• Zerocool

    Jeli jste někdo už tento závod?? Nějaké postřehy??

    0 0
    • Meesha  

      trikrat myslim. Trat snad pokazdy jina a letos ma bejt uplne jina. Takze ti toho moc nereknu :-) Ale jinak pokazdy fajn, zazami ok, znaceni taky. Jeden stredni brod, sem tam nejaka sranda na trati a tak. Letos bohuzel nejedu :-(

      0 0
      • Zerocool  

        bude tam celkem špička a pár lyžařů, jak jsem koukal na startovní listinu…převýšení se zdá přijatelné, bude to asi rychlovka, že?? Technicky náročné??

        0 0
        • Meesha  

          lidi tam bude dost vcetne temer komplet maratonsky elity. Nevim jak letos, ale loni tam nic technicky narocnyho nebylo. Trat pekne, ale proste KPZ :-)

          0 0
    • JancA  

      loni jsem to jela a technicky to neprislo ani me a to sem fakt posera, celkem rychly, par kopecku, ale samy sirsi cesty (loni bylo myslim i bahno)

      0 0
    • Motyll  

      Predloni byly i kroupy :)

      0 0
      • Meesha  

        to byla vyborna zalezitost. Startoval sem primo do nich a behem tri minut nez sem objel tu louku sem byl totalne modrej. A mokrej samo taky. Ale na druhou stranu mam takovy pocasi docela rad :-)

        0 0
        • climber  

          Jo jo, to byla řežba. Nebe se otevřelo v okamžiku startovního výstřelu a vyrazili jsme do kroupové kanonády.

          0 0
    • Orbis  

      ak včera jsem si to projel:-) nic těžkýho někde trochu bahna… ale pohoda, Jediný co mi vadilo byla hráz rybníka, která bylanově udělaná a pěkně morká… když jsem ji projel, tak jsem měl místo dvoupalcovejch pláštů tak 4 palec … takže to spíš přeběhnu:D jinak pro ty co už o jeli jede se tak 90% toho co se jelo loni na 40 plus pěknejzačátek:-) jen bych upozornil na to, že těsně před konecm prní dvacetikilometrové smyčky při sjezdu od kostela po křížové cestě dolů do jistebnice je úplně dole retardér… nebo spíš odvod vody ale to vysoký, tak přezkočit nebo zpomalit:-))) tak v sobotu:P

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce