• JMT

    V minulosti bylo již vlákno ohledně kávy, ale myslím že by přišla vhod vzájemná výměna informací o kvalitních gastronomických zařízeních po celé ČR. Jsou to dobré cílové body. Prosím soudnost, to že někde daj hafo tatarky na smažák a víc hran k tomu asi neni to, co bych tady chtěl shromažďovat. Věřím že se tady najde víc požitkářů co by to mohlo zajímat

    Začal bych takovým tím základním+něco málo co tu nebylo

    Dobřichovice : La Fontana, naprostá klasika, italská občerstvovna, super káva, italské zákusky

    Dobřichovice : Dorty Černý, velice kvalitní dorty dle české avšak moderní receptury

    Dobříš : Velbloud Café, S přimhouřením oka použitelná kavárna, avšak spíše že nic moc v okolí není

    Beroun : Barevný Bufet, " lehce alternativní" bistro. Kvalitní vegetariánská strava a dobrá káva

    Nižbor : Zastávka, vcelku kvalitní kuchyně a dezerty

    Bechyně : Vila Elektra, Výborná kuchyně+dezerty, velice osobitý přístup kuchaře a provozovatele

    Znojmo : Illegal Bar, Výborná kuchyně, dezerty i káva

    Mikulov/Klentnice : Kvalitní kuchyně, avšak poslední dobou dost profláklá mezi dost specifickou skupinou lidí

    Mikulov : Bistro KUK, naprosto pecka moderní hipsterský bistro. Jednoduché jídlo+výborné dezerty a káva

    Liberec : Bistro Mikina, stejné jako KUK, akorát jiný provozovatel a jiná lokace

    0 0
    • Jezevec70  

      V Klentnici myslíš Café Fara?

      0 0
    •  

      Rádlo-stánek Milíře: dobrý pivko po švihu a klobásy celkem chutné, káva ta i ta

      0 0
    • Elwing  

      Po pití hořčice na RB kempech se z tebe stane požitkář, který obráží hipsterské podniky. Ještě abys začal jezdit v elektro autě ;-)

      Abych jen nekritizovala, tak přidávám tip na vcelku novou hipsterskou kavárnu na Letné. Zatím se snaží a dávají si záležet na kvalitě, nedají ti několik hodin odstátý filtr, jako se mi už několikrát stalo v Doubleshotu. A když jsem nahodila hipsterský vzhled, tak jsem dostala i slevu :-)

      0 0
      • JMT  

        No, hořtici jsem na RB kempu nepil, největší zlo co jsem tam měl byla asi zelená :-) A co se týče toho elektrickýho auta tak uplně problém nemám, ale zas takovej hipstr abych s nim jel na výlet do Poděbrad asi uplně nejsem :-D

        0 0
        • Elwing  

          Se mu to jezdí, když ví, že já mám plnou nádrž a dojedu pro něj :-)

          0 0
          • JMT  

            Včera jsem mu jasně říkal ať si do kufru hodí elektrocentrálu a kanystr :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Doporučuji všem penzion Na Stodolci. Dal jsem loni na kankrlina a jeli jsme tam s přítelkyní na týden. Levné ubytování a jídlo luxusní. Vše z místních zdrojů a domácí. Odkaz www.nastodolci.cz restaurace je 4 ze 100 nejlevnějších restauraci a celkově na 28.místě dle grand restaurantu.

      0 0
      • Orgic  

        O Velikonocích jsme jeli kolem, tak jsme tam chtěli zajít. Obsluha nás vypakovala s tím, že mají frmol (polovina stolů přitom byla po jídle), málo talířů, že budeme dlouho čekat a kdesi cosi že si vlastně ani nemáme sedat protože na nás nemají čas a tvářili se tak nasraně, že jsme se radši otočili a šli jinam. Takže jídlo nemůžu hodnotit, ale obsluha by se měla trochu probrat.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Je to možné, četl jsem také takové postřehy. Je fakt, že když jsme tam byli, tak záleželo, kdo tam kdy byl. Byla tam lepší a horší obsluha. Otázkou je, jestli tam není třeba nyní jiná, to nevím…

          0 0
      • alinceb  

        Hmm, vědět to loni, jel bych asi tam. Nakonec jsme byli v jednom penzionu v Mikulášovicích a krom toho, že to nebyl žádný šlágr (jídlo nic moc, večer restaurace otevřená jen do 9, zmatky s ubytováním…), tak to bylo ještě všude pekelně daleko.

        Ale řekli jsme si, že do ČSS určitě ještě pojedem, tak zkusíme Na Stodolci…:)

        V téhle oblastí ale můžu doporučit Hospůdku U Oty – příjemná obsluha, dobré jídlo i posezení venku na uzavřené zahrádce se stojany na kolo. Jen loni, jak byla ta vedra a přemnožené vosy, to byl celkem adrenalin.

        Dále můžu doporučit Penzion a restauraci Na konci světa v Rynarticích. Jídlo řekněme slušná klasika, dobré pivo (tuším Březňák) a bezkonkurenční výhled do kraje z posezení před hospodou.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak Dolní Chřibská taky není ve středu dění jako třeba Jetřichovice, ale nelitujeme. Na Stodolci se nám prostě líbilo a vždycky bylo řešení – třeba autobusové, někam dojít a zpět autobusem nebo tak, aby jsme nemuseli mít stejný výchozí bod nebo jezdit autem.

          0 0
    • René Kolísko  

      Asi nejlepší penzion-restaurace jakej jsem kdy navštívil je Matějovec38

      Ubytování naprosto luxusní (a taky teda o něco dražší), designově vymazlený, a ty postele!!! Provozuje to manželskej pár, kde pán má hodně peněz a manželka chtěla hobby a moc ji to baví. Hodně věcí vaří sama, a výborně, dělají domácí limonády, točí skvělý pivo.

      A o české kanadě obecně ani nemluvím, to je krása sama o sobě.

      Prostě tomu kromě vyšší ceny není co vytknout. :)

      0 0
    • raw 4  

      Mikina je super a to kafe..parada

      0 0
    • JMT  

      Jeden nový objev v Rakovníku : ADOLF ENGE https://www.facebook.com/…nik/timeline

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.