Karlovy Vary, 23.8, prosba o odvoz, nebo spolunocležníka :)

4 nepřečtené
  • tibro

    Chystam sa tuto sobotu na závod do Varu, ale zistil som, ze do desiatej rano, kedy konci prezentacia sa na miesto startu z Prahy neviem dostat. Preto sa touto cestou pytam ci niekto nema cestu a volne miesto v aute z Prahy do Varov v sobotu ráno.

    Pripadne druha moznost je cestovat v piatok poobede a  prespat v kempe Brezovy haj, ale to by som potreboval niekoho na pokoj, kedze su len dvojlozkove. Stan brat nechcem. Diky za nabidky. Je to moj prvy maraton v CR

    0 0
    • crowe  

      Platí se za lůžko,asi 200Kč za noc.Jinak v Březoví je spousta jiných možností.Nejdřív to zkus v Bř.háji a kdyby bylo plno tak dej číslo a něco Ti seženu.Já tu totiž od nar.žiju.

      0 0
      • tibro  

        No prave do kempu Br. haj sem volal. Plno jeste neni. Tam maj dvojluzkove pokoje a samostatne 1 luzko nejde, jedine celý pokoj. Jine ubytovani sem pres net nenasel, jedine primo ve Varech a vyrazne draz. Taky sem psal oraganizatorovy jestli se neda odprezentovat hodinu pozdeji, jeste mi neodepsal. Jenze ted me stve ne moc dobra predpoved na sobotu, tak nevim jestli to ma vubec vyznam tam jit. Takze se jeste rozhoduji :) Jinak cislo na mne je 773172697, nebo lip icq v profilu. Diky

        0 0
        • crowe  

          Tak to je změna.Omlouvám se.Tak si to rozmysli a já se Ti ozvu zitra večer.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.