• antuch

    Takže je to jednoduché, má několik adeptů, mezi nimi nové XT nebo třeba Stylo (odkazy nemají smysl). Na druhou stranu se mi moc nelíbí ani jedny z nich. Teď sem ale objevil kliky Token a dokonce už nový SLX:

    http://www.bikez.cz/…o-slx-fcm660

    http://www.bikez.cz/…-token-200al

    Asi to vidím na ty Tokeny kůli váze a hlavně proto, že to je něco jinýho než klasická produkce.

    Co byste mi doporučili vy? I třeba další model…dík

    0 0
    • jIrI___  

      Bral bych SLX. Je to neokoukana novinka a navic jsou moc pekne, z tveho vyberu se mi libi asi nejvic.

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      SLX jsou sice o 500 dražší než klasický LX, ale za novinku se platí :-) A mimochodem jsou fakt moc pěkný.

      0 0
    • Zerocool  

      SLX má být primárně určeno pro rekreační crossovou cyklistiku, já bych šel do TRUVATIV STYLO, nebo SH XT

      0 0
    • Zlatka  

      Přemýšlím o těch SLX, náhodou neví někdo jestli ten bílý (světlý proužek je eloxovaný hliník nebo nějaký lak který se brzo odře ? Protože to je pak hnusný…

      0 0
      • jIrI___  

        Nebude to styl „ala XTR“? Brouseny hlinik. Aspon mi to tak pripadne, prece jen se design nizsich sad vetsinou odviji od nejvyssi.

        0 0
      • Smazaný účet  

        já bych řekl že to je vybroušené ne? tak jako je to třeba u xtr přehazky ne?

        0 0
      • kubad  

        bílý elox není, takže jedině lak – pokud je to bílá i v reale

        0 0
    • antuch  

      kuci dobrý…psal sem do bikez.cz, kde mi slíbili, že hned jak kliky přijdou, tak mi to zváží. Mně se taky trochu jedná o váhu, takže pokud to bude kol 900gramů, tak du radši do XT nebo do těch Tokenů. Ty se mi taky dost líbí…

      0 0
      • StevensSFC  

        Jdi to XT 08.Já je mam a jsem snima spokojenej jsou tuhy a za ty peníze maj i pěknou váhu.

        0 0
        • Vilém  

          Nahore psal, ze se mu nelibi. Osobne se mi tez libi vic ta starsi verze. SLX taky nevypada spatne, chtelo by to znat vahu a videt je v realu.

          0 0
    • HockeyBiker  

      Ja mam styla 08 a nemůžu si je vynachválit. Eště sem si vyměnil horní převodník za FSáčko a moc se mi líbí. Nelíbí se mi moc ten původní převodník, proto sem měnil. Teď podle mě nemaj chybu.

      0 0
    • roud  

      vem SLX nebo XT

      0 0
    • antuch  

      kuaaaaaaaaa a co ty TOKENY?

      Ty se mi líbí nejvíc…anebo XTR, ale to by muselo být za dobrou cenu…spíš chci něco takovýho neotřelýho, trochu originál. Styla sou pěkný, ale mám ty starý, takže…

      XT je prostě hnusný…

      SLX se bojím, že nebude nic moc váhově…

      A teď sem pro srandu vážil komplet XT 06 i spodložkama a váha byla 870g, což docela de…ale třeba TOKENY uvádějí 780g!!!

      http://www.bikez.cz/…-token-200al

      0 0
      • přišlapávač  

        jestli chceš něco originál a neotřelýho, tak rozhodně nekupuj XTR ;-)

        0 0
        • antuch  

          já vím, jen se mi prostě líbí, pokud bych ale řešil váhu a cenu a design, tak Tokeny jsou na tom nejlíp, nebo ne?

           
          0 0
          • přišlapávač  

            no u designu možná tak pro tebe, ostatní si budou třeba myslet něco jiného… včetně mě, ale design je jen a jen na Tobě a váha bude asi nejlepší u XTR když beru v potaz katalogovou váhu…

            0 0
          • Hnoj  

            Tokeny jsou na cestě do ČR :-)

            0 0
            • antuch  

              jeee, tobě sem dopolko psal ohledně těch klik SLX… Takže kdy budou ty Tokeny?

              0 0
            • StevensSFC  

              Aby ty Tokeny neměly měké převodníky.Nikdo o nich sem nenapsal.Třeba jako „mam je jsou super“

              0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Jestli chceš být originál, ber ty Tokeny. Lehký budou, vzhledově jsou fajn (něco jako truvativy) a  aspoň vyzkoušíš, jaký jsou a bike-fórum bude zas o něco chytřejší ;-)

            0 0
          • destr  

            Tak co, máš ty tokeny? A jak sloužej?

            0 0
            • antuch  

              při čekání na Tokeny bych asi umřel na skrčeninu, bohužel…takže sem se na to vyprd a dal tam starý dobrý XT model 06

              0 0
              • Hnoj  

                Jo, teď jich mám skladem několik a nevím co s nima :-(

                0 0
                • destr  

                  Tak je slevni a jedny si vemu :-P

                  0 0
                  • Hnoj  

                    Piš mejl.

                    0 0
                    • Adrenaline  

                      Zdravím, chtěl bych se zeptat na ty Tokeny? Jak jsou na tom  s tuhostí a převodníkama vcelku se mi líbí ale přeci je to tu jen něco nového. Tak bych se rád zeptal jestli už je tady někdo vozí a jaké snimi má zkušenosti? Předem díky za Vaše postřehy:o)

                      0 0
                      • Hnoj  

                        Čau,

                        prodal jsem jich už relativně dost, ale jak jsou zákazníci spo­kojení jsem se neptal…

                        Každopádně jsou hodně lehké, hezké a neokoukané, což je IMHO docela velký plus…

                        0 0
    • Tomcat  

      pokud jdeš po vzhledu těžko radit

      Ja bych za 2400,– bral XT 2008 teda otazka jestli je u sveho prodejce za takovou cenu seženeš

      0 0
      • Hnoj  

        A ty je u svého překupníka za tydle prachy seženeš?

        0 0
      • Spirit  

        Tady je maj jen o něco dráž.

        0 0
        • jIrI___  

          Nechci dělat reklamu, ale tady jsou ještě levněji :-P

          0 0
          • cekanka  

            To je Hnoj ještě dneska zlevnil :-P

            0 0
          • Spirit  

            ajo, že bych kúpil?

            0 0
            • Hnoj  

              Expedice do 24 hodin, mám jich 7 OEM beden :-DDD

              0 0
              • Spirit  

                Tomu se říká : ,,Kout železo, dokud je žhavé". :)   Ale tak to má být.

                   
                0 0
              • jIrI___  

                To, že je jsou OEM znamená, že jen nejsou v originál obalu? Taky o nich uvažuju :-)

                0 0
                • Hnoj  

                  To znamená, že nejsou v tý velký pěkný krabici, ale v takovým papírovým „téčku“, to je samozřejmě daný v krabici a vystlatlaný bublinkama. Ty kliky jsou zavařený uvnitř toho téčka v sáčku.

                  0 0
                  • Pavel100  

                    zajímavé je, ža oba obchody na výše uvedeném odkaze mají rozdílnou normální cenu, takže si tam dej tu počáteční vyšší…takto to vypadá že nedáváš tak velkou slevu:-) počítám že ten druhej si tam dopíše výprodej

                    0 0
                    • Hnoj  

                      Doporučená MOC těch klik je tuším 5990, takovou by mi snad ani nikdo neuvěřil :-D

                      0 0
                      • destr  

                        To myslíš vážně?? A kolik je ixtéerek? :-D

                        0 0
                        • Hnoj  

                          Tuším, že 14 000,– (včetně klíčů) zítra to upřesním, mám ofiko ceníky v kanceláři…

                          0 0
                      • Pavel100  

                        ale lidi jim to žerou dobře.....není nad to tam napsat mega sumu a pak to prodávat za 40% cenu a tvářit se jak nejsou king:-)

                        0 0
              • Zerocool  

                hele nezapomeň na mě, ne s klikama, však ty víš…

                0 0
                • Hnoj  

                  Neboj, ty seš moje noční můra…

                  0 0
                  • testarossa  

                    toto sa nepovazuje za reklamnu masaz? Akoze nic voci ucastnikom vlakna nemam, len si to chcem ujasnit ako to tu na bf chodi, co sa moze a co uz nie… A potom sa podla toho mozno nejako zariadim :)

                    0 0
                    • Zerocool  

                      tě doma neučili, že skákat do řeči je neslušné?

