• str8czek

    Dostal jsem Marfuši 66 RCV a potřeboval bych poradit s výběrem pevného rámu. Přeci jen 180mm na HT je dost, a tak jsem se chtěl zeptat, jestli tu máte někdo zkušenosti s tímto zdvihem na HT.

    0 0
    • KRAJIC  

      To budeš mít asi dost zůžený výběr pokud vůbec nějaký. Změř rozměr od osy pevné osy po vrch korunky – tam kde dosedá spodní ložisko rámu. Pokud to bude nějakých 550mm tak bych možná ještě uvažoval o RB MONSTER HT. Jinak ta MZ by měla jít snížit přehozením takových plastových zmrdů, které jsou součástí vidlice a to o 20mm.

      0 0
    • Vilém  

      Tyto stroje me vzdycky na Dkey pobavi, nejlip s monstrem:)

      0 0
      • madcat  

        Proč pobaví? Některý vypadají dost pěkně, a pravděpodobně jsou i funkční, pokud je teda použit rám, kterej takovou vidli snese…

        0 0
        • Vilém  

          …no prave ze ve vetsine pripadu ne:)

          0 0
    • Smazaný účet  

      ber fulla!

      0 0
      • str8czek  

        Líbí se mi RB Monster EN, ale vypadá to, že se snad neprodává. A navíc fulla jsem chtěl koupit až příští rok.

        0 0
        • Karlos009  

          Kdybys měl zájem, tak za 9000,– bych prodal Monstra EN 2007 (tlustá trubka) s DHX Air 5. A nemusíš nic snižovat. :-)

          0 0
          • str8czek  

            Fotky by nebyly?

            0 0
            • Karlos009  

              Byly, ale až večer, až budu doma.

              0 0
              • Karlos009  

                Slíbené.

                0 0
                • str8czek  

                  Vypadá hezky, i barva je super. Nicméně se mi podařilo sehnat jetý celodpružený rám. Takže tohle téma můžu vlastně uzamknout.

                  0 0
      • str8czek  

        Jinak co říkáš na tohle? http://shop.cyklomax.cz/…17-grey.html Má to cenu, nebo je to sojka?

        0 0
    • str8czek  

      0 0
    • goofy  

      Norco Manik..

      0 0
    • mr.antik  

      No tak asi by se nechalo i něco svařit (franta, RB…) jen nějak nevim k čemu bude taková konfigurace dobrá (kromě pózování)

      Já bych bral klidně bazarový celopéro nebo vidli snížil tak na 150–160…

      0 0
      • str8czek  

        To snížení mě zajímá, ale předpokládám, že doma na koleni to nepůjde.

        0 0
    • fredy.k6  

      Banshee Morphine, Norco Rampage, DW Necromancer nebo jak už bylo řečeno RB Monster HT. 160 mm zdvihu by bylo ale lepší.

      0 0
      • madcat  

        Napadá mě ještě v dřívějších dobách na DK docela často zmiňovaná caprnka, ale nejsu si teď jistej, jestli to náhodou není jenom název prototypu dnešního DevilWork – neznám historii těch rámů…

        0 0
        • Vilém  

          Caprnka je neco jinyho. Jsou to levny CrMo ramy. Zda ma vicero geometrii to netusim.

          0 0
        • fredy.k6  

          Jj občas se ještě teď na DK nějaká objeví, ale nešel bych do toho už jen kvůli názvu :-)

          0 0
    • Nimrod  

      měl jsem frantu se starým monsterem a byla to paráda :-) jen teda chtěl vyšší vidli, jinak se to maličko zavíralo (blbě jsem odhad hlavový úhel, s 66 a 24" v zadu to byla dokonalost :-)). jak všichni říkají, že to je kravina, tak mi ani nepřijde.. na nějaké fr/dh je to akorát, dopady se pokládají hezky na předek, vidle to smslne a člověk jede příjemně dál bez nějaké větší rány.. ale na fulla to nemá, to je jasné

      0 0
    • Piiiiitrs  

      dozadu 29" ? teda pokud s tim nebudes jezdit moc z kopce.

      0 0
      • pitos  

        jo,chce rám na vidlici se zdvihem 180mm a bude s tím jezdit hlavně dokopce…

        0 0
      • fredy.k6  

        Na druhou stranu nad kolem s 29" kolem vzadu by se každej zastavil :-))

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce