas ovela lepsiu kondicku nez vacsina dnesnych bajkerov co sa vedia len z kopeckov spustat, a v tom kopci ich postupne obiehas.

            ok, oni ma zas predbehnu dole kopcom, ale to ma vobec netrapi, nechcem sa predsa kvoli nim vo velkej rychlosti zabit.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Tohle není zas tak špatná smrt – zemřel při tom co ho bavilo a dle všeho si život pořádně užíval.

      0 0
    • kali222  

      dalsi legenda, Dave Mirra. :( myslim si, ze jeho jmeno je synonymum pro slovo bmx. bez ohledu na jednotlive podkategorie bmx.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.