                      0 0
                      • testarossa  

                        pocuvaj nula, si na Internete. Mas Internet? A ked niekto robi z netoveho fora bezpoplatkovu trznicu bez toho aby sme o to stali, tak sa na zdvorilostne frazy nehladi, lebo to nebyvaju nejaki utlocitni slusnaci co tak cinia, zeano.

                        0 0
                        • roud  

                          Hnoj je VIP člen on může ;O]

                          0 0
                        • Krys  

                          Ty tu tiež otravuješ bez toho, aby o to niekto stál, tak nebuď pokrytec.

                          0 0
                        • Zerocool  

                          „sme o to stali“ to myslíš sebe??? proč si vykáš????

                          tak teď schválně, ať se přihlásí ten, kdo patří do té skupiny k tobě????

                          0 0
                          • testarossa  

                            ano, ja, a to uplne staci. Nikto dalsi sa hlasit nemusite.

                            Inac toto dokonale staci:

                            Hnoj je VIP člen on může

                            Aspon je jasne kto tvori elitua BF :D

                            0 0
                        • Mamut  

                          My, to akoze ty trojjediny?

                          stihac = medvjedok = testarossa

                          Z duse nenavidim, ked nejaky uplne nepodstatny jednotlivec zace chranit zaujmy spolocnosti vykrikovanim, ze „my o to nestojime“ a pod. Nieco ako zilinsky ozran: „Toto ste chceli Slovaci?“ alebo „Toto chceme my, Slovaci?“

                          0 0
                          • Karbic  

                            jj, „s tankmi na Budapest“, alebo s bajkmi? – v udoli Dunaje by se taky dalo najet par kopecku… ;-)

                            0 0
                          • testarossa  

                            nie, 4jediny

                            keby sa obcas nenasli taki „nepodstatni jednotlivci“ tak este zdravis Cest praci sudruhovia, resp. Mein Führer… tak sa zamysli kym cosi tresnes. Ved to o com pisem je tu v pravidlach bf tak si asi neni dusevne ok ked tu proti mne pre toto vyskakujes, hnupe.

                            0 0
                            • Vilém  

                              V desateru b-f je take" Chovejte se slušně
                              Nepoužívejte vulgární slova, přeci jen jich často slyšíme víc než dost jinde. Nenapadejte ostatní účastníky diskusí. To, že nesdílí váš názor ještě neznamená, že jsou hlupáci." tak se toho drz

                              0 0
                              • Teta Roza  

                                citujem istu tunajsiu nulu:

                                ku.va chlapi nesrat!

                                Ked to porovnam s „hnupe“ a zvazim fakt ze konto testarossa je zablokovane, tak patrne aj Zerocool… Alebo nie? Tak neviem teraz co si mysliet. Jedine ze nejaky dvojaky meter alebo tak nieco.

                                vileme kazdopadne TMT! :D

                                0 0
                                • Vilém  

                                  Pokud vim, tak jsi reagoval na Mamuta. Uz vcera jsem ti narvhoval aby sis sve cenne rady nechal pro sebe, nedelal tu charitu a zacal je nekde jinde prodavat. Tady je sirit nemusis. Nula jsi tu akorat ty a svoje zkratky si strc nekam. Doufam, ze ti co nejdriv zablokuji IP adresu a ne jen ucet, ac jsem myslel, ze jsi sel krapet do sebe a je to s tebou lepsi, tak to beru zpet.

                                  0 0
                                  • Teta Roza  

                                    nerozumis zkratce? ponamahej mozek, je to celkem hodne lehoucky. :D

                                    0 0
                                    • Vilém  

                                      nemam duvod ani chut resit nejake tve hadanky.

                                      0 0
                                      • Pebe  

                                        viděl bych to na Ty Mi Taky

                                        0 0
                                        • Krys  

                                          Ty mňa tiež.

                                          Pozerám, že mu zas Admin zrušil účet. Koľko účtov zrušil olkycovi, kým ho odstavil definitívne? Nepamätáte sa niekto? Ja len, že by som si spravil v Exceli taký status bar, že koľko mu ešte zostáva, kým sa odpíše definitívne. :))

                                          0 0
                    • Pebe  

                      jaká masáž, ještě než jsem si zakázal reklamy na BF tak tam reklama na Bikez.cz běžela, tak co se ti nelíbí?

                      0 0
                  • Zerocool  

                    myslel jsem spíš výzva:) co tě nezabije to tě posílí:)

                    0 0
    • wojta  

      mrkni na kupkolo.cz,maj tam XTR za 5600kc!

      to bych uz priplatil…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